Yardım İnstagram Sorunu Gerçekten Bıktım

Wempoi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi redmi 5
Konular
3
Son günlerde Artık İnstagram Eski sürümünü kullanmaktan gerçekten bıktım çünkü herşeyin günceli iyidir yeniliklerden geri kalıyorum daha doğrusu kalıyoruz Güncelledim İnstagrama girmek istemiyorum o derece Video çekiyorum Story olarak Sonra izliyorum Bi upload Ediyorum 5 -10 fps Cidden 5-10 fps yani abartma değil gerçekten aşırı bıktım ayrıca çözüm yolu yok Destek ekibine yazdım geri dönüş yok 2-3 kere eski sürümden bıktım telefonu aldığım fiyatın altına satıp Iphone ve ya Farklı android cihaz alacağım Ya da farklı çözümü olan varmı (XİAOMİ REDMİ NOTE 5 3 GB 32)

Taylanaladag

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taylan
Cihazım
Xiaomi mi 10 5G
Konular
2
arkadaşlar selam,
mi 10 cihaz aldım iphone xr ımı satarak ama gel gör ki bu cihazda da aynı şey yok mu bir kurtuluş

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
arkadaşlar selam,
mi 10 cihaz aldım iphone xr ımı satarak ama gel gör ki bu cihazda da aynı şey yok mu bir kurtuluş
InstaAero kullanabilirsiniz. Daha sonrasında buradan da ince ayarlarını yapabilirsiniz:
(tüm modlu Instagram uygulamaları için geçerli yapabiliyor bu ayarlar)

Oyla:

Taylanaladag

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taylan
Cihazım
Xiaomi mi 10 5G
Konular
2
InstaAero kullanabilirsiniz. Daha sonrasında buradan da ince ayarlarını yapabilirsiniz:
(tüm modlu Instagram uygulamaları için geçerli yapabiliyor bu ayarlar)
Teşekkür ederim ama bunlarla alakalı herhangi bir bilgim yok özelden mesaj gönderdim size vaktiniz olursa ne yapacağımı anlatırmısınız

Oyla:
Üst Alt