Uygulama MacroDroid - Otomasyon Artık Sizin Elinizde [Yarı Yapay Zeka]

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Maalesef ben çalıştıramıyorum... Aslında muhteşem bir uygulama ama makro oluştursam da makrolar çalışmıyor. Örneğin gelen çağrıda parlaklığın %100 olmasını ayarladım ancak çağrı geldiğinde parlaklık seviyesi değişmiyor. Ya da ekran kilidi yanlış girildiğinde fotoğraf çekmesini istiyorum ancak fotoğraf telefonda görünmüyor... Makrolar altından makro xx dakika önce aktif olmuş görünüyor, loglara bakıyorum işlevi tanımış ve tetiklemeyi gerçekleştirmiş görünüyor ama gerçekte maalesef gerçekleştirdiğini belirttiği işlevi yerine getirmiyor.

Son düzenleme:

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Maalesef ben çalıştıramıyorum... Aslında muhteşem bir uygulama ama makro oluştursam da makrolar çalışmıyor. Örneğin gelen çağrıda parlaklığın %100 olmasını ayarladım ancak çağrı geldiğinde parlaklık seviyesi değişmiyor. Ya da ekran kilidi yanlış girildiğinde fotoğraf çekmesini istiyorum ancak fotoğraf telefonda görünmüyor... Makrolar altından makro xx dakika önce aktif olmuş görünüyor, loglara bakıyorum işlevi tanımış ve tetiklemeyi gerçekleştirmiş görünüyor ama gerçekte maalesef gerçekleştirdiğini belirttiği işlevi yerine getirmiyor.
Tüm izinleri verin, otomatik başlatmayı aktif edin ve macrodroid uygulamasını son kullanılanlar bölümünde kilitleyeceksiniz. Bunları yaparsanız uygulama normal çalışır. Fotoğraflarıda macrodroid / photos altına atıyor.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Hocam izinleri şu şekilde ayarlayın bazı izinler otomatik olarak reddedilmis oluyor bazen.
Umarim işinize yarar SS'ler.
Parlaklık için " sistem ayarlarını değiştirebilir " izni gerekli diye hatırlıyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-06-15-13-08-23-461_com.google.android.packageinstaller.png
    Screenshot_2019-06-15-13-08-23-461_com.google.android.packageinstaller.png
    89,5 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_2019-06-15-13-08-20-149_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2019-06-15-13-08-20-149_com.miui.securitycenter.png
    156,5 KB · Görüntüleme: 55

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aldous
Cihazım
mi
Konular
23
Yıllar önce çıkmış droid automationa benziyo

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Tüm izinleri verin, otomatik başlatmayı aktif edin ve macrodroid uygulamasını son kullanılanlar bölümünde kilitleyeceksiniz. Bunları yaparsanız uygulama normal çalışır. Fotoğraflarıda macrodroid / photos altına atıyor.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunları zaten ekledim fakat problem uygulamanın kapanması ve açılması değil hocam. Loglarda da uygulamanın çalıştığını belirttim zaten. Belirttiğiniz dizinde ise photos klasörü maalesef bulunmuyor.

Hocam izinleri şu şekilde ayarlayın bazı izinler otomatik olarak reddedilmis oluyor bazen.
Umarim işinize yarar SS'ler.
Parlaklık için " sistem ayarlarını değiştirebilir " izni gerekli diye hatırlıyorum.

Maalesef hocam, fazlası da var ama olmuyor bende.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hatta söyle log da ekleyeyim... Uygulama çalışıyor ve belirtilen işlevi yerine getirdiğini zannediyor. :D

Kağıt üzerinde her şey düzgün yani. İzni geri aldığımda hata logu çıkıyor, uygulama arka planda açılmadıysa zaten log'a hiç almıyor.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Bunları zaten ekledim fakat problem uygulamanın kapanması ve açılması değil hocam. Loglarda da uygulamanın çalıştığını belirttim zaten. Belirttiğiniz dizinde ise photos klasörü maalesef bulunmuyor.

Maalesef hocam, fazlası da var ama olmuyor bende.

Hatta söyle log da ekleyeyim... Uygulama çalışıyor ve belirtilen işlevi yerine getirdiğini zannediyor. :D

Kağıt üzerinde her şey düzgün yani. İzni geri aldığımda hata logu çıkıyor, uygulama arka planda açılmadıysa zaten log'a hiç almıyor.
İlginç :( eve geçince bu çağrı olayını tam deneyip bilgilendirme yapmaya çalışacağım hocam.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Hocam şimdi fark ettim. Çağrı geldiğinde otomatik parlak da devre dışı kalıyor. Belki çözüm için bir fikir verir size.
Tamamdır hocam ekstra bilgi her zaman işimize yarar :)

Üst Alt