İpucu IMEI Silinen ve Silinmeyen Durumlar (Snapdragon İşlemci Kullanan Cihazlar İçin)

Enesldkwkdk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emirhan
Cihazım
Redmi note 8T
Konular
0
MERHABALAR HOCAM benim cihaz redmi note 8T (YURTDIŞI ÇIKIŞLI) şuan telefonuma rom yüklüyorum MIUI güncellemesi yapmak için. Güncellemeyi yapsam bi sıkıntı olurmu yurtdışı çıkışöı olduğu için

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
MERHABALAR HOCAM benim cihaz redmi note 8T (YURTDIŞI ÇIKIŞLI) şuan telefonuma rom yüklüyorum MIUI güncellemesi yapmak için. Güncellemeyi yapsam bi sıkıntı olurmu yurtdışı çıkışöı olduğu için

Güncelleme yapmanız bir sıkıntı yaratmaz.

Bybn35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9 se
Konular
1
cevap buldunmu bılmıyorum hocam ama redmi seri ( mi,pocoörnğn mi 9t veya poco f2 pro bu cıhazlar redmi k seri olarak gecer bunlardada tvrp ile yapılırsa sorun olmaz ) kodu tasıyanlar hariç imei silinmez güncelleme veya format ıle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ilk güncellemeyi tvrp uzerınden yapın kı mecbursunuz sonra twrp otomatık sılınecek ve stabil ve standart güncelleme alacak ımeı sılınmez

Xanthcial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Baştan sona okudum ama yanlış mı anladım emin olamadım beni doğrulayabilir misiz acaba ?
- Ayarlardan OTA güncellemesi yaptığımızda sorun olmuyor.
- Ayarlardan fabrika ayarlarına dön deyince imei gidiyor, twrp üzerinden format yapmalıyız.
- Twrp üzerinde custom rom yüklersek imei gitmiyor.
ve en son olarak
ilk güncellemeyi twrpden yapın demişsiniz o güncellemeyi yaptıktan twrp gidiyorsa sıfırlama nasıl yapılacak ?

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Baştan sona okudum ama yanlış mı anladım emin olamadım beni doğrulayabilir misiz acaba ?
- Ayarlardan OTA güncellemesi yaptığımızda sorun olmuyor.
- Ayarlardan fabrika ayarlarına dön deyince imei gidiyor, twrp üzerinden format yapmalıyız.
- Twrp üzerinde custom rom yüklersek imei gitmiyor.
ve en son olarak
ilk güncellemeyi twrpden yapın demişsiniz o güncellemeyi yaptıktan twrp gidiyorsa sıfırlama nasıl yapılacak ?
Hocam doğru anlamışsınız guncellemeden sonra her twrp programı silinmiyor mesela benim cihaz rn9 pro globalden eu roma pitchblack twrp ile geçtim eu yükledikten sonra bendeki pitchblack twrp root olmamasına rağmen gitmedi ancak sık kullanılan ama bir işe yaramayan 4.3.1. 9s twrp si root kaldırınca bile gidiyor kaldı ki guncellemeden sonra gitmesin oldu ki twrp gitti çok da zor bir iş değil hocam zaten tek tuş yükleme aracı ile 5 dakika içinde tekrar yükleyebilirsiniz bu kadar dert etmeyin twrp nin gitmesini.

Xanthcial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Hocam doğru anlamışsınız guncellemeden sonra her twrp programı silinmiyor mesela benim cihaz rn9 pro globalden eu roma pitchblack twrp ile geçtim eu yükledikten sonra bendeki pitchblack twrp root olmamasına rağmen gitmedi ancak sık kullanılan ama bir işe yaramayan 4.3.1. 9s twrp si root kaldırınca bile gidiyor kaldı ki guncellemeden sonra gitmesin oldu ki twrp gitti çok da zor bir iş değil hocam zaten tek tuş yükleme aracı ile 5 dakika içinde tekrar yükleyebilirsiniz bu kadar dert etmeyin twrp nin gitmesini.
Teşekkürler, twrp sorun değil zaten önceki telefonumda da kullanıyorum. Sadece ayarlardan güncelleme yapmak daha rahat uğraşmak istemiyorum twrpden güncelleme yapmayı o yüzden sormuştum.

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Teşekkürler, twrp sorun değil zaten önceki telefonumda da kullanıyorum. Sadece ayarlardan güncelleme yapmak daha rahat uğraşmak istemiyorum twrpden güncelleme yapmayı o yüzden sormuştum.
Hocam root varsa ayarlardan güncelleme yapamazsınız twrp ye atar root yoksa ayarlardan güncelleme yapabilirsiniz sıkıntı olacağını düşünmüyorum

Xanthcial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Hocam root varsa ayarlardan güncelleme yapamazsınız twrp ye atar root yoksa ayarlardan güncelleme yapabilirsiniz sıkıntı olacağını düşünmüyorum
Çok soru sordum ama emin olmak istiyorum yanlış bir şey yapmak istemem :D Şimdi benim ayarlardan güncelleme alabilmem, root ve twrp kalkması için için bir kere twrpden güncelleme yapmam yeter mi ? ve imei silinmiyor değil mi ?

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Çok soru sordum ama emin olmak istiyorum yanlış bir şey yapmak istemem :D Şimdi benim ayarlardan güncelleme alabilmem, root ve twrp kalkması için için bir kere twrpden güncelleme yapmam yeter mi ? ve imei silinmiyor değil mi ?
Hocam cihaz ne bir de hangi surumdesiniz şuan

Xanthcial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Hocam cihaz ne bir de hangi surumdesiniz şuan
Cihaz mi note 10 lite , 12.0.3 sürümü işlem daha yapılmadı
Okuduklarıma göre işlem sonrası root+twrp oluyor telefonlarda önceden bilgilenmek istediğim için soru soruyorum

Üst Alt