Yardım İnstagram Sorunu Gerçekten Bıktım

Wempoi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi redmi 5
Konular
3
Son günlerde Artık İnstagram Eski sürümünü kullanmaktan gerçekten bıktım çünkü herşeyin günceli iyidir yeniliklerden geri kalıyorum daha doğrusu kalıyoruz Güncelledim İnstagrama girmek istemiyorum o derece Video çekiyorum Story olarak Sonra izliyorum Bi upload Ediyorum 5 -10 fps Cidden 5-10 fps yani abartma değil gerçekten aşırı bıktım ayrıca çözüm yolu yok Destek ekibine yazdım geri dönüş yok 2-3 kere eski sürümden bıktım telefonu aldığım fiyatın altına satıp Iphone ve ya Farklı android cihaz alacağım Ya da farklı çözümü olan varmı (XİAOMİ REDMİ NOTE 5 3 GB 32)

efiratcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enver Fırat
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
bende Sorun Düzeldi Xiaomi Türkiye Yetkili Servisine E-Posta attım Kendileri Sağolsn O Gün içinde Geri Dönüş Yaptılar Ve Benden 'Instagram Beta deneyimcisi ' olmamı İstediler Son Sürümü Rahat Şekilde Son Kalite ile Yüklüyor Sıkıntı yok Herkese teşekkürler
Merhabalar, nasıl olunuyor acaba Instagram Beta deneyimleyicisi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar bu soruna ben kendi adıma şöyle bir çözüm buldum, Instagram'ın en son sürümünü kullanıyorum;

GCam'de ekran görüntüsünde paylaştığım bir ayar var. Bu ayarı aktif hâle getirince videolar x265 yani HEVC ile kaydediliyor. Bu uygulamadan çektiğiniz videoları storyde paylaşınca Google/on2's VP8 video formatında paylaşılıyor. Ve paylaşılan videonun akışı olsun, bitratei olsun inanılmaz bir kalitede paylaşılıyor. iPhone'lardaki kalite kadar iyi diyebilirim...

Uğraşmak istemiyorum diyenler mevcut Instagram sürümünü kaldırıp aşağıdaki versiyonu kurabilir. Bu versiyonda da çekilen ve yüklenen videolar sorunsuz paylaşılıyor.

kuzey.karayel GBInstagram uygulamasında da aynı sorun yaşanıyor. Yani onu yükleyip kullanmanın sağladığı bir avantaj söz konusu değil..

linkteki MGC_6.1.021_FINAL_V1a_A8.1+.apk olanını kullanıyorum. Sizde hangisi kurulu?

Not: 4K video kaydı ve ön kamera çalışmıyor bu sürümde.
Merhaba, ben de de mi Max 2 var, bu linktekink indirdim ancak yükleme hatası vardı , "ayıklanmadı" dedi, Google play services bulunur mu bu ? APK nin ismi nedir tam olarak Google lens mi ?

Arkadaşlar bu soruna ben kendi adıma şöyle bir çözüm buldum, Instagram'ın en son sürümünü kullanıyorum;

GCam'de ekran görüntüsünde paylaştığım bir ayar var. Bu ayarı aktif hâle getirince videolar x265 yani HEVC ile kaydediliyor. Bu uygulamadan çektiğiniz videoları storyde paylaşınca Google/on2's VP8 video formatında paylaşılıyor. Ve paylaşılan videonun akışı olsun, bitratei olsun inanılmaz bir kalitede paylaşılıyor. iPhone'lardaki kalite kadar iyi diyebilirim...

Uğraşmak istemiyorum diyenler mevcut Instagram sürümünü kaldırıp aşağıdaki versiyonu kurabilir. Bu versiyonda da çekilen ve yüklenen videolar sorunsuz paylaşılıyor.

kuzey.karayel GBInstagram uygulamasında da aynı sorun yaşanıyor. Yani onu yükleyip kullanmanın sağladığı bir avantaj söz konusu değil..

linkteki MGC_6.1.021_FINAL_V1a_A8.1+.apk olanını kullanıyorum. Sizde hangisi kurulu?

Not: 4K video kaydı ve ön kamera çalışmıyor bu sürümde.
Merhaba, ben de de mi Max 2 var, bu linktekink indirdim ancak yükleme hatası vardı , "ayıklanmadı" dedi, Google play services bulunur mu bu ? APK nin ismi nedir tam olarak Google lens mi ?

Oyla:

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Merhabalar, nasıl olunuyor acaba Instagram Beta deneyimleyicisi ?

Mi Max 2 için uygun portlanmış Google Camera uygulamasını forumda bulabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamayı kurmak için Cam2 API özelliğini aktif hâle getirmeniz gerekiyor. Rootsuz ve rootlu nasıl yapıldığını yine aynı şekilde forumda arama yaparak bulabilirsiniz.

Bütün bunlarla uğraşmak istemiyorsanız InstaAero uygulamasını öneririm...

