Sohbet Konu Dışı/Tavsiye Hoşlandığım biri var.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Orada cümlem pek anlaşılmamış sanırım :) Kastetmeye çalıştığım Şımarık, sesi çok çıkan, kendini beğendirme çabasında olan biri değil.(tanıdığım çoğu kız bu hareketlere sahip de.) Sanırım bu hoşlanmadan zararla çıkacağım belki hiç girişemeyeceğim ancak bir tecrübem olacak haklısınız Tavsiye için çok teşekkürler
Bişeyi yanlış anlamadım hocam.en doğru ve en düz yolu gösterdim.kesinlikle hiçbir kayıp olmayacak,kayıplar bazen tecrübe olarak kalır bizde,yani kazanç.başka yorum yapmayacağım. O yoldan git yada gitme sana kalmış ;:)

ByParol

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
E
Cihazım
Parol
Konular
1
Lisede diye erkeklerle mi takılsın hocam :)içinden geldiği gibi davranma-yaşama yaşı 30 falan mı?elbette bu kızdan sonra belki 30-40 kızdan daha hoşlanacak belki çok kazık yiyecek ama bunlar ona hep tecrübe olacak ve gün geldiğinde en doğru insanla evlenecek,mutluluğu görüp yaşayacağı gibi acıyı da görüp yaşamalı bence
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dünyanın sonu değil,yerin dibine de girmeyeceksin,bugün bunu yapamazsan yarın belki daha önemli şeyleri yapamayacaksın ve herşey hep kötüye gidecek, bi de bu açıdan bak.reddedilirim diye de korkma.cesur ol.instagram isteğini de salla gitsin unut.içindeki şeyler sanal değil.çık karşısına.bunu onun için yap.ya o da senden bi adım bekliyorsa? Bu şekilde düşün

Karşıdan adım gelmesini o kadar isterdim ki. Belki biraz zaman lazım bana, galiba bu dönem olmayacak bu iş. (Bu dönem bitti.) Teşekkürler.

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Sevgi ve saygı çerçevesi içinde merhaba ben şu şu tanışabilirmiyiz de ve tanışmak isterse aynı şekilde saygı ve sevgi çerçevesi içinde muhabbet et kitaptan aç konudan konuya atla ama hızlı değil. Hiç kafanı yorma olacağı varsa olur.

ByParol

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
E
Cihazım
Parol
Konular
1
Sevgi ve saygı çerçevesi içinde merhaba ben şu şu tanışabilirmiyiz de ve tanışmak isterse aynı şekilde saygı ve sevgi çerçevesi içinde muhabbet et kitaptan aç konudan konuya atla ama hızlı değil. Hiç kafanı yorma olacağı varsa olur.
Kıza yakınlaşabileceğim bir ortam hiç oluşmuyor :/ Ki oluşsa da bu konulara ben neden bu kadar uzağım anlayamıyorum cidden. Bu yüzden kaybediyorum zaten beklemekten korkmaktan cesur olamamaktan. En çok da hayatım boyunca böyle olmaktan korkuyorum. Teşekkürler dostum..

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Kıza yakınlaşabileceğim bir ortam hiç oluşmuyor :/ Ki oluşsa da bu konulara ben neden bu kadar uzağım anlayamıyorum cidden. Bu yüzden kaybediyorum zaten beklemekten korkmaktan cesur olamamaktan. En çok da hayatım boyunca böyle olmaktan korkuyorum. Teşekkürler dostum..
Konu açılmasına gerek yok ki. Normal bir şekilde yanlız gördüğünde git yanına merhaba tanışabilir miyiz? Diye sor. Düzgün bir şekilde sorduğunda birşey olmaz. Hayır dese bile keşkelerle yaşamamış olursun, kötüde olsa bazı şeylerden emin olursun. Ama böyle dedim diye karamsarlaşma neden hayır desin ki?

ByParol

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
E
Cihazım
Parol
Konular
1
Konu açılmasına gerek yok ki. Normal bir şekilde yanlız gördüğünde git yanına merhaba tanışabilir miyiz? Diye sor. Düzgün bir şekilde sorduğunda birşey olmaz. Hayır dese bile keşkelerle yaşamamış olursun, kötüde olsa bazı şeylerden emin olursun. Ama böyle dedim diye karamsarlaşma neden hayır desin ki?
Hayır diyecek biri değil ondan eminim. Sorun sadece bende. Yeni biriyle tanışırken tanışmayı başlatan taraf olamıyorum maalesef.

slexiaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin Yılmaz
Cihazım
iPhone SE 2020
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Git düzgünce sorular yönelt hemen aşk işlerine girme, bu hayatta maalesef benimde gerçek bir dostum/arkadaşım olmadı, 1 tane kız arkadaşım bile yok ve erkek lisesindeyim. Takma kafana hepsi bir gün düzene girer.

aristokratris

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi A2
Konular
6
Dostum anlattığın olayda zaten tanışmayı sen başlatmamışsın kız başlatmış.. adım atmış kitap istemiş.. kitap verip vermediğini yazmamışsın.verdiysen geri alırken çok büyük bir fırsatın var değerlendir.

ByParol

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
E
Cihazım
Parol
Konular
1
Git düzgünce sorular yönelt hemen aşk işlerine girme, bu hayatta maalesef benimde gerçek bir dostum/arkadaşım olmadı, 1 tane kız arkadaşım bile yok ve erkek lisesindeyim. Takma kafana hepsi bir gün düzene girer.
Çok sağol <3
Dostum anlattığın olayda zaten tanışmayı sen başlatmamışsın kız başlatmış.. adım atmış kitap istemiş.. kitap verip vermediğini yazmamışsın.verdiysen geri alırken çok büyük bir fırsatın var değerlendir.
Kitabı aynı gün içerisinde teslim aldım, aslında kendisi öğleden sonra geri getiririm dedi ancak ben de öğleden sonraki son tenefüse kadar bekleyip gidip aldım, keşke bekleseymişim :/ Verirken de çok bir konuşma geçmedi, çok kalabalıktı ortam.

elimdekifırsatı bildiğin geri tepmişim, neyse ya olmayacak gibi zaten. Hepinize teşekkürler.

Üst Alt