Sohbet İphonedan mi 8 e gecis

bulentevcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bulent
Cihazım
mi6
Konular
0
Dogrudur tabiki ama forumu okuyunca o kadar hata felan varki insan tedirgin oluyor. Yok klavyede donma var ekranda donma var gibisinden tedirgin oluyorum. Ben rom yukleme felan ugrasamam cunku telefonda ne guncelleme varsa guncellerim sorun olurmu ondan korkuyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
KORKMA ASLAN PARÇASI ALTI-ÜSTÜ BİR TELEFON OLMADI SATAR GEÇERSİN,BU KADAR İNSANA BURADA BOŞ MUHABBET YAPTIRMA,SORU SORMADAN BİRAZ ARAŞTIR.

fedayim54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
İphone 7 plus
Konular
13
Arkadaslar cumleten merhaba,
Mesaji mi 8 den yaziyorum :)
Iphine 7 plusu sattim ve memnunum cok sukur :)
Batarya konusunda cok ovuyorlardi ama son guncellemeden olsa gerek cok fazla ovulecek kadar bi batarya performansi gorunmuyor

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Baris199251

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
12
Arkadaslar cumleten merhaba,
Mesaji mi 8 den yaziyorum :)
Iphine 7 plusu sattim ve memnunum cok sukur :)
Batarya konusunda cok ovuyorlardi ama son guncellemeden olsa gerek cok fazla ovulecek kadar bi batarya performansi gorunmuyor

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hayırlı olsun güle güle kullanın hosgeldiniz aramıza

stecir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi8
Konular
2
Sosyal medya uygulamalarinda donma kasma varmi ve bu instagramdaki videolar bulanik gosteriyormus o sorun varmi sizdede ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sosyal medyayı daha önce hiç bu kadar hızlı kullndığımı hatırlamıyorum. Ara yüz çok akıcı ve size her zaman en az 3 gb boş alan bırakıyor hafıza. İnst gayet bşarılı bahsettiğiniz görüntü kybını yaşamıyorum

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
Mi 8 fabrikasyon global sürümde fazla sıkıntı yok genelde çin romdan geçiş yaparken eksik bilgiyle bu işleri yapanlar yarı yolda cihazı kitliyor bozuyor sorunlar çıkıyor ondan sonra sayfalarca sorun,global sürüm alıp ios gibi standart güncellemeleri yapın cihaz mis.Custom rom ve farklı işlemlerle eksik bilgiyle riske girenler sorun yaşayabiliyor .mi8 alıp iade edip s9plus almıştım dayanamadım s9 plus satıp gene mi8 aldım.apple mi8 rakibi ancak iphone x olabilir, ips lcd ekran ve görüntü olarak takoz gibi ekran kasayla 8 plus 7 plus eski kaldı artık.

SanaTelefonAlacam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Bilişim
Konular
3
Bende Xiaomi'ye yeni geçiş yaptım sayılır (3 ay oldu). Şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım.

Üst Alt