Uygulama MacroDroid - Otomasyon Artık Sizin Elinizde [Yarı Yapay Zeka]

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Benim telefon root'lu değil hatta bl kilidi bile kapalı root'lu gerektirmeyen bütün makrolar çalışıyor. Hatta akşam betaya geçtim onda da çalışıyor. MacroDroid ile ilgili tüm yetkileri vermeniz gerekiyor.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
bu ayarlar sizde neden çalışmıyor inanın anlamadım. dün kendi cihazımda uğraşırken makro çalıştırmada sıkıntı olmuş ve makroyu silip yeniden oluşturduğumda çalışmıştı. şu an sms mesajının kimden geldiğini de söylemektedir.

başka bir makro üzerinde çalışmaktayım şu an. telefonu çalınma veya kurcalanmasında fotoğraf çektirip mail adresine gönderme işlemleri var. hazır olunca onu da burada paylaşacağım.
Sorunu başka bir makro ile çözdüm. Telefon geldiğinde bildirimler kategorisini devre dışı bıraktırıp görüşme bittiğinde aktif ettirdim. Böylece sorunum çözülmüş oldu, biraz dolaylı yoldan oldu ama oldu sonuçta..

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Değerli Sayın 1231243 hocam, konusunu bizzat açmış olduğunuz bu çok önemli Otomasyonun ne kadar kıymetli olanlar zaten biliyordur da, bilmeyenler için, izninizle, konuyu tekrar bir canlandırmak istedim ki, göremeyenler/bilmeyenler de yararlansın...
tekrardan elinize, emeğinize sağlık...teşekkürler

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Değerli Sayın 1231243 hocam, konusunu bizzat açmış olduğunuz bu çok önemli Otomasyonun ne kadar kıymetli olanlar zaten biliyordur da, bilmeyenler için, izninizle, konuyu tekrar bir canlandırmak istedim ki, göremeyenler/bilmeyenler de yararlansın...

Teşekkürler hocam, benim vazgeçilmezim oldu umarım başkalarının da işine yarar rock~~happy~~

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
en çok aradığım özellik. ekran kapalı iken 2g internet kullanımı açılınca 3g geçmesi. umarım vardır bunda :) ciddi batarya tasarrufu sağlar bu işlem bana ve benim gibi 3g 4g sinyalı zayıf olanlara. %15 e kadar çıkıyor sinyal tüketimim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

işte o ben :) bi ara bu yazdığım şeyi aramıştım henüz yüklemedim ama bakalım başka şeylerde bulabilirim.

Son düzenleme:

may

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samsung
Cihazım
Galaxy
Konular
18
Ben de kullanıyorum sadece miuipro da olan arama geldiğinde parlaklık %100 yapma olayını yapamadım

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Ben de kullanıyorum sadece miuipro da olan arama geldiğinde parlaklık %100 yapma olayını yapamadım
Hocam MIUIPRO kullanirken dediğiniz özellik roma dahildi yani rom ayarlarında halen olabilir.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
en çok aradığım özellik. ekran kapalı iken 2g internet kullanımı açılınca 3g geçmesi. umarım vardır bunda :) ciddi batarya tasarrufu sağlar bu işlem bana ve benim gibi 3g 4g sinyalı zayıf olanlara. %15 e kadar çıkıyor sinyal tüketimim.

işte o ben :) bi ara bu yazdığım şeyi aramıştım henüz yüklemedim ama bakalım başka şeylerde bulabilirim.
ROOT var ise bunu deneyin.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Şuan Eu rom dayım maalesef yok burada
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu şekilde deneyin.

Üst Alt