Sohbet Konu Dışı/Tavsiye Hoşlandığım biri var.

ByParol

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
E
Cihazım
Parol
Konular
1
Arkadaşım gidip konuşacaksın, başka türlü olmaz.
Mix - Gökçe Özgül Ft. THUSNA - Aşıksan Git Konuş:
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Bu şarkı da benden sana gelsin
Instagram takip isteğini onayladı, geri takip atmadı. Hepsi benim kendi kafamda kurduğum boş düşüncelermiş demek ki. Buraya kadarmış. Teşekkürler herkese..
Daha Instagramda geri takip atmayan kız gerçek hayatta mı bakacak bana Boş hayaller kurmuşum bu da bana ders olsun bakalım..

aristokratris

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi A2
Konular
6
Konuyu ilk açtığında yorum yapmıştım .. şimdi görünce hala bu konu devam ediyor mu diye çok şaşırdım.. Instagram takip olayı hiç önemli değil ... Önemli olan konu şu kız erkek karışık bir ortamda kızın kitap isteye bileceği başka kızlar varken gelip senden istemesi pek olağan bir davranış değil.. bu sana bi şeyleri çağrıştırması gerekiyor.. sana ilham vermesi için bi bağlantı bırakıyorum

ByParol

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
E
Cihazım
Parol
Konular
1
Konuyu ilk açtığında yorum yapmıştım .. şimdi görünce hala bu konu devam ediyor mu diye çok şaşırdım.. Instagram takip olayı hiç önemli değil ... Önemli olan konu şu kız erkek karışık bir ortamda kızın kitap isteye bileceği başka kızlar varken gelip senden istemesi pek olağan bir davranış değil.. bu sana bi şeyleri çağrıştırması gerekiyor.. sana ilham vermesi için bi bağlantı bırakıyorum

Bence de çağrıştırması gerekiyor, ancak eğer bana karşı en ufak ilgi duysaydı o takip isteğine geri dönerdi. Adımı bilmiyor desem kitabın ilk sayfasında yazıyor. Profil fotoğrafım siyah. Profil fotoğrafının olmaması ile alakası yok bence. Eğer ufak bir ilgisi olsa zaten adımdan anlayıp o da isteği atardı. Bu durumda yapmam gereken tek şey kalıyor galiba. Takipten geri çıkmak ve artık vazgeçmek..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Az önce üst sınıflardan biriyle gtleşti, daha ne diyebilirim ki. Bu forumda yaşamış tecrübe eden kişiler çoktur. Nasıl bir yol izlemeliyimfacepalm~~:(

Son düzenleme:

aristokratris

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi A2
Konular
6
Bence de çağrıştırması gerekiyor, ancak eğer bana karşı en ufak ilgi duysaydı o takip isteğine geri dönerdi. Adımı bilmiyor desem kitabın ilk sayfasında yazıyor. Profil fotoğrafım siyah. Profil fotoğrafının olmaması ile alakası yok bence. Eğer ufak bir ilgisi olsa zaten adımdan anlayıp o da isteği atardı. Bu durumda yapmam gereken tek şey kalıyor galiba. Takipten geri çıkmak ve artık vazgeçmek..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Az önce üst sınıflardan biriyle gtleşti, daha ne diyebilirim ki. Bu forumda yaşamış tecrübe eden kişiler çoktur. Nasıl bir yol izlemeliyimfacepalm~~:(
Kardeşim kızma ama sen bu kızdan hoşlanmıyorsun.. sen bu durumu yaşamaktan hoşlanıyorsun ...

ByParol

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
E
Cihazım
Parol
Konular
1
Kardeşim kızma ama sen bu kızdan hoşlanmıyorsun.. sen bu durumu yaşamaktan hoşlanıyorsun ...
Ne demek istiyorsunuz? Bu kızdan hoşlanmasam, durumu sevmekten hoşlansam, foruma böyle bir konu açar mıydım? Yanlış düşünüyorsunuz.

aristokratris

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi A2
Konular
6
Ne demek istiyorsunuz? Bu kızdan hoşlanmasam, durumu sevmekten hoşlansam, foruma böyle bir konu açar mıydım? Yanlış düşünüyorsunuz.
Tamda bu durumdan dolayı böyle bi yorum yaptım.. sen sürekli olarak süreci anlatıyorsun ama hiç hareket etmiyorsun ... ve burda verilen tavsiyelere sürekli olarak antitez üretiyorsun. bu durumu takıntı yapmışsın .. bence sen gidip kızla konuşmadan bu durum çözülmez ve kayvedeceğinde hiç bi şey yok ..

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
7 aylik güzel bir ilişki icerisindeyim eylulde nisanlanacagiz. İnstagramdam ekliydik ve 1 seneye yakin hic bir etkilesim dahi olmamıştı. 7 ay once bu gunlerde bir storyme gelen cevap ile hersey basladi. Umutsuzluga kapılma hayat hic beklemedigin süprizlerle doludur. Her nasip vaktinde esirdir

ByParol

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
E
Cihazım
Parol
Konular
1
Tamda bu durumdan dolayı böyle bi yorum yaptım.. sen sürekli olarak süreci anlatıyorsun ama hiç hareket etmiyorsun ... ve burda verilen tavsiyelere sürekli olarak antitez üretiyorsun. bu durumu takıntı yapmışsın .. bence sen gidip kızla konuşmadan bu durum çözülmez ve kayvedeceğinde hiç bi şey yok ..
Haklısın, her yorumun tersine hareket ediyorum. Aynı şubede olsak benim için çok sıkıntı olmaz, farklı şubelerdeyiz gidip konuşmaktan çekiniyorum yalnız da görmüyorum kendisini.. Neyse zamanı akışına bırakmak gerekiyor demek. olucağı varsa olur..

Üst Alt