Soru Karaçay Teknoloji hakkında bilgisi olan var mı?

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu
Telefon Modeli
5s
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar arkadaşlar 3 senelik mi 5s kullanımından sonra artık telefonu değiştirmek istedim ve mi 9t almaya karar verdim. Sahibinden de en ucuz 6/128 Karaçay Teknoloji adlı Gaziantep te iş yapan bir firmada buldum. Daha önce buradan alışveriş yapan var mı , güvenilir mi? Açıklama kısmında kaydın kendilerine ait olduğunu ve birebir değişim garantisi veriyorlar.

kaknus

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mesut
Cihazım
Asus Zenfone
Konular
0
Kendilerinden Poco F2 Pro sipariş ettim. İlandaki "sıfır kutusunda" ve "% 100 orjinal" ifadelerinden ben "kapalı kutu" ürün algıladım. Ürün geldiğinde öyle olmadığını görünce ortada bir teslik olduğunu anlayıp Haydar Bey'le iletişime geçtim. Telefondaki görüşmemizin sonrasında benden kaynaklanan bir yanlış anlama olduğuna karar verdim. Ürünü iade etmek istediğimi belirttim. Herhangi bir sıkıntı çıkmadan kabul ettiler. Kargoyla gönderdiğim ürün ellerine geçince gönderdiğim parayı kuruşu kuruşuna iade ettiler. Bu arada gönderilen ürünün kutu içeriği tamdı. Yani ürünle ilgili hiçbir sıkıntı söz konusu değildi. Diyeceğim o ki kendileri ürünlerinin arkasında durdukları gibi müşteri memnuniyeti noktasında da iyiler. Kendi konsepti içindeki satıcılar arasında gönül rahatlığıyla alışveriş yapılabilecek dürüst bir satıcı.

NOT: İletişime geçeceklere küçük bir uyarı. Doğrudan arayarak kendilerine ulaşın. Wattsap yazışmalarına yoğunluklarından dolayı hayli geç dönebiliyorlar.

Oyla:

aniceman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aniceman
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
0
5 yılı aşkın mi 4 kullanımı sonrası İki hafta önce bir facebook satıcısından kendime bir poco f2 aldım. ilk kez garantisiz cihaz aldığım için önce bir bakayım yazılım işlerinin üstesinden gelebiliyor muyum dedim. Bir tane de kardeşime alacaktım ki cihaz piyasada bitti. Google arama ile konuyu görüp, bir yerlerden numaralarını bulup kendilerine mesajla ulaştım ama cihaz alamadım. Alamadığım gibi, alabilenleri de takdir ettim.

Mesele mesajlara geç dönme değil, hemen hiç dönmüyorlar... Ha üst mesajda arayın demişler ama zaten daha önce cihaz almadınızsa üfleyerek yaklaşıyorsunuz satıcılara, haliyle söz uçar yazı kalır diyerek mesaj yazıyorsunuz ama cevap alamıyorsunuz... En azından benim deneyimim böyleydi.

Oyla:

Yasin by

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi note 9s
Konular
0
Bende bugün xiaomi redmi note 9s aldım havale ile alışverişe karşıyım ama forumdaki olumlu yorumları ve haydar abiyle konuştuktan sonra almaya karar verdim dün akşam havale yaptım ve sabah kargoya vericegini söyledi haydar abi sabırsızlıkla bekliyorum.

Oyla:

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
3-4 ay kadar önce f2 pro 8/256 aldım içerisinden mdy-11-ez kodlu 33w şarj aleti çıktı usb kablosunun iç kısımları kırmızı renkte orjinalmi değilmi bilgim yok açıkcası araştırmadım kutu içerisinden sim kart iğnesi çıkmadı birtek onuda umursamadım eski telefonumunki duruyordu elimde. Kayıt işlemiyle ilgili herhangi bir ücret vs aldıklarını belirtmediler zaten 4000 liralık cihaz için 20-30 tl kayıt için istiyeceklerini düşünmüyorum 8.ay dolmaya yakın kendim yapmazsam kendilerini ulaşıp uzaktan yaptıracağım.

Oyla:

metalsimya

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer Can
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
0
3-4 ay kadar önce f2 pro 8/256 aldım içerisinden mdy-11-ez kodlu 33w şarj aleti çıktı usb kablosunun iç kısımları kırmızı renkte orjinalmi değilmi bilgim yok açıkcası araştırmadım kutu içerisinden sim kart iğnesi çıkmadı birtek onuda umursamadım eski telefonumunki duruyordu elimde. Kayıt işlemiyle ilgili herhangi bir ücret vs aldıklarını belirtmediler zaten 4000 liralık cihaz için 20-30 tl kayıt için istiyeceklerini düşünmüyorum 8.ay dolmaya yakın kendim yapmazsam kendilerini ulaşıp uzaktan yaptıracağım.
Şarj aleti orijinalde 30w lik değil miydi?

Oyla:

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri