Sohbet İphonedan mi 8 e gecis

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Mi 5s'ten önce iPhone 4S kullanmış biri olarak 9.3.5 sürümüne jailbreak gelmesini çok bekledim. Sonunda jailbreak geldi ancak jailbreak yapmama rağmen aradığım rahatlığı bulamadım. Apple artık sadece markasından dolayı ekmek yiyor.

fedayim54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
İphone 7 plus
Konular
13
Android işletim sistemi artık eskisi gibi değil. iOS ne kadar kalitesinden ödün vermeye başladıysa Android gün geçtikçe düzgünleşiyor.

Dogrudur tabiki ama forumu okuyunca o kadar hata felan varki insan tedirgin oluyor. Yok klavyede donma var ekranda donma var gibisinden tedirgin oluyorum. Ben rom yukleme felan ugrasamam cunku telefonda ne guncelleme varsa guncellerim sorun olurmu ondan korkuyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Dogrudur tabiki ama forumu okuyunca o kadar hata felan varki insan tedirgin oluyor. Yok klavyede donma var ekranda donma var gibisinden tedirgin oluyorum. Ben rom yukleme felan ugrasamam cunku telefonda ne guncelleme varsa guncellerim sorun olurmu ondan korkuyorum.

MIUI kullananların çoğu her hafta güncelleme alıp cihazı güncel kullanmak için beta sürümünü kullanıyor. Yaşanan sorunlar genelde bu sebepten. Stabil sürümlerdede ufak tefek problemler çıkabiliyor tabii.

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
İosun tek sıkıntısı şarj süresi bence onun dışında çok akıcı performansını hiç bir firma yakalayamıyor adamlar her zaman en iyisini yapıyorlar idol olmayı başarıyorlar teknoloji de öncülük yapıyorlar bence mi 8 almanız 7 plusdan sonra size çok iyi gelmeyebilir. Belki Samsung deseniz bir ihtimal ihtiyacınızı görür diyeceğim ama xiaomi ne yazık ki yazılım konusunda miui' ın içine sı....tı şuan sıvama aşamasındalar Çinli arkadaşlar.

fedayim54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
İphone 7 plus
Konular
13
MIUI kullananların çoğu her hafta güncelleme alıp cihazı güncel kullanmak için beta sürümünü kullanıyor. Yaşanan sorunlar genelde bu sebepten. Stabil sürümlerdede ufak tefek problemler çıkabiliyor tabii.

Ben beta vs seklinde asla kullanmam global standart neyse onu kullanirim. Kucuk sorunlar illaki olur ama onemli olan gelen guncellemeyle cozulmesi onemli

fedayim54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
İphone 7 plus
Konular
13
İosun tek sıkıntısı şarj süresi bence onun dışında çok akıcı performansını hiç bir firma yakalayamıyor adamlar her zaman en iyisini yapıyorlar idol olmayı başarıyorlar teknoloji de öncülük yapıyorlar bence mi 8 almanız 7 plusdan sonra size çok iyi gelmeyebilir. Belki Samsung deseniz bir ihtimal ihtiyacınızı görür diyeceğim ama xiaomi ne yazık ki yazılım konusunda miui' ın içine sı....tı şuan sıvama aşamasındalar Çinli arkadaşlar.

Sarj konusunda 7 plus da sorun yasamiyorum acikcasi yani soyle soyliyim sarji 190 dakkada oluyor evet ama telefonun sarjida cok cabuk bitmiyor sabah cikartiyorum ise gidiyorum aksam eve geliyorum spora gidiyorum bluetooth kulaklik ile sporda kullaniyorum bu aralarda sosyal medyaya bakiyorum tabiki ancak yatarken saat 10 gibi sarji %10 larda oluyor yatarken takiyorum sarja. Duzenim boyle ha suan 2 yildir telefonu kullaniyorum ios 11 de cok sorunlar oldu klavye vs ama ios 12 de herseyi topladilar ama biraz telefondan bunaldim gibi hissediyorum akici ama renkli degil xiaomide akiciysa zaten androidden dolayi otomatikman renkli bir arayuzu var diye tahmin ediyorum.

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Sarj konusunda 7 plus da sorun yasamiyorum acikcasi yani soyle soyliyim sarji 190 dakkada oluyor evet ama telefonun sarjida cok cabuk bitmiyor sabah cikartiyorum ise gidiyorum aksam eve geliyorum spora gidiyorum bluetooth kulaklik ile sporda kullaniyorum bu aralarda sosyal medyaya bakiyorum tabiki ancak yatarken saat 10 gibi sarji %10 larda oluyor yatarken takiyorum sarja. Duzenim boyle ha suan 2 yildir telefonu kullaniyorum ios 11 de cok sorunlar oldu klavye vs ama ios 12 de herseyi topladilar ama biraz telefondan bunaldim gibi hissediyorum akici ama renkli degil xiaomide akiciysa zaten androidden dolayi otomatikman renkli bir arayuzu var diye tahmin ediyorum.

Xiaomi toparlamak yerine her güncellemede batırıyor Çin odaklı bir telefon global güncellemeleri hiç verimli değil bu firmanın. Beni dinlerseniz macera aramayın iphonela devam edin.

hsngdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asd
Cihazım
redmi note 10
Konular
6
dediğiniz hatayı alabilirsiziniz bunun garantisi yok ,ki almıştım ama sorun çözüldü.Genel anlamda da söyle söyleyeyim eğer androide geçmeyi düşünüyorsanız alınabilir en iyi cihaz.Ama iphonedaki stalbilligi çok özlersiniz bence o sorunsuzlugu , bunu göze alıyorsanız geçin .Ben sizin yerinizde olsam geçmem mi8in kötü oldugu için değil aksine android tarafındaki f/p en iyi cihaz bana göre , ama dediğim gibi sizin durumunuz ayrı telefonunuz 5s fln olsa geçin derim de 7plusdan geçmeye gerek yok bence

Üst Alt