Satış KORAY : mi6 siparişleri açtım. mi5s plus mi note2 ZTE zuk lenovo LeTV LeEco Samsung

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
İsteyene çift işletim sistemli (windows ve android bir arada tablet, netbook,ultrabook getirebilirim karsız. birkaç gün oturum vs açmadan bir inceleme yapma hevesimi alma koşulu ile. ipad, samsung, lenovo, exper, vestel tarzı Tablet çok nadir 2. el olarak takas vs ile geliyor, onları listeye almıyorum, bizim komşular hep bilgisayarcı, bir telefoncu bizim dükkan civarda, bilgisayarcılar arasında tablet hızla el değiştiriyor. Civarımda çok var ama tablet satan bilgisayarcı da iyi birşeyler var mı kovalamak lazım.

yepoo
teclast
chuwi
onda bu tarz tabletlere ilgim var.

onda'nın 8 inç bir çift sistemli tabletini almıştım. 2 yılı geçti hala sorunsuz kullanıyor kayınvalide

thorbank

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
musa
Cihazım
discovery
Konular
0
teşekkür ederim ilginiz için benım ilk tablet reeder 9.7 inç metal kasa idi...kızıma iyi dayandı mipad 2 düşünüyorum ama satan pek yok olanda 800 filan istiyor ..reeeder da destek yok malesef ...samsung s penli vardı o da 850 dedi en son...

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Siz üst sınıf android bakıyorsunuz. bence ios ve android tablete o kadar para vermek anlamsız.

o fiyat aralıkalrında z8300 z8350 hatta z8500 işlemcili çift işletim sistemli tablet alırsınız, gerekirse klavye bile o fiyata dahil olur.

mipad2 'deki z8500 çok güçlü bir işlemci. android ve windows aynıanda. sadecetablet olarak görmeyin 8-13 inç aralığındabir ultrabook aynı anda tablet android oyun canavarına dönüşür. android'in masaüstü dizüstü windows'a oranla yapabilecekleri çok ama çok sınırlı.

o fiyata kesinlikle metal kasalı (plastik olanlardan bir nebze pahalı olabilir ama soğutmada çok etkili) çift sistem araştırmasına girebiliriz.

ipad, tab, mipad, yoga serisine verilen paralara çok yazık.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17

bu cihazdan mı 850'ye buldunuz?
uzak durun.

samsung amoled ekranları aşırı pahalıdır. Amoled ekranlı samsung'ların ekranları kendisinden pahalı.

thorbank

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
musa
Cihazım
discovery
Konular
0
galaxy tab a 10.1 T580 koray bey...sizin önerdiğiniz marka model varsa bakmak iterim...

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
teclast
ainol
chuwi
onda
yepo
ez ezbook

bu forumda iş yapıp, ahkam kesip, samsung, apple önerecek değilim. xiaomi önerenler çıkabilir onu da önermem o fiyatı nedeniyle.

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
Selduman bey 1-2 hafta içinde sipariş vericemde size nereden ulaşabilirim (siparişi ve ayrıntıları nasıl konusucaz iletişim bilgileriniz ?? )

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
TAMAM teşşekürler alacağımız ürün kapalı kutuda geliyor de mi...

ridvan25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rıdvan
Cihazım
Samsung Wave
Konular
0
Koray Bey ben de bir tablet almak istiyorum. Yazdığınız markaları googleden aratıp baktım.teclast ve onda hakkında birşeyler bulabildim. 10 inç bir tablet arıyorum. Siz ne önerirsiniz. Nasıl alabiliriz. Yardımcı olabilir misiniz?

bangbus34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eşref
Cihazım
huawei
Konular
0
selamlar Koray bey bayram sonrası cihaz almak istiyorum.fakat mi5 pro 128gb ve mi5S 128 gb.arasında kaldım.Siz hangisini tavsiye edersiniz.Bu cihazların sıfırları stoklarınızda olacakmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt