Sohbet iPhone satışlarının düşüşte olması ve iPhone Android cihaz üreticileri arasındaki yarışa ufak bir bakış

alf0606

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
34
mi 8 lite için reklamları nasıl kapatacağız yardımcı olacak varmı? tavsiyeleri al kapalı ama yinede birkaç uygulamada geliyor..
Google dan blokoda vpn indirin kurun artık hiç reklam kalmaz hocam birde sadece tavsiyeleri kapatmakla olmuyor ayarlardaxn msa diye birşey var onuda kapatmanız gerek formda konuları vardı bir bakın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Beyler lütfen biraz sakin olun...
Ülkemizde yaşanan ekonomik krizin yansımaları, siyaset dilinin kutuplaştırıcı etkisi ve insanların gelecek kaygısı...Bütün bu etkenlerin insanlar üzerinde negatif tesirleri olabilir, kabul ediyorum. Lâkin artık işler çığırından çıkıp birbirine kırıcı söz söyleme ve hakaretamiz laflar etme noktasına kadar geldi dayandı. Bir aile olarak gördüğüm Miuitürkiye forumdaşlarına asla yakıştıramadığım şeyler olmaya başladı. Elin Çinlisi ve Amerikalısı arasındaki güç savaşından bize ne?
Filler tepişir ama çimenler ezilir diye boşuna söylenmemiş. Söz gümüşse sükut altındır...
Sözlerimize hakim olamayıp yönetici dostlarımızın duruma müdahale etmelerine sebep olmak ta ayrı bir hicap...
Ne güzel söylemiş Dadaloğlu...Kalem aldın kaşların çatmaya, hicap ettim adın sual etmeye....
Sakinlik dostlar, biraz sakinlik...
Haklısınız hocam tamamen gereksiz boş şeylerle uğraşmak bizimkisi ama adam sanal alemde karşısındaki şahsın tipini anlıyabiliyor teknoloji nelere kadir

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Eskiden, samsung, htc, gibi markalar ile iphone arasında bu kadar çok fiyat farkı yoktu, yada ülke ekonomisi bu kadar kötü değildi, adamın parası yoksa bile cebindeki kredi kartı ile 12 ay taksitle iphone alabiliyordu, sıfır olmasa bile telefoncudan 2. el alıyor yine kullanıyordu. Şimdi durum değişti, cepte ki kart bii halta yaramıyor, o zaman parası olmayıp kredi kartına taksitle iphone alan adam, mesela o zaman 1 tl kazanıyordu, o zaman iphone 3 liraydı, adam şimdi 2 tl kazanıyor ama iphone 10 tl oldu. Taksit de yok. Adam o zaman bu kadar çok para harcamıyordu markette, şimdi poşete bile para veriyor. Aslında çin markalarının ülkemizde ki bu yükselişi biraz da bu olayla ilgili, Bizim insanımızda eskisi gibi para olsaydı, ekonomi daha düzgün, alım gücü daha yüksek olsaydı eminin iphone yine satış rekorları kırardı.

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
alf0606 msa ile ilgili konu bulamadım ama msa diye aratınca çıkmıyor.

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
alf0606 ayarlar ek ayarlarda bildirim erişimi yok cihaz mi 8 lite miui 10

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
alf0606 buldum kapattım teşekkür ederim. ama rahatsız etme bildirimleride kapanabilir uyarısı verdi..

alf0606

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
34
alf0606 buldum kapattım teşekkür ederim. ama rahatsız etme bildirimleride kapanabilir uyarısı verdi..
O önemli değil cihazı yeniden başlatmayı unutmayın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bide yine gizlilik bölümünde yetkilendirme geri alma var oraya girip ordanda msa yı kapatın

Son düzenleme:

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Burada para verilen iphone değil ios dir. Adamlar bu işi çözmüş dostlar önce bunu kabul edelim bende ki 4 yada 6 gb ram li cihazla yarım yamalak yapabildiğimi adamların 2gb ram li cihazı oynayarak çalıştırıyor. Tabii bunu gösteriş olarak kullanan da var iş için profesyönel anlamda kullananda .. Sonuç da bence asıl kavga android ve ios arasında olandır şayet bugün bir cep telefonu firması kendi işletim sistemini yapıp kullanıyorsa takdir edilmeli bence..

HakanCOSKUN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HaKaN
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Ar-Ge Uzmanı
Konular
31
Burada para verilen iphone değil ios dir. Adamlar bu işi çözmüş dostlar önce bunu kabul edelim bende ki 4 yada 6 gb ram li cihazla yarım yamalak yapabildiğimi adamların 2gb ram li cihazı oynayarak çalıştırıyor. Tabii bunu gösteriş olarak kullanan da var iş için profesyönel anlamda kullananda .. Sonuç da bence asıl kavga android ve ios arasında olandır şayet bugün bir cep telefonu firması kendi işletim sistemini yapıp kullanıyorsa takdir edilmeli bence..

Arkadaşım "önce bunu kabul edelim" cümlesinde neyi kast ettin anlamadım.Neyi kabul ettirmeye çalışıyorsun?Bu bir tercih meselesidir.Ben açık kaynak kodluandroid işletim sistemli bir telefon tercih ederim,başkası ios vs.tercih eder.Neyi diretmeye çalışıyorsunuz anlamış değilim.

Üst Alt