Yardım İnstagram Sorunu Gerçekten Bıktım

Wempoi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi redmi 5
Konular
3
Son günlerde Artık İnstagram Eski sürümünü kullanmaktan gerçekten bıktım çünkü herşeyin günceli iyidir yeniliklerden geri kalıyorum daha doğrusu kalıyoruz Güncelledim İnstagrama girmek istemiyorum o derece Video çekiyorum Story olarak Sonra izliyorum Bi upload Ediyorum 5 -10 fps Cidden 5-10 fps yani abartma değil gerçekten aşırı bıktım ayrıca çözüm yolu yok Destek ekibine yazdım geri dönüş yok 2-3 kere eski sürümden bıktım telefonu aldığım fiyatın altına satıp Iphone ve ya Farklı android cihaz alacağım Ya da farklı çözümü olan varmı (XİAOMİ REDMİ NOTE 5 3 GB 32)

memocaan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Instagram ve WhatsApp uygulamalarından kaynaklı çift kamerali android telefonlarda var bu sorun one plus 6da da aynı sorun var

Oyla:

kuzey.karayel

I <3 Xiaomi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi mix 2
Meslek
insan kaynakları
Konular
15
linkteki MGC_6.1.021_FINAL_V1a_A8.1+.apk olanını kullanıyorum. Sizde hangisi kurulu?

Not: 4K video kaydı ve ön kamera çalışmıyor bu sürümde.

Hocam cihaz mi mix 2. Hakkinda bolumunu ss attim. Agir cekim calisiyor bende. Calismayan bir kisim yok ama varsayilan ayarlar ile kullaniyorum. Daha dogrusu en iyi kalite icin hangi ayarlari yapmam gerektigini bilmiyorum.
linkteki MGC_6.1.021_FINAL_V1a_A8.1+.apk olanını kullanıyorum. Sizde hangisi kurulu?

Not: 4K video kaydı ve ön kamera çalışmıyor bu sürümde.

Hocam cihaz mi mix 2. Hakkinda bolumunde pixel2mod-arnova 8g2 yaziyor. Agir cekim calisiyor bende. Calismayan bir kisim yok ama varsayilan ayarlar ile kullaniyorum. Daha dogrusu en iyi kalite icin hangi ayarlari yapmam gerektigini bilmiyorum.

Oyla:

Wempoi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi redmi 5
Konular
3
bende Sorun Düzeldi Xiaomi Türkiye Yetkili Servisine E-Posta attım Kendileri Sağolsn O Gün içinde Geri Dönüş Yaptılar Ve Benden 'Instagram Beta deneyimcisi ' olmamı İstediler Son Sürümü Rahat Şekilde Son Kalite ile Yüklüyor Sıkıntı yok Herkese teşekkürler

Oyla:

Beratgltkn147

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berat
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Eski sürümü kuruyorum 1-2 gün içinde kendi kendine güncelleniyor son sürüme. Otomatik güncelleme kapalı olmasına rağmen
Hocam ayarlara girin tüm uygulamalardan facebook app maneger diye bi uygulama var onu devre dışı bırakın güncellemeyi keser bende de aynisi olmuştu

Oyla:

ugrctn26

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
0
bende Sorun Düzeldi Xiaomi Türkiye Yetkili Servisine E-Posta attım Kendileri Sağolsn O Gün içinde Geri Dönüş Yaptılar Ve Benden 'Instagram Beta deneyimcisi ' olmamı İstediler Son Sürümü Rahat Şekilde Son Kalite ile Yüklüyor Sıkıntı yok Herkese teşekkürler
Nasıl yapılıyor

Oyla:

dispanserZ

Mi5 64gb
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 5 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Sorunu size şöyle açıklıyım. Miui diğer uygulamalar ile iyi çalışmayan bir yazılım. Çok önemsiyorsan böyle şeyleri sana önericeğim bir rom var ona geçersin. Hemde orjinal bir yazışım güncelleme alır. Pixel experience. Bu roma geçersen herşey çözülür. Ama garantili cihaz yok yapmıcam diyorsan mecbur böyle kullanırsın. Cihazı bir sıfırlamayıda deneyebilirsiniz. Buglardan dolayıda olabilir.

Oyla:

ayazayazayaz76

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Atacan
Cihazım
Xiaomi Mi Not 3
Konular
1
Arkadaşlar bu soruna ben kendi adıma şöyle bir çözüm buldum, Instagram'ın en son sürümünü kullanıyorum;

GCam'de ekran görüntüsünde paylaştığım bir ayar var. Bu ayarı aktif hâle getirince videolar x265 yani HEVC ile kaydediliyor. Bu uygulamadan çektiğiniz videoları storyde paylaşınca Google/on2's VP8 video formatında paylaşılıyor. Ve paylaşılan videonun akışı olsun, bitratei olsun inanılmaz bir kalitede paylaşılıyor. iPhone'lardaki kalite kadar iyi diyebilirim...

Uğraşmak istemiyorum diyenler mevcut Instagram sürümünü kaldırıp aşağıdaki versiyonu kurabilir. Bu versiyonda da çekilen ve yüklenen videolar sorunsuz paylaşılıyor.

kuzey.karayel GBInstagram uygulamasında da aynı sorun yaşanıyor. Yani onu yükleyip kullanmanın sağladığı bir avantaj söz konusu değil..

Hocam merhaba cihazım Mi Not 3 bu eski sürümleri yükleyemiyorum. Uygulama yüklenemedi diyip duruyor bir türlü kuramadım telefona. Nasıl bir yol izlemem gerek.

Oyla:

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Hocam merhaba cihazım Mi Not 3 bu eski sürümleri yükleyemiyorum. Uygulama yüklenemedi diyip duruyor bir türlü kuramadım telefona. Nasıl bir yol izlemem gerek.
Önce mevcut sürümü kaldırmanız gerek. Sonrasında da linkte yer alan APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt