Yardım KVK Garantili Cihazım Xiaomi Yetkili Servisine Gönderilmiş!?

YusufArslan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Arslan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
27
08.05.2018 Tarihinde MNG Kargo ile göndermiş olduğum Redmi 5 Plus cihazım 17.05.2018 tarihi itibariyle cihazım hala tamir edilememiştir.

Cihazı Garantiye Gönderme Sebebim: cepport'dan almış olduğum cihazım bana bootloader kilidi açık olarak geldiği için bilgisayara bağlayarak bootloader kildini kapatmam sonucu cihazım soft brick olmuştur. Cihazımın brick olmasının sebebi bl kilidi kapalı china cihazlara global rom kurulamamasıdır.

KVK Müşteri temsilcileri daha önceki konumda da söylediğim gibi bilgisiz ve ilgisiz.
KVK Müşteri temsilcisinin bana belirttiği; !BURAYA DİKKAT! cihazım Xiaomi yetkili servisine gönderilmiş!? Xiaomi yetkili servisi Türkiye'de yok diyorum, bilmiyorum öyle yazıyor diyor.

Bu ne oluyor? Yetkili, bilgili ve daha önce bu durumu yaşamış kişilerden yardım bekliyorum.

KVK Online Cihaz Takip
Cihaz Durumu: İşlem Görüyor - Başka Şirketin Merkezine Gönderildi
Garanti Durumu:
Garanti Dahili
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Departman Statüsü: İşlem Görüyor - Başka Şirketin Merkezine Gönderildi
Fiyat Onay Açıklama:
Fatura Bilgisi: 0 TL

Aynı zamanda 32GB cihazım 64gb girilmiş.

Son düzenleme:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
valla kvk bakırköye işyerinden arkadasın sony xa sını gönderdik ekran kırıktı telefonu resetleme ve şebeke çekim sorunu saglamkende vardı bunları belirttim telefonda ücret istenicek sorun varsa yapmadan geri gönderin yada ücretbilgisi veri dedik ekran parasını yatırmadan hiç bişey yapmicaklarını sonrasındada onay isticeklerini söylediler aama onay monay almadan yapmıslar gnderdiler cihazı cihaz bi geldi reset sorunu var şebeke sorunu var. birdaha gönderdik anakart ve pil değişimi yaptılr üstüne birde suan sorun yok
kvka acemi adam çok ama sizin gönderdiginiz cihazın imei bilgisi bellidir zaten siisteme girse oradan cihazınız zaten 32 gb mıs diye söylerler

Oyla:

YusufArslan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Arslan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
27
20 gün sadece hafta içi Pazartesi - Cuma günleri sayılıyor hocam ondanda haberiniz olsun.
Hocam cumartesi dahil değil mi? Zaten bundan sonra kvk vb. firmaların garantisinde cihaz almam. Forumda Xiaomi konusunda çok daha profesyonel arkadaşlar var...
[doublepost=1526582512,1526582455][/doublepost]
valla kvk bakırköye işyerinden arkadasın sony xa sını gönderdik ekran kırıktı telefonu resetleme ve şebeke çekim sorunu saglamkende vardı bunları belirttim telefonda ücret istenicek sorun varsa yapmadan geri gönderin yada ücretbilgisi veri dedik ekran parasını yatırmadan hiç bişey yapmicaklarını sonrasındada onay isticeklerini söylediler aama onay monay almadan yapmıslar gnderdiler cihazı cihaz bi geldi reset sorunu var şebeke sorunu var. birdaha gönderdik anakart ve pil değişimi yaptılr üstüne birde suan sorun yok
kvka acemi adam çok ama sizin gönderdiginiz cihazın imei bilgisi bellidir zaten siisteme girse oradan cihazınız zaten 32 gb mıs diye söylerler
32 girmişer 64 girmişler önemli değil bana gönderdiğim cihaz sağlam gelsin o yeter :D

Oyla:

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Redmi 5 Plus i Alali 1 hafta oldu. Kvk iyidir mantigi ile aldim ama hakkindaki yorumlari gordukten sonra Delta alsaymisim keske diyorum suan

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Redmi 5 Plus i Alali 1 hafta oldu. Kvk iyidir mantigi ile aldim ama hakkindaki yorumlari gordukten sonra Delta alsaymisim keske diyorum suan
bunu bi çokkez dedik xiaomi alacaksanz delta alın diye:) delta çok uzmanlastı xiaomi konusunda

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
3 Xiaomi aldım üçüde delta garantili. Delta garantili olmasaydı muhtemelen forumdaki satıcı arkadaşlarlardan garantisiz alırdım. En azından garantisi varken rezillik yaşamazdım :)))

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
aslında delta resmi distiribütörlük alsan xiaomi ile delta benimsendi baya benim mix 2 ritzy garantili ama delta olsa hiç gözüm arkada kalmazdı:) ama türkiyeye girerse global garantien azda olsa yararlanırım :D

Oyla:

YusufArslan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Arslan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
27
Bugün kvk ile görüştüm redmi 5 plus destek vermiyorlarmış. Müşteri hizmetleri bana böyle bir mesaj mail attı.

Sürekli farklı farklı şeyle görüyorum, gördükçe daha da sinirleniyorum o yüzden peşini bıraktım. Cihaz sorunsuz gelirse ne âla gelmezse tüketici hakem heyeti.

Oyla:

hologram

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
banada unlock şeklinde geldi unlock garantiyi devre dışı mı bırakıyor?

Oyla:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Oyla:

hologram

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Bugün kvk ile görüştüm redmi 5 plus destek vermiyorlarmış. Müşteri hizmetleri bana böyle bir mesaj mail attı.

ya bu ne saçmalık cepport neden kvk garantili satıyor o zaman? kvk ne cinssin ya..

Oyla:
Üst Alt