Oyla:

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Hocam ne instaaero'su, ne camera2api'si, ne root'u, ne rom'u ya? Ben 3 yıllık kullanıcıyım 4-5 cihaz kullandım hepsinde aldığım günden beri değişmeyen bir problem bu. Beta kullanıcısı olunca bi ara düzelmişti sonra yine aynı. Destek vermiyor xiaomi, ilgilenmiyor. Yüzlerce mail attım, geri bildirim yaptım. Benim gibi yapan binlerce kişi vardır yok abi. Instaaero denilen ne olduğu belirsiz yarın öbür gün hesabımızı çalanlar mı ederler mi belli olmayan bi uygulama kullanıyoruz işte. Mi8 hesapta amiral gemisi ama bizde de destek yok. Bizi bu hale düşüren bu marka utansın ne diyelim.

Oyla:

byrupi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ensar
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Yeni sürüm instagramlarda bu problem mevcut. Bende 51.0.0.20.85 sürümünü kullanmak zorunda kalıyorum. Tahminimce Xiaomi ile alakalı cihazlarda bu problem mevcut başka şikayet eden görmedim. Ama olay instagram ile alakalı mı yoksa bizim cihazların problemi mi bilmiyorum. Acilen çözülmesi lazım bu işe bir el atalım arkadaşlar, geri bildirim vs. neler yapabiliyorsak.
51 sürümü bende 2.videoyu hata veriyor. Tekrar deneye sürekli basınca yüklüyor.

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Son günlerde Artık İnstagram Eski sürümünü kullanmaktan gerçekten bıktım çünkü herşeyin günceli iyidir yeniliklerden geri kalıyorum daha doğrusu kalıyoruz Güncelledim İnstagrama girmek istemiyorum o derece Video çekiyorum Story olarak Sonra izliyorum Bi upload Ediyorum 5 -10 fps Cidden 5-10 fps yani abartma değil gerçekten aşırı bıktım ayrıca çözüm yolu yok Destek ekibine yazdım geri dönüş yok 2-3 kere eski sürümden bıktım telefonu aldığım fiyatın altına satıp Iphone ve ya Farklı android cihaz alacağım Ya da farklı çözümü olan varmı (XİAOMİ REDMİ NOTE 5 3 GB 32)
İntagram için iphone alın. (Bence)

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Hocam ne instaaero'su, ne camera2api'si, ne root'u, ne rom'u ya? Ben 3 yıllık kullanıcıyım 4-5 cihaz kullandım hepsinde aldığım günden beri değişmeyen bir problem bu. Beta kullanıcısı olunca bi ara düzelmişti sonra yine aynı. Destek vermiyor xiaomi, ilgilenmiyor. Yüzlerce mail attım, geri bildirim yaptım. Benim gibi yapan binlerce kişi vardır yok abi. Instaaero denilen ne olduğu belirsiz yarın öbür gün hesabımızı çalanlar mı ederler mi belli olmayan bi uygulama kullanıyoruz işte. Mi8 hesapta amiral gemisi ama bizde de destek yok. Bizi bu hale düşüren bu marka utansın ne diyelim.
Hocam Apple markası anlaşma yapmıştı hikaye kalitesi felan iPhone’larda iyi diğer markalarda düşük olacak diye.Androidin sorunu xiaominin değil

Oyla:

Burakk93

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
25
Aynı sorun mi 10 litede de var üstelik telefon daha iki aylık

Oyla:

memocaan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Android için sosyal medya uygulamalarında kaliteli görüntü ses paylaşmak imkansız

Oyla:

Klcgl19

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi note 7
Konular
9
Android için sosyal medya uygulamalarında kaliteli görüntü ses paylaşmak imkansız
abi bide bu çıktı başımıza ya güzelim 6sde hd paylaştığım storyler tüplü televizyon gibi paylaşır oldum bi uygulama optimizasyonu bu kadarmı zor whatsap desen ayrı bişey artık rezil olmayım diye şarjım yok diyorum aramaları cevaplamıyorum rezillik ötesi bi durum acilen çözülmesi lazım

Oyla:

memocaan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
abi bide bu çıktı başımıza ya güzelim 6sde hd paylaştığım storyler tüplü televizyon gibi paylaşır oldum bi uygulama optimizasyonu bu kadarmı zor whatsap desen ayrı bişey artık rezil olmayım diye şarjım yok diyorum aramaları cevaplamıyorum rezillik ötesi bi durum acilen çözülmesi lazım
Bol megapixel lensleri koyup gerekli kod kütüphanelerin Google ile paylaşmıyorlar yada uygulama geliştiriciler eklemiyor. İkisi birden de olabilir ne kadar çok model o kadar çok kod işi tabi birde elma Amerika sosyal medya APK üretici Amerika kendi ürünü satsın diye olabilir.

Oyla:
Üst Alt