İpucu IMEI Silinen ve Silinmeyen Durumlar (Snapdragon İşlemci Kullanan Cihazlar İçin)

Freesby

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
10
Selamlar, bir soru sormak istiyorum. Cihazım note 10 pro max... Cihaza pixelOS kurdum. 6 ay sonra imei atmam gerekecek. Bu romu kaldırmadan atılabiliyor mu?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26

Egldrn26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Poco X3
Konular
2
Merhaba, Redmi 9T cihazımda efs silindi ve yedeğim yok, cihazımın dokunmatiği de çalışmaz hale geldi. Nasıl bir yol izlemeliyim, hangi romu atmalıyım yardım eder misiniz?

aehzmgeit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Arkadaşlar herkese merhaba, konuyu biraz inceledim ama yine de tamamen emin olmak için sormak istedim. Mi Note 10 Lite yurt dışı cihazda uzun zamandır eu rom kullanıyorum. Şu anda da malum MIUI 13 geldi ama biliyorsunuz ki MIUI 13 eu rom fastboot olarak veriyorlar. Daha önce fastboot kullanarak rom atmadım. Bu fastboot rom işlemi IMEI için sıkıntı olur mu? Mi flash tool ile sıkıntı olmuyor ama bu MIUI 13 EU Rom fastboot ile direk rom atma işlemini daha önce yapmadım. Bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Xrosen22

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi 9
Konular
14
Hocam ben telefonuma imei repair yaptırdım şuan global rom yüklü twrpden efs yedeği alamıyorum dosyalar şifreli olduğu için şimdi ben format data yaparsam imeim uçarmı ?

bydml04

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bayazıt
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
0
Twrp yüklü olmayan ama bootloader kilidi acıkmış Redmi Note 11 proya twrp yüklesem IMEI gitme durumu olur mu?

Üst Alt