Soru Karaçay Teknoloji hakkında bilgisi olan var mı?

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu
Telefon Modeli
5s
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar arkadaşlar 3 senelik mi 5s kullanımından sonra artık telefonu değiştirmek istedim ve mi 9t almaya karar verdim. Sahibinden de en ucuz 6/128 Karaçay Teknoloji adlı Gaziantep te iş yapan bir firmada buldum. Daha önce buradan alışveriş yapan var mı , güvenilir mi? Açıklama kısmında kaydın kendilerine ait olduğunu ve birebir değişim garantisi veriyorlar.

cinlitelefoncu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiomi mi 9t
Konular
25
Adanada bir tek ayyıldız iletişim var bu işi saglam yapan dükkan sahibi sinan abi

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Adanada bir tek ayyıldız iletişim var bu işi saglam yapan dükkan sahibi sinan abi

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sinan abinin kardeşi Abdullah değil mi Apo abi deriz İbo var çalışan çok iyi tanıyorum onları yıllardır. Onlardan alışveriş yapıyoruz. Dostluğumuz var onlarla

Oyla:

TRMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sulhi
Cihazım
Mi 10 Lite
Konular
12
Karaçay teknolojinin Sahibindendeki dükkanları kapanmış mı?
İlanlarını göremiyorum. Bilgisi olan var mı?

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
TRMan,

Oyla:

rynkar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
33
Stoya hocamın önerisiyle f2 pro aldım. Güvenilir. (Sarj adaptörünün orjinal olmadığını söyleyenler olmuş ama bende böyle bir sorun yaşanmadı)
Sadece wp mesajlarina baya geç dönüyorlar. Bunun yerine arayarak ulaşmanız daha mantıklı.
Bu arada imei işlemini uzaktan ücretli yapıyorlar. Yine de F2 pro için zor bi işlem değil, kendim hallettim video izleyerek.

Oyla:

tugrul.gdkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Muhasebeci
Konular
50
Merhabalar arkadaşlar 3 senelik mi 5s kullanımından sonra artık telefonu değiştirmek istedim ve mi 9t almaya karar verdim. Sahibinden de en ucuz 6/128 Karaçay Teknoloji adlı Gaziantep te iş yapan bir firmada buldum. Daha önce buradan alışveriş yapan var mı , güvenilir mi? Açıklama kısmında kaydın kendilerine ait olduğunu ve birebir değişim garantisi veriyorlar.
Ben bir çok kez alışveriş yaptım.Skntı olmadı.Birebir değişiklik hiç işim olmadı.Bilemem değişir mi nasıl olur.Kaydı +20 TL ye uzak bilgisayar bağlantısıyla yaptırıyorlar.Sknti yok o konuda
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Almış arkadaşlara sorum bl kilidi açılmış twrp yüklü imei repair veya kaydı yapılmış mı geliyor yoksa size sonradan uzaktan mı destek veriyorlar.
Hocam sıfır snapdragon işlemcili cihazları direk kayıtsız gönderip uzaktan yapıyorlar+20 TL ye. Eğer MTK işlemcili bir cihaz istiyorsanız da orda hemen yapıp yine 20 TL ye gönderiyorlar.Sizin isteğinize kalmis
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Stoya hocamın önerisiyle f2 pro aldım. Güvenilir. (Sarj adaptörünün orjinal olmadığını söyleyenler olmuş ama bende böyle bir sorun yaşanmadı)
Sadece wp mesajlarina baya geç dönüyorlar. Bunun yerine arayarak ulaşmanız daha mantıklı.
Bu arada imei işlemini uzaktan ücretli yapıyorlar. Yine de F2 pro için zor bi işlem değil, kendim hallettim video izleyerek.
Hocam birçok kez alışveriş yaptım.Sarj cihazını fiyatına göre söyleyip koyuyorlar Orjinal şarj istemiyorsanız daha uygun oluyor.Bastan söylüyor yani.

Oyla:

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Karaçay teknolojinin Sahibindendeki dükkanları kapanmış mı?
İlanlarını göremiyorum. Bilgisi olan var mı?
şimdi bakıtm bende bulamadım sayfalarını yasal bir sorunla karşılaşmış olabilirler hocam muhtemelen

Oyla:

Karaçay Teknoloji

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Mi 9
Meslek
Cep Telefonu Satış
Konular
0
Merhaba sevgili forum üyeleri ,

hatalı ilan kategorileri sebebiyle sahibinden.com yönetimi mağazamızı geçici bir süre için kapatmıştır. 1-2 haftaya kadar tekrar açılacaktır.
Güncel fiyatlar hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz facebook grubumuz üzerinden ulaşabilirler.

Ayrıca çok kısa bir süre sonra Grup üyelerimiz arasında bir çekiliş yapılacaktır. Kazanan üyemize kablosuz 2 yıl garantili Mi Earbuds kulaklık hediye edeceğiz.

Herkese iyi forumlar...
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

adoman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adem
Cihazım
xiaomi 3
Konular
0
Kusura bakmayın hemşehrim. Ay Yıldız veya Karaçay teknolojiden havale ile cihaz aldınız mı? Güvenebilirmiyiz?

Oyla:
Üst Alt