Yardım İnstagram Sorunu Gerçekten Bıktım

Wempoi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi redmi 5
Konular
3
Son günlerde Artık İnstagram Eski sürümünü kullanmaktan gerçekten bıktım çünkü herşeyin günceli iyidir yeniliklerden geri kalıyorum daha doğrusu kalıyoruz Güncelledim İnstagrama girmek istemiyorum o derece Video çekiyorum Story olarak Sonra izliyorum Bi upload Ediyorum 5 -10 fps Cidden 5-10 fps yani abartma değil gerçekten aşırı bıktım ayrıca çözüm yolu yok Destek ekibine yazdım geri dönüş yok 2-3 kere eski sürümden bıktım telefonu aldığım fiyatın altına satıp Iphone ve ya Farklı android cihaz alacağım Ya da farklı çözümü olan varmı (XİAOMİ REDMİ NOTE 5 3 GB 32)

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
hocam bunun cihazla alakası yokki kızgınlığınızı cihaza yönlendirmeyin bence :)

Oyla:

Wempoi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi redmi 5
Konular
3
hocam bunun cihazla alakası yokki kızgınlığınızı cihaza yönlendirmeyin bence :)
Ne yazık ki Cihaz ile Alakalı bir çok sitede yabancı formlarda Araştırdım NE yaptıysam olmadı Cihaz %100 ORJİNAL garantiye mi götürsem cihazı filan değiştirsem

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Evet cihaz ile alakalı hatta Xiaomi ile alakalı miui ile alakalı . Örneğin bende mi6 var story de selfie çektiğim de görüntü kalitesi rezalet . Kardeşim de Samsung note 4 var onda denedim gayet net 5mp olmasına rağmen . Genel anlamda yaptığım araştırmalar ve okuduklarıma göre Xiaomi cihazlarda bu Instagram sorunlari mevcut hatta WhatsApp da da sıkıntı yaşayan çok oldu . Size önerim custom rom yükleyip bir deneyin

Oyla:

Beratgltkn147

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berat
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Evet cihaz ile alakalı hatta Xiaomi ile alakalı miui ile alakalı . Örneğin bende mi6 var story de selfie çektiğim de görüntü kalitesi rezalet . Kardeşim de Samsung note 4 var onda denedim gayet net 5mp olmasına rağmen . Genel anlamda yaptığım araştırmalar ve okuduklarıma göre Xiaomi cihazlarda bu Instagram sorunlari mevcut hatta WhatsApp da da sıkıntı yaşayan çok oldu . Size önerim custom rom yükleyip bir deneyin
Bu xiaomi cihazların çogunda mevcut sorun. Bende redmi note 5 kullanıyorum instagram storyleri rezillik gercekten ama burda birisinden gördüm eski bi instagram sürümünde bunun olmadığını öğrendim indirdim şuan onu kullanıyorum sorun yok gayet akıcı ve net otomatik güncellemeyi de kapattım ama nereye kadar sürekli güncelleme geliyor yeni özelliklerden mahrum kalıyoruz. Bundan önce bende redmi 5 plus vardı onda hicbi sorun yoktu gayet akıcı HD storyler atıyordum benim anlamadığım marka aynı işletim sistemi aynı aşşagi yukari herşey ayni neden bu sorun var bu cihazda çok enteresan öyle degil mi ? Yakın zamanda bi geçerli çözüm bulunur inşallah

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Bu xiaomi cihazların çogunda mevcut sorun. Bende redmi note 5 kullanıyorum instagram storyleri rezillik gercekten ama burda birisinden gördüm eski bi instagram sürümünde bunun olmadığını öğrendim indirdim şuan onu kullanıyorum sorun yok gayet akıcı ve net otomatik güncellemeyi de kapattım ama nereye kadar sürekli güncelleme geliyor yeni özelliklerden mahrum kalıyoruz. Bundan önce bende redmi 5 plus vardı onda hicbi sorun yoktu gayet akıcı HD storyler atıyordum benim anlamadığım marka aynı işletim sistemi aynı aşşagi yukari herşey ayni neden bu sorun var bu cihazda çok enteresan öyle degil mi ? Yakın zamanda bi geçerli çözüm bulunur inşallah

Evet haklısın .bende yeni ozellikleri kaçırmamak için eski sürüm yüklemedim . Storyde çekildiğinde fotoğraf boyutunu değiştirdiği için sanırım aşırı kırpıyor kaliteden . Bı arkadaş farklı bir custom romda hiç sorun olmadığını söylemişti . Direk kamera uygulaması üzerinden çekip atıyorum storye yoksa çok kalitesiz cidden
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde şimdi story çekip fotoğrafın çözünürlüğüne baktım 1080x1920 yani ss almış gibi o anki görüntüyü ekran boyutu olarak kaydediyor sanırım bu yüzden kalitesiz

Oyla:

fifi06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Fuat
Cihazım
Redmi note 5 Gl
Konular
5
kamera optimizasyonuyla ilgili sanirim, whatsapp ya da canli yayin programlarinda da kalite kotu. Bir kac kez guncelleme almasina ratmen hala cozmediler, zannediyorum redmi note 6 nin cikisiyla alakali bir durum. Onu on plana cikartmak ve satislari arttirmak icin.

Oyla:

Beratgltkn147

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berat
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
kamera optimizasyonuyla ilgili sanirim, whatsapp ya da canli yayin programlarinda da kalite kotu. Bir kac kez guncelleme almasina ratmen hala cozmediler, zannediyorum redmi note 6 nin cikisiyla alakali bir durum. Onu on plana cikartmak ve satislari arttirmak icin.
Yok hocam kamerayla alakali değil ben şuan instagramin 52.0 surumunu kullaniyorum yani baya eski bi surum videolar filan cok akici sorunsuz. Ama guncelleyince berbat oluyo o yuzden bu yazilmla alakali bi sorun gibi geliyor bana

Oyla:

kuzey.karayel

I <3 Xiaomi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi mix 2
Meslek
insan kaynakları
Konular
15
Modlu instagram denedinizmi. Mesela gbinstagram.

Oyla:

fifi06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Fuat
Cihazım
Redmi note 5 Gl
Konular
5
Yok hocam kamerayla alakali değil ben şuan instagramin 52.0 surumunu kullaniyorum yani baya eski bi surum videolar filan cok akici sorunsuz. Ama guncelleyince berbat oluyo o yuzden bu yazilmla alakali bi sorun gibi geliyor bana
optimizasyon zaten yazilimla da alakali ayni fikirdeyiz.

Oyla:
Üst Alt