Rom Lineage os mi6 Official

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7
Yeni çekirdek güncellemesi sonrası hat sık sık düşüyor. Bu problemi yaşayan var mı?
Son güncellemeyle magisk yüklenmiyor. Sanırım sen de xdada aynı sorundan bahsetmişsin. Çözebildin mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeni çekirdek güncellemesi sonrası hat sık sık düşüyor. Bu problemi yaşayan var mı?
Los'un yeni sürümüyle treble desteği gelince twrp vendoru açamaz hâle geliyor. Onun için de modifiye twrp ve magisk gerekiyor. Aşağıdaki linkte gerekli uygulamalar var.

Son düzenleme:

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Son güncellemeyle magisk yüklenmiyor. Sanırım sen de xdada aynı sorundan bahsetmişsin. Çözebildin mi?

Los'un yeni sürümüyle treble desteği gelince twrp vendoru açamaz hâle geliyor. Onun için de modifiye twrp ve magisk gerekiyor. Aşağıdaki linkte gerekli uygulamalar var.

Sağolun hocam ilginiz için. Xda da çözdüm problemi Yes~~. Fakat bu konu da güncellenmesi lazım. Başka Türk arkadaşlar için Shev twrp link vs eklenmeli.

1cskndlgr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cskndlgr
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
46
son dönemde kullanan var mı memnun musunuz? mi room kullanıyorum, mesk ettim :)))

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
15.1 de problem yoktu ama 16 da resetleme problemi vardı çözdüler mi bilmiyorum. Ben Pixel Ekp. 9.0 kullanıyorum şuanda.

ibrahim1806

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim özel
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 2
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Arkadaşlar burda ne demek istiyor ingilizcesi olan çevirebilirmi.

emrrr27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre27
Cihazım
xiaomi mi 12T
Konular
20
15.1 de problem yoktu ama 16 da resetleme problemi vardı çözdüler mi bilmiyorum. Ben Pixel Ekp. 9.0 kullanıyorum şuanda.
merhaba bende pixel exp. 9.0 kullanıyorum fakat bazı sorunlarla karşılaşıyorum kullanırken yardımcı olabilirmisiniz?
sorunlar:
1) telefonla görüşme yaparken karşıdan gelen sesi kısamıyorum ve artıramıyorum, ki zaten çok yüksek çıkıyor ses?
2) bazen şarj ederken çok yavaş şarj oluyor yada şarja taktığım seviyede kalıyor bu sorunu da telefonu yeniden başlatınca yada tekrar şarjdan çıkarıp takınca giderebiliyorum çözümü varmıdır?
3)pil sanki mıuı eu ya göre çabuk bitiyor :( ama çoğu kişi pil iyi diye kullanıyor, ki bende bundan dolayı geçtim
4) mıuı eu ya oranla bariz ısınma mevcut

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
merhaba bende pixel exp. 9.0 kullanıyorum fakat bazı sorunlarla karşılaşıyorum kullanırken yardımcı olabilirmisiniz?
sorunlar:
1) telefonla görüşme yaparken karşıdan gelen sesi kısamıyorum ve artıramıyorum, ki zaten çok yüksek çıkıyor ses?
2) bazen şarj ederken çok yavaş şarj oluyor yada şarja taktığım seviyede kalıyor bu sorunu da telefonu yeniden başlatınca yada tekrar şarjdan çıkarıp takınca giderebiliyorum çözümü varmıdır?
3)pil sanki mıuı eu ya göre çabuk bitiyor :( ama çoğu kişi pil iyi diye kullanıyor, ki bende bundan dolayı geçtim
4) mıuı eu ya oranla bariz ısınma mevcut
Ben de aynı rom var ama sorun yaşamadım. Ben stabil fw ile yükledim. Bunun dışında görüşme sesi kısma sorunu bende yok. Şarj olayı romla ilgili olacağını düşünmüyorum bende problem yok. Şarj kablosu ile ilgili olabilir. Pil tabiki miui tabanlı romlarda göre daha çabuk bitiyor. Çünkü miui romda uygulamalar kısıtlı çalışıyor. Haber programında örneğin uygulamayı açmadan bildirim gelmiyor ama bunda hep aktif. Isınma problemi bende yok.
Dediğim gibi fw alakalı olabilir stabil fw ile kullanın.

emrrr27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre27
Cihazım
xiaomi mi 12T
Konular
20
Ben de aynı rom var ama sorun yaşamadım. Ben stabil fw ile yükledim. Bunun dışında görüşme sesi kısma sorunu bende yok. Şarj olayı romla ilgili olacağını düşünmüyorum bende problem yok. Şarj kablosu ile ilgili olabilir. Pil tabiki miui tabanlı romlarda göre daha çabuk bitiyor. Çünkü miui romda uygulamalar kısıtlı çalışıyor. Haber programında örneğin uygulamayı açmadan bildirim gelmiyor ama bunda hep aktif. Isınma problemi bende yok.
nasıl hangi yolları izleyerek yüklediniz anlatırmısınız size zahmet

güncel fw dosya linki varmı?

Son düzenleme:
Üst Alt