Rom Lineage os mi6 Official

f2999

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
mi 6
Meslek
Zihinsavar
Konular
4
Geri bildirimin icii teşekkürler hocam

emirozcopur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
5
Ayarlardan hem pil tasarufunu açınca hem de işlemcinin hızını en aza getirince kesinlikle 6-8 saat arası ekran süresi veriyor tabi oyun oynamazsanız.Ben gün içinde gps kullandım , bluetooth ile arabadan müzik dinledim , internette dolaştım yani telefonu yoğun sayılmasada kullandım. 6 buçuk saat ekran süresi aldım bekleme süresi 1 gün 7 saat civarındaydı toplam.Bu işlemci hızını düşürünce cihazda kesinlikle yavaşlama olmuyor ama yoğun grafik isteyen bir oyunda tabi ki yavaşlamalar olur ama dediğim gibi benim bu yaptığım şeylerde kesinlikle yavaşlama söz konusu olmadı.
[doublepost=1526765481,1526765428][/doublepost]
Hic denemedim hocam, xda dan sorabilirsiniz gelistiriciye
[doublepost=1526677978,1526677947][/doublepost]
Dun 7saat küsür verdi o civarda degisiyor 6-8arasi
Hocam ben xposed kurdum ama şu saati ortaya alma işini bir türlü yapamadım.Sen magisk kullanıyorsun sanırım, herhangi tavsiye edebileceğin bir modül var mıdır?

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Ayarlardan hem pil tasarufunu açınca hem de işlemcinin hızını en aza getirince kesinlikle 6-8 saat arası ekran süresi veriyor tabi oyun oynamazsanız.Ben gün içinde gps kullandım , bluetooth ile arabadan müzik dinledim , internette dolaştım yani telefonu yoğun sayılmasada kullandım. 6 buçuk saat ekran süresi aldım bekleme süresi 1 gün 7 saat civarındaydı toplam.Bu işlemci hızını düşürünce cihazda kesinlikle yavaşlama olmuyor ama yoğun grafik isteyen bir oyunda tabi ki yavaşlamalar olur ama dediğim gibi benim bu yaptığım şeylerde kesinlikle yavaşlama söz konusu olmadı.
Hocam ben xposed kurdum ama şu saati ortaya alma işini bir türlü yapamadım.Sen magisk kullanıyorsun sanırım, herhangi tavsiye edebileceğin bir modül var mıdır?
Malesef kardesm ben magiskten sadece dose modulu kullaniyorum baska birsey yuklemedim

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Flat style bar modülünü şiddetle tavsiye ediyorum bildirim çubuğunda aklınıza gelebilecek her türlü özelleştirme mevcuttur

MI 5s Epic 9.5.2.0 stabil

emirozcopur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
5
Flat style bar modülünü şiddetle tavsiye ediyorum bildirim çubuğunda aklınıza gelebilecek her türlü özelleştirme mevcuttur

Evet buldum onu saati ortaya almayı da sonradan gördüm çok güzel modül.Destek olmak için pro versiyonunu da aldım.Sağolun tavsiyeniz için.

harunserefli

Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Evet buldum onu saati ortaya almayı da sonradan gördüm çok güzel modül.Destek olmak için pro versiyonunu da aldım.Sağolun tavsiyeniz için.
Gerçekten pro versiyonu mükemmel işler çıkarıyor. Miui de pek kullanmıyorum ama yıllardır bir çok cihazimin vazgeçilmez modülü idi

emirozcopur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
5
Gerçekten pro versiyonu mükemmel işler çıkarıyor. Miui de pek kullanmıyorum ama yıllardır bir çok cihazimin vazgeçilmez modülü idi

miui arayüzü gerçekten güzel.Yaklaşık 1 senedir xiaomi kullanıyorum.Normalde bu kadar uzun süre hiçbir stock roma dayanamazdım :) 1 sene sonunda anca rom değiştirdim

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Selamlar ayarlar pil sekmesi altında 'ortam ekranı' (bildirim ekranı) ne işe yarıyor nasıl kullanılıyor bilen var mı?
[doublepost=1526946971,1526940391][/doublepost]
Yaptım usta yine aynı kamera calısıyor ama ayardamı sıkıntılı anlıyamadım arka kamera portre çekmiyor. bida hangi apk kullanıyorsunuz.
Ayarlardan 'always active' tikini aç. Ayrıca old style nexus seç
[doublepost=1526947052][/doublepost]
Merhaba,
AnTuTu Benchmark v7.0.7 de telefonu test ettim, sonuçlar ektedir. 209147 puan aldı, 9. sırada :))
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
212.375 aldım geçenlerde

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Cihazim mi 6 bu roma google camera nasil yuklerim?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

harunserefli

Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek