Sohbet iOs'tan Android'e Geçiş :)

MasterDegree

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
Merhaba. Hoşbuldum. Spotify Premium'dan bile mi? Dolby..? Sanırım bir müzik çalar programı :D ama telaffuz edilişi güzel. Anlamına baktıktan sonra belki bir evcil hayvan ismi bile olabilir :D

Hocam bunların hepsine bakacağım ama önce hem Android'e alışmam lazım hemde terimleri öğrenmem lazım ve biraz zaman alacak gibi... :(

İyice sabırsızlanmaya başladım şu root olayına girmek için :)

Teşekkür ederim hocam hoşbuldum.

Teşekkür ederim. Cihaz ile alakalıdır derken kulaklıktan mı bahsediyorsunuz yoksa telefondan mı? Kulaklıkta herhangi bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü iOs cihazımda kullanıyordum. Yeni telefona geçincesi (tatmin edici derecede) ses vermemeye başladı.

Hocam teşekkür ederim. Bu postunuz beni bir masraftan kurtardı. Dünden beri bir çözüm bulamayınca Xiaomi kulaklıklarına bakıyordum ve sipariş verecektim. Lakin şuan vermeyeceğim :D

Mutlak sesi devre dışı bıraktımda aman aman bir faydası olmadı. Yani ses tuşlarından 1 tık yükseltmişim gibi oldu

Deneyeceğimde Android'e, cihaza ve root terimlerine alıştıktan sonra. Biraz zaman alacak gibi :(

Teşekkür ederim hocam. Hoşbuldum :)

Dip Not: Forum beklediğimden sıcak, üyeler beklediğimden daha yardım sever çıktı. Forumda emeği geçen herkese bir teşekkür borçlandığımı fark ettim. 7 senelik iOs hayatım boyunca iOs'u stok kullanmadım. Hep Jailbreak'li (Androiddeki Root) kullandım. Root olaylarına şuan için çok uzağım ama altından kalkamayacağımı sanmıyorum. Çünkü hiç bir terimi bilmiyorum, daha önce hiç rootlamadım kaldı ki Androidi en son Samsung S4 ile 4.2.2 de bıraktım. Forumda göz attığım kadarı ile her konuda bir çok şeyin detaylı açıklaması mevcut. Pek zorlanmayacağım gibi duruyor :) Herkese teşekkür ediyorum
Telefondan bahsediyorum hocam

vahcet12

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
2
Dip Not:
** Yeni gelen 11.0.8.0 güncellemesi ile kulaklıktaki ses sorunu düzeltildi. Ses şuan tatmin edici şekilde. (Bir iPhone olamadı ama idare eder :) )

Bulut1717

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
A
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Hayırlı olsun bende 1 hafta önce ilk android telefonumu aldım note 9s baya zorlanıyorum

vahcet12

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
2
Arkadaşlar tekrardan merhaba.

Hayal kırıklığı ve kanser geçen 1,5 ay… Yanlış anlaşılmasın Redmi Note 9S gerçekten çok güzel cihaz lakin ben senelerce iOs kullandıktan sonra ve Android alalı 1,5 ay olmasına rağmen alışamadım. Bugün itibari ile kıyıp paraya iPhone 11 Pro aldım. Tekrardan Jailbreak’li iOs’a geri dönüş gerçekleştiriyorum. Herhalde bir daha Android’e geri dönüş yapmayacağım.

Kısacası kötü bir deneyim oldu. Android’i 4 de bırakmama rağmen ve Android 10 olmasına rağmen hala aynı Android. 2012’de aldığım hatayı bile aldım.

Bu kısa serüvende ara ara forumdan yardım istedim sağ olsun arkadaşlar hiçbir zaman desteklerini esirgemediler bundan dolayı herkese teşekkür ederim.

Günleriniz güzel olsun :)

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25
demiştim demeyi sevmem ama demiştim , geçmiş olsun , sıkma canını

hayırlı oslun , ben de denemiştim zamanın da güncelleme ve stabilite yüzünden geri döndüm şu an 2 cihaz kullanıyorum :)

Arkadaşlar tekrardan merhaba.

Hayal kırıklığı ve kanser geçen 1,5 ay… Yanlış anlaşılmasın Redmi Note 9S gerçekten çok güzel cihaz lakin ben senelerce iOs kullandıktan sonra ve Android alalı 1,5 ay olmasına rağmen alışamadım. Bugün itibari ile kıyıp paraya iPhone 11 Pro aldım. Tekrardan Jailbreak’li iOs’a geri dönüş gerçekleştiriyorum. Herhalde bir daha Android’e geri dönüş yapmayacağım.

Kısacası kötü bir deneyim oldu. Android’i 4 de bırakmama rağmen ve Android 10 olmasına rağmen hala aynı Android. 2012’de aldığım hatayı bile aldım.

Bu kısa serüvende ara ara forumdan yardım istedim sağ olsun arkadaşlar hiçbir zaman desteklerini esirgemediler bundan dolayı herkese teşekkür ederim.

Günleriniz güzel olsun :)

Üst Alt