Sohbet İphonedan mi 8 e gecis

evorelismus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
evren
Cihazım
mi 8
Konular
3
Geçme hocam ,7plus iyidir,sorun çok miui da ,benden söylemesi

fedayim54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
İphone 7 plus
Konular
13
dediğiniz hatayı alabilirsiziniz bunun garantisi yok ,ki almıştım ama sorun çözüldü.Genel anlamda da söyle söyleyeyim eğer androide geçmeyi düşünüyorsanız alınabilir en iyi cihaz.Ama iphonedaki stalbilligi çok özlersiniz bence o sorunsuzlugu , bunu göze alıyorsanız geçin .Ben sizin yerinizde olsam geçmem mi8in kötü oldugu için değil aksine android tarafındaki f/p en iyi cihaz bana göre , ama dediğim gibi sizin durumunuz ayrı telefonunuz 5s fln olsa geçin derim de 7plusdan geçmeye gerek yok bence

Ama cogu kiside android eskisi gibi degil diyor ya suan sifir mi8 global versiyon global romlu bir cihaz alsam nasil bir sorunla karsilasicam tam olarak navigasyon sebeke klavye donma kasma kamera sosyal medya uygulamalari bankacilik uygulamalari bunlardan hangisinde sorun yasarim ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
S
Ama cogu kiside android eskisi gibi degil diyor ya suan sifir mi8 global versiyon global romlu bir cihaz alsam nasil bir sorunla karsilasicam tam olarak navigasyon sebeke klavye donma kasma kamera sosyal medya uygulamalari bankacilik uygulamalari bunlardan hangisinde sorun yasarim ?

Siz kaşınıyorsunuz belli madem kaşıntı tutmuş o zaman buyrun cenaze namazına buyrun Androide
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

:D:D:D:D:D

hsngdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asd
Cihazım
redmi note 10
Konular
6

ya zaten telefon sorunlu falan değil yanlış algı oluşturmayalım sadece olma ihtimali var.O durduruldu hatasını instagramda almıştım mesela bildire bastım ve 5dk sonra sorun giderildi öyle htc,samsunglardaki gibi her zaman olan bir şey değil.donma kasma zaten olmaz.onun dışında mi8 konusunu inceleyebilirsiniz.Benim denemek istediğim elinizdeki telefon gayet yeterli oldugundan ha iş göremez hale gelirse 15bine de yeni iphone alamazsanız buyrun alın ama şimdilik dursun bence eskiyince geçersiniz

fedayim54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
İphone 7 plus
Konular
13
ya zaten telefon sorunlu falan değil yanlış algı oluşturmayalım sadece olma ihtimali var.O durduruldu hatasını instagramda almıştım mesela bildire bastım ve 5dk sonra sorun giderildi öyle htc,samsunglardaki gibi her zaman olan bir şey değil.donma kasma zaten olmaz.onun dışında mi8 konusunu inceleyebilirsiniz.Benim denemek istediğim elinizdeki telefon gayet yeterli oldugundan ha iş göremez hale gelirse 15bine de yeni iphone alamazsanız buyrun alın ama şimdilik dursun bence eskiyince geçersiniz

Mesela az once ben tapatalka girerken uygulama patladi bi anda beni uygulamadan atti ios da yani boyle seyler olabilir ama benim en korktugum sey android durduruldu hatasi ve 2 yilin sonunda telefonun donmasi yavaslamasi

evorelismus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
evren
Cihazım
mi 8
Konular
3
Valla çok,yazılım stabil değil,pil o romda farklı bu romda farklı,kamera farklı,ses şiddeti farklı,bildirimler ,gps sorunlu,netflix yok play storda,yüksek çözünürlük ile izleyemezsin,play store sertifikalı değil,ama elbet düzelecek sorunlar, ama şimdilik durum bu,i
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yoksa cihaz asla takılmaz,durmaz,donmaz,cpu-gpu canavar,rem 6gb

fedayim54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
İphone 7 plus
Konular
13
Valla çok,yazılım stabil değil,pil o romda farklı bu romda farklı,kamera farklı,ses şiddeti farklı,bildirimler ,gps sorunlu,netflix yok play storda,yüksek çözünürlük ile izleyemezsin,play store sertifikalı değil,ama elbet düzelecek sorunlar, ama şimdilik durum bu,i

Global romdada mi netflix yok ? Play store globaldede mi yok ?

evorelismus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
evren
Cihazım
mi 8
Konular
3
Yok,apk indirmen gerek