Haber IMEI Kayıt Harcına Bir Zam Daha Geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Çözüm önerisi zaten liberal sosyal-devlet anlayışında mevcut. Devlet piyasaya ancak vatandaş lehine karışabilir. Asgari ücret belirler, tekel ve kartelleşmeyi önler, yeri gelir taban ve tavan fiyat belirler. Vatandaşların neyi nereden alıp alamayacağına karışmaz. Sırf vergi alacak diye vatandaşını iç pazara mahkum etmez.

Bakın size bir şey anlatayım. Oneplus One ilk çıktığında belirli bir sayıda geliştiriciye ücretsiz olarak hediye ediliyordu. Ben de o zamanlar Türkiyede bulunmayan Nokia X2 DS diye Androidli bir telefon vardı ve bu telefon için Multibootloader diye TWRP tabanlı bir bootloader geliştirmiştim. Bunun sayesinde cihazda 2 rom birden çalıştırabiliyordunuz. Bu proje ile Oneplus'a başvurdum ve bir adet cihaza hak kazandım. Ne oldu biliyor musunuz? Cihaz gümrükten geri çevrildi. O cihaz bana gelseydi belki de Oneplusta geliştirici olarak çalışıyor olacaktım. Üzerine kaçakçı muamelesi görmediğim kaldı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu da multibootloader:
Görsel:
Değerli öneriniz için teşekkürler hocam çok iyi anladım.Sizin içinde üzüldüm, gerçekten bi fırsat olabilirmiş.Daha donanımlı olarak bu ülkeye faydalı olabilirdiniz.Buna benzer onlarca vaka var.Neyse iyi tarafı sizi bu forumda göremeyecektik.Forumlar bilgili kültürlü ve donanımlı insanlarla dahada değerlidir.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Konu içerisinde yeterince tartışma yaşanmış, taraflar söylemek istediklerini dile getirmiş görünüyor.

Konu zaten henüz doğrulanamamış bir bilgi ve tahminler üzerine açılmış. Zam haberi kesinleştiğinde yeni konu üzerinden daha sakin bir üslup ile devam etmek daha sağlıklı olacaktır. Bu nedenle konu yeni yorumlara kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt