Satış KORAY : mi6 siparişleri açtım. mi5s plus mi note2 ZTE zuk lenovo LeTV LeEco Samsung

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fk97

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
iPhone 5
Konular
0
hocam mavi mi6 64 gb da aynı fiyat dahilinde mi ve şuan satışta mı? Teşekkürler.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
siyah renkler daha çabul satılacağı için stoğa sadece siyah sokuyorum, mavi ve beyaz ise sadece ön ödeme istek üzerine.

bulent_1974

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulent
Cihazım
Samsung
Konular
0
sıfır 32gb şu anda bende kayıtlı 780tl, gelişi 700tl. ona göre bir değer sayarım, sahibinden piyasasına bakarım.
Hocam tamam benim TLF nun ustune ne istiyorsunuz acaba takasta 32 GB 3 ram degilmi

ridvan25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rıdvan
Cihazım
Samsung Wave
Konular
0
Koray Bey zte nubia z17 yazılan sanırım mini olanı. Zira z17 bugün tanıtıldı. Z17 ile ilgilenebilirim. Onu getirme imkanınız olur mu?

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
z17 mini s.

yanlış yazmışsam düzelteyim.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Herkesten önce ben yazayım o zaman da sorun çıkmasın.

Asım Bey adlı bir müşteirm var ,para iadesi yaptığım ufak bir kısmı kalan.

Lenovo K90-7 sattım. andoid 6 sıkıntılı onlarda.

5.1.1 ile gönderiyorum. Asım Bey android 6 güncellemesi yapılmış, 5-6 adet sattım herkese söylüyorum. Android 6 yüklemeyin. Benden alınmayan birkaç tane ve benim sattığımın yarısı geri döndü tekrar android 5.1.1 yükledim.

Android 6 vibe shot k90-7 modelinde sıkıntılı. Brick oluyor hatta.

Asım Bey'den de geri geldi cihaz 5.1.1 yükledim çünkü çökmüş.

Asım Bey yine de alışamadı, cihazı iade aldık. Cihazda en ufak donanım yazılım sorunu yok ama. Başkasına sattım. Ettim bir zarar zaten ki lenovo vibe shot adlı cihaz 700tl bandında bir cihaz. ettiğim kar zaten 50tl telefondan. gitti o kar zaten.

Redmi pro bizzati 1 aydan uzun süre kullandığım bir cihazdı en ufak sorun yaşamadım CN romda kullanarak 1 hafta da xiaomi.eu romda kullandım. En ufak sorun da yoktu. Fabrika ayarına dönerek gönderdim. Asım Bey'de ama hem şebeke hem de ana home tuşu sorunu olmuş. Cihazı iade alırım almam tartıştık biraz Asım Bey ile, cihazı aldım, 30tl kargo parası ödeyerek ki lenovo'dan ettiğim kar zaten ikinci birine daha ucuza satarak gitmişti. -30tl'deyiz, redmi pro'yu da üste fark alarak gönderdim, karsız.

1 hafta ben 1 hafta Yalçın kullandık ondan önce de 1 hafta kullandım demiştim zaten. Cihazda en ufak sorun yok ama aradan ilk göndermem ile cihazı tekrar satışa koymam arasında 1,5 ay geçti. cihazın değeri 200tl civarı düşmüş oldu.

Asım bey inanmasa da itiraz etse de, keyfi iade ya da sorunlu cihaz iadelerinde cihaz sorunsuz ise iade keyfi iadeye girer hükümlerince ben tam para iadesi yapmayacağım.

500+280tl para gönderdim.
Toplam aldığım para lenovo ve üste tamamlanan para redmi pro için 950tl.

Lenovo sıfır jelatini üstündeydi daha ucuza satmak durumunda kaldım.
Redmi pro 2 aylıktı toplamda 2 ay daha kullanıldı, Asım bey, ben ve Yalçın tarafından. o da 200tl daha ucuza satıldı Asım Bey 'in alışından.

100tl keseceğim, ki ben hala 100tl zarardayım iki telefon toplamda 250tl daha ucuza satıldı Asım Bey'in alışı üzerinden. Asım bey2den de 100tl keseceğim, 50tl ise sadece lenovo'dan karım idi o da gitti. Yani hala ben aslında 100+50tl zarar ve uğraştığım ile kalıyorum, Asım Bey 100tl sadece.

Sonra o da burada paramı vermedi diye konu açmasın.

ÖZET
cihaz sorunlu ise birkaç güne fazlası ile iade yapılır.
cihaz sorunsuz ise kimse kusura bakmasın para keserim keyfi iadelerde.

Ekran renklerini sevmedim, "ay kamerası kötüymüş", "cebime büyük geldi", gibi ifadeler keydi iadedir.

"Şebeke çekmiyor."

Evet Ahmet'e verdiğim mi note2 şebeke sorunluydu. İade alınır. Şebeke sorunu bariz çünkü hat gidip geliyor. 2 3 güne para iadesi.

"Şebeke çekmiyor."

Vodafone kullanıyorsunuz 4g çekmiyor. Bu bir sorun değil. Arama yapıyor mu telefon, arayan size ulaşıyor mu? Evet ise sorun yok.

Kusura bakmayın bu keyfi iade. Daha önce Emre diye bir adam vardı arkamdan atıp tuttu, ekran amoled kalitesini beğenmedim diye şebeke ık mık kdedi, redmi pro'yu iade aldım, mx6 yok türkçe yok mi kilitli mi5s diye aylarca model beğenemedi redmi pro üstüne para veremediği için hep defolu ürünlerden hangisini alsam kararsızlığını yaşadı sonra ben ona ürününü göndermiyor oldum.

AMA iadelerde 10 güne kadar beklemeniz gerekebilir. Ama yasal ama değil satış, satıcıların da hakları var.
Para cepte durunca kazandırmıyor.

satılan cihazınızın parasını anında kredi kartına yatır telefon al, euro yap bulgaristan'a gönder, oradaki arakdaşlar telefon alsın, toptancıdan yedek parça ekran vs al, varsa Türkiye'de aciliyetten ucuza cihaz satan belki onu alırsın, borç ödersin vs. Cepte durmuyor satılan teleofnun parası haliyel bozuk olduğunu teyit edince de eldeki bir başka satılan cihazın parası ile para iadesi yapılacak.

Büyük firma iadelerinde de teknik servis, rapor, servis müdür imzası, muhasebe cart curt bir sürü evrak ıvır zıvır işleri ki büyük firma kasasında para olsa bile onlarda da büyük iade olayları, büyük hacimli maaş ödeme, büyük hacimde yeni ürün siparişi vs. o büyük firma bile çıkarıp 1000tl anında iade edecek gücü olmayabilir.

Son düzenleme:

plus17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk Çetin
Cihazım
LG G3 D855
Konular
0
Merhabalar
zuk z2 pro ile ilgileniyorum.
Lütfen özel msj atar mısınız?
iyi günler

Oluli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Göktuğ
Cihazım
s4
Konular
0
hocam nubia z17nin fiyatı nedir listede göremedim ama başlıkta yazıyor

1dost

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
T.D.
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
25
İlk mesajdaki yazışmalara çok güldüm devamı olursa atın bir adet mi6 alacağım ya sizden yada sefa beyden. Bakalım kısmet kime olur. Sadece mi6dan çok emin değilim.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
ZTE Nubia Z17 mini s şu anda stokta var,

Z17 her zamanki nubia klasiği çok yüksek fiyattan çıktı.

ön ödemeli satışlara başlarım

özele gelin fiyatları vereyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt