Sohbet Konu Dışı/Tavsiye Hoşlandığım biri var.

Redrinqman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 8
Konular
10
Bilmiyorum gözler anlatır derler, hakkaten de anlatıyor gibi duruyor,haklısın olursa da olmasa da hayrına. Pazartesiyi bekleyeceğiz artık waiting~~
Oyle derler ama sen gec karşısına birde gozlerin soylediklerini ağızdan duyalim

Adem34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.1.1
Cihazım
Mi max 2
Konular
8
Komik değilsiniz, haber vereyim dedim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Komik değilsiniz, haber vereyim dedim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet o ihtimal de var, bir lise2 olarak arkadaşlarımı inceliyorum, incelediğim zaman ne kadar cesaretsiz olduğumu 2 kat daha iyi anlıyorum. Ancak arkadaşlarımınki gibi haftalık ergen ilişkilerinden(1 hafta sonra ayrıldık vb.) gibi olacaksa hiç olmasın diyorum ve gene içime kapanıyorum sadece.
Belki de olmaması gereken bir işe kalkışıyorum bilemiyorum ancak kendimi ne kadar toparlasam da ne zaman birdaha onu görsem aynı düşünceler beliriveriyor. Çıkmaza soktu hayat beni facepalm~~
Mecnun Leyla için düştü çöllere
Ferhatta dağları yol etmedi mi....
Git konuş

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Hayır, kabul etse bile derslerimde düşüş vs. olmaz, derslere verdiğim önem asla bir kız için düşmez. Tavsiyen için teşekkürler.

Profildeki yaş yanlış. Girerken sallamıştım :) . 16 yaşındayım.(9 gün sonra 17 :) )
Düşünüyorum, 3 aylık bir tatil giriyor araya. Unutabilir miyim ki onu en azından 3 ay. Ama görememek de acı veriyor orası ayrı :D
Siz öyle diyorsanız doğrudur hocam.
Kızla çıkana kadar şimdilik komutanı ben olduğum saplar ordusuna katılmak istermisiniz? :D :D :D
Hocam size soruyorum aşk nasıl duygu? Hayatımda hiç yaşamadım yaşamak da istemem asexualim de ben. Merak ettim :D

ByParol

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
E
Cihazım
Parol
Konular
1
Siz öyle diyorsanız doğrudur hocam.
Kızla çıkana kadar şimdilik komutanı ben olduğum saplar ordusuna katılmak istermisiniz? :D :D :D
Hocam size soruyorum aşk nasıl duygu? Hayatımda hiç yaşamadım yaşamak da istemem asexualim de ben. Merak ettim :D
Kızla çıkmak mı, sanırım benim için dünyada gerçekleşmesi son ihtimal olan şey. (tabi ben adım atmadıkça :?)
Nasıl anlatsam bilmiyorum ne kadar yazıya döksem de duygusu çok farklı.
Aşk ölümüne sevgidir benim için, eğer yarıda kalma ihtimali varsa aşk aşk değildir. İki taraf eğer birbirinden hoşlandıysa bu duruma aşk denilebilir, o yüzden başlığı "Aşık olduğum biri var" değil de, "Hoşlandığım biri var" şeklinde açtım. (aşkı yaşayamıyorum yani karşı taraf sağolsun.)
Hoşlanınca ne olur onu anlatabilirim galiba.
Hep görmek istiyorsun karşılık bekliyorsun, görmek istiyorsun, acaba şu an ne yapıyordur sorusu çıkmıyor aklından. Göz göze geliyorsun sanki farklı bir aleme taşınıyorsunuz birden.. Öyle bişey. Gerçekten aşkı yaşayanlar vardır forumda, görüyorlarsa anlatsınlar da bizim gibi saplar ve sap komutanlar neymiş öğrensin (:|

ByParol

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
E
Cihazım
Parol
Konular
1
Güncel/

Bu öğlen tekrar kitabı istedi, getiricem.

Gene adımı o attı, bense mal gibi utanıyorum adım atmaya. :( :$

Tavsiyeleriniz neler kitaba bir not mu düşsem veya kitabı geri alırken onun vermesini mi beklesem ya da kendim gidip mi alsam?

Acil tavsiyelerinizi bekliyorum. :)

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Güncel/

Tavsiyeleriniz neler kitaba bir not mu düşsem veya kitabı geri alırken onun vermesini mi beklesem ya da kendim gidip mi alsam?

Kitaba not düşme bence. Direk konuş dobra ol. Şu ana kadar arkadaşlarımın ilişkisine bakarak söyleyim. Kızda size bir umut varsa gizli yazılar o umut da azalır. Korkak algısı yaratır.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Güncel/

Aynı kitabı sizden ikinci defa istediyse adımı da ikinci defa atmış demektir. O iki adım atmışken sizin adım atmamanız, olumlu ya da olumsuz bir görüş bildirmemeniz artık çekingenliğin de ötesinde en hafif tabirle kabalık olur...

Dışarıda bir yerde kitabı vermeyi teklif edin, hem de beraber bir kahve içeriz diyerek ekleyin. Geldiğinde de eğer düşünmüyorsanız veya kendinize güvenmiyorsanız söyleyin ki kız da boş yere umutlanmasın. Artık ona karşı ayıp olur her hangi bir şey yapmamanız...

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Okulda benden birsürü kitap alan kız var. Abartmamak gerek.

Darkblues

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
2
2019 gibi jenerasyon yılında bu kadar utanmanı gerektirecek bir durum yok, olayı çok abartıyorsun.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
99.9 ortalama olduğu içindir, kesin göz de süzüyorlardır... Bence de abartmamak gerek haha--

Üst Alt