MIUI 12 JOYUSE MiuiMİX 12 Rom

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam orangefox a girdiğimde bilgisayar depolama alanını görmüyordu ben de pbrp yükleyip MIUI mix romuna geçiş yaptım fark ettim ki pbrp magisk yüklü geliyormuş magisk manager dan kaldıra basınca bootloop döngüsüne girdi neyse ki kurtardım bir sorum olucak orangefox recovery için nasıl bilgisayara bağlayabiliriz
Hocam suan en stabil calısan orange fox twrpnin beta versiyonu yani en son çıkan sürümü dahili depolama görememe problemi sundan kaynaklı oluyor format data yaptınız anda pc dahili depolama yı görmüyor bu yüzden format data işlemi ni en son yapacaksınız romu kurdunuz en son format data işlemi yapacaksınız ve cihazı yeniden baslatmadan önce mutlaka yedekleme kısmına girip herhangi bir bölümü seçip örneğin boot seçip yedekleme yapacaksınız ve cihazı yeniden baslatacaksınız bu sayede sorun olursa aldığımız yedek sayesinde pc de dahili depolama yı görebilirsiniz ve dosya atabilirsiniz

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Hocam suan en stabil calısan orange fox twrpnin beta versiyonu yani en son çıkan sürümü dahili depolama görememe problemi sundan kaynaklı oluyor format data yaptınız anda pc dahili depolama yı görmüyor bu yüzden format data işlemi ni en son yapacaksınız romu kurdunuz en son format data işlemi yapacaksınız ve cihazı yeniden baslatmadan önce mutlaka yedekleme kısmına girip herhangi bir bölümü seçip örneğin boot seçip yedekleme yapacaksınız ve cihazı yeniden baslatacaksınız bu sayede sorun olursa aldığımız yedek sayesinde pc de dahili depolama yı görebilirsiniz ve dosya atabilirsiniz
Hocam şimdi yeniden kurdum orangefox u aygıt yöneticisinde görüyor ama bir türlü göremedim

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam şimdi yeniden kurdum orangefox u aygıt yöneticisinde görüyor ama bir türlü göremedim
hocam sistem açılıyormu ? yani telefon açılıyor mu açılıyorsa geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı etkinleştirin

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
hocam sistem açılıyormu ? yani telefon açılıyor mu açılıyorsa geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı etkinleştirin
Hocam cihazı zaten mi flashla kurmuştum stock recovery geldiği için dedim

izolluofficial02

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Salih
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
22