İpucu IMEI Silinen ve Silinmeyen Durumlar (Snapdragon İşlemci Kullanan Cihazlar İçin)

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Twrp yüklü olmayan ama bootloader kilidi acıkmış Redmi Note 11 proya twrp yüklesem IMEI gitme durumu olur mu?
imei atılmış cihaz ise hiç bir işlem yapmayın. güncelleme, sıfırlama rom, twrp denerseniz cihaz açılmaz.. tabiki bu açıklama direnci sökülmeden yazılımsal imei atılan cihazlar için geçerlidir..

enginn1991

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
İmei atılmış Redmi 9T var bootloader kilidi kapalı,miui 12.5 android 11 yükle,miui 13 yüklesem imei silinirmi ve nasıl yüklerim?

enginn1991

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
önce kilidi aç yoksa masraf edersin.
Hocam imei atmışlar bi cihaza e devlette xxxx bi cihaz ismi ime numarası kayıtlı yazıyor,telefonun hafızasına rom dosyasını attım güncelleme ayarlarından seçtim doğrulandı yeniden başlat ve güncelle diyor ne yapmalıyım sizce? Birde ben dün bootloader için başvurdum ama xyzel modem görünüyor imei numarası bu durumda xioami kilid başvurusunu değerlendiriyormu?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam imei atmışlar bi cihaza e devlette xxxx bi cihaz ismi ime numarası kayıtlı yazıyor,telefonun hafızasına rom dosyasını attım güncelleme ayarlarından seçtim doğrulandı yeniden başlat ve güncelle diyor ne yapmalıyım sizce? Birde ben dün bootloader için başvurdum ama xyzel modem görünüyor imei numarası bu durumda xioami kilid başvurusunu değerlendiriyormu?
Kendi oluşturduğunuz Senaryo ile kendi kafanızı karıştırmayın. öyle bişey yok.
1- kilidi aç
2- güncelle
3- modem yükle

siyahbiradam48

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
redmi 10 2022
Konular
2
ben ana hatlarını yazdım detaylar için forum arama bölümünü kullanın hepsinin rehberi mevcut..
Hocam merhabalar dirençli mi 11t pro kullanıyorum, fastboot rom ile xioami.eu Rom'a geçmek istiyorum fakat cihazın bootloader kilidini kapatmış aldığım arkadaşlar, Forumda Bootloader kilidini açtırdığım takdirde cihazın sıfırlanacağını felan söylediklerini görmüştüm, bu durumda kilit açılınca cihaz sıfırlanırsa sizce İMEI kaybeder miyim? Birde birkaç gün önce Mi hesap ile bootloader kilidini kaldırmak için talep oluşturdum fakat süre felan vermedi sizce neden olabilir ?

Üst Alt