MIUI 12 JOYUSE MiuiMİX 12 Rom

malidedeoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Note 9 Pro 128
Meslek
Ekonomist
Konular
18
Hayret bende eu kullanıyorum saydıgnız hiç sorun bende yok hocam cihazdan cihaza yada kurulumdan kuruluma değişiyor sanırım hayırlısı
Bilmiyorum hocam ancak bende vardı bu problemler ve hatta arabaya aux ile bağlandığında eu'da iken aux'u çıkarınca telefon ahizesi çalışmıyordu hoparlörden konuşabiliyordum yeniden başlatana kadar ancak MiuiMİX de böyle bir sorun yaşamadım

Yigitkus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yigitkus
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Merhaba. Şu an Eu rom kulanıyorum, oldukça memnunum.yalnız memnun olmadığım yönlerinden biri 'Tek el modu' doğru dürüst çalışmıyor.Hele aktif edip, telefonu yeniden başlatınca hiç çalışmıyor.Ayrıca Ayarlar da, 'Hızlı Erişim' özelliği de yok ki, oradan kullanayım.Acaba bu bahsettiğiniz Rom da tek el modu stabil çalışıyor mu?Ayrıca Hızlı erişim menüsü var mı?

malidedeoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Note 9 Pro 128
Meslek
Ekonomist
Konular
18
Merhaba. Şu an Eu rom kulanıyorum, oldukça memnunum.yalnız memnun olmadığım yönlerinden biri 'Tek el modu' doğru dürüst çalışmıyor.Hele aktif edip, telefonu yeniden başlatınca hiç çalışmıyor.Ayrıca Ayarlar da, 'Hızlı Erişim' özelliği de yok ki, oradan kullanayım.Acaba bu bahsettiğiniz Rom da tek el modu stabil çalışıyor mu?Ayrıca Hızlı erişim menüsü var mı?
Valla hocam hiç kullanmadim bu özelliği ancak konuya fotoğraf ekliyorum tek el modu yerinin siz bakın nasıl kullanılacağını dahi bilmiyorum

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Valla hocam hiç kullanmadim bu özelliği ancak konuya fotoğraf ekliyorum tek el modu yerinin siz bakın nasıl kullanılacağını dahi bilmiyorum
Hocam cihazım rn9 pro ve cidden şu ekran süresini vermiyor pbrp yüklü wipe ve rom işlemlerini anlatır mısınız

malidedeoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Note 9 Pro 128
Meslek
Ekonomist
Konular
18
Hocam cihazım rn9 pro ve cidden şu ekran süresini vermiyor pbrp yüklü wipe ve rom işlemlerini anlatır mısınız
Hocam açtığım konulara bakin veya diğer arkadaşların konuları var aslan568 arkadaşın konularindan kurulumu nasıl yapacağınızı detaylı olarak bulabilirsiniz konu altında kaybolur gider

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Hocam açtığım konulara bakin veya diğer arkadaşların konuları var aslan568 arkadaşın konularindan kurulumu nasıl yapacağınızı detaylı olarak bulabilirsiniz konu altında kaybolur gider
Hocam eskiden orangefox kullanıyordum da bilgisayar hafızayı görmüyordu pbrb ye geçtim elimde miuimix rom var nasıl atabilirim

malidedeoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Note 9 Pro 128
Meslek
Ekonomist
Konular
18
Hocam eskiden orangefox kullanıyordum da bilgisayar hafızayı görmüyordu pbrb ye geçtim elimde miuimix rom var nasıl atabilirim

konuda detaylı anlatım var hocam aynı yolu izleyerek kurabilirsiniz

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14

konuda detaylı anlatım var hocam aynı yolu izleyerek kurabilirsiniz
Hocam keşke pbrp ye geçmeseydim zor kurtardım telefonu bootloopa düştü telefona romu kurdum sonradan fark ettim ki magisk olmadığı halde kurulmuş kaldır dediğim gibi telefon brick oldu

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Hocam tam olarak sorun nedir
Hocam orangefox a girdiğimde bilgisayar depolama alanını görmüyordu ben de pbrp yükleyip MIUI mix romuna geçiş yaptım fark ettim ki pbrp magisk yüklü geliyormuş magisk manager dan kaldıra basınca bootloop döngüsüne girdi neyse ki kurtardım bir sorum olucak orangefox recovery için nasıl bilgisayara bağlayabiliriz

Üst Alt