Satış KORAY : mi6 siparişleri açtım. mi5s plus mi note2 ZTE zuk lenovo LeTV LeEco Samsung

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erdem388

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Konuyu tamamen okudumda. Garibime giden. Şöyle yaparsanız böyle yaparsaniz garantiden çıkarırım ücretli ya yaparım yada yapmam gibi konuşmaların şahsen beni caydırdi. ( şahsi düşüncem) sonuçta insanlar para veriyor ve endişeleniyor ufak bir durum olduğunda. Satıcıda sensin kime soracaklar sürekli. Hayırlı satışlar

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Konuyu tamamen okudumda. Garibime giden. Şöyle yaparsanız böyle yaparsaniz garantiden çıkarırım ücretli ya yaparım yada yapmam gibi konuşmaların şahsen beni caydırdi. ( şahsi düşüncem) sonuçta insanlar para veriyor ve endişeleniyor ufak bir durum olduğunda. Satıcıda sensin kime soracaklar sürekli. Hayırlı satışlar

isim isterseniz özelden garanti vermeden satan ve onlardan alıp mağdur olan bir çok satıcı verebilirim.

bu forumda forum tüccarı olan iki arkadaş daha var ve onlar da garanti konusunda sıkıntı olmuyor keza excel dosyasını incelerseniz ben de çok arızalı ya da müşteri beğenmeme durumunda iade aldım.

bu tip cihazları ben sattım gerisine karışmam mantığı ile satanların listesini atabilirim.

Yazılanları dikkatli okumanızı ve tartmanızı rica ederim.

garanti dışına bırakırım dediğim durumlar da çok net:

cihaz arızalı beyanınızda lütfen dükkana getirin cihazı inceleyelim diyorum.

Ben cihazlarıma garanti veriyorum ama bu demek değil ki arızalı olduğunu belirttiğiniz cihazı anında iade alacağım incelemeden. insanlar onu istiyor. bunu istemeyin, getirin ben cihazı inceleyeyim, arızalı olduğunu görürsem her türlü yardımı yapayım diyorum ama müşteri bunu al paramı anında geri ver, yedek cihaz var diye talepte bulunursa onu 100-500tl fazla para vererek garantili faturalı aldığınız cihazlarda dahi bulamadığınız hizmeti benden istemeyin diyerek yazıyorum. Bu talep çok geldi bu da mümkün değil, işte o ısrarcı davranışı sergilerseniz ben sattım geririne karışmam dememi mi istersiniz diye bir blöf yapıyorum.

Orta sınıf bir cihaz almşsınız, "mikrofon kalitesi beni memnun etmedi değiştir." şeklinde bir beyanatı kabul edemem. benzer ve aynı cihaz ile kıyaslarız, sorun varsa yazılım vs deneriz, sorun yoksa kusura bakmayın iade alamam.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Yoksa sattığım sıfır ürünlerde 1 yıl, ikinci el ürünlerde uzun bir süre destek veriyorum.

Coolcool

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
İp7
Konular
1
1 hafta içinde mi6 silver edition istiyorum
Maliyet önemli değil
Getirir misiniz

^^Nike_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
S6 edge +
Konular
0
selam mi6 seramic kasa bekliyoruz on odemeli ...

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Takip edin, seramik henüz çıkmadı.
2 adet stok sattım şimdiye kadar,
2 adet ön ödemeli biri 128 siparişi aldım gelmek üzereler.

1 adet henüz ödeme almadığım ama mecbur ayırdığım çok sadık müşterime gelen 128 var.

seramik için bir adet ön ödeme aldım biraz uzun teslim süreli.

Ben ise esas silver edition bekliyorum. güüş kaplama ayna gibi olan mi6. araştırın.

seranik için günde bir kere bakın fiyat listesine.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
coolcool 'a teşekkürler çünkü silver edition diye bir ürünü o söyledi bana sanırım. ama maalesef silver edition ya seri üretim olmayacak ya çok özel 100 1000 adet ve belki sayılı üretilecek ve fiyat çok yüksek olacak.

bulent_1974

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulent
Cihazım
Samsung
Konular
0
Bende xiaomi redmi note 4 var keyfi değiştirmek istiyorum sahibinden.com da Lee TV lee Eco le max 2 almak istiyorum 64 en az üste ne kadar vermem gerekir size acaba yada başka model yardım ederseniz sevinirim

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
sıfır 32gb şu anda bende kayıtlı 780tl, gelişi 700tl. ona göre bir değer sayarım, sahibinden piyasasına bakarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt