Sohbet İlk Forum Sitesi.? Hey gidi eski günler.!

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
A

Gaziantepliyim Hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dünya da başka bir dilde var mıdır bilmem, "Meyve veren ağaç taşlanır." diye bir değiş? Bir şeyler yapmaya çalışana saldırmak yok etmek öyle kanıksanmış ki!!!
Taşlamak yerine korusak kollasak, imkanımız var ise su verebilsek.facepalm~~
Çok sevdiğim bir başka söz var; "Dünyayı değiştirenler, dünyanın en kötü davrandığı çocuklardır."

Ben Adana'lıyım ama Muğla'da yaşıyorum nedenini ne sen sor ne de ben söyleyeyim :(

Kİng_alone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Mi8 lite 6/128
Konular
3
Hocam dediğim de en üst düzey telefon 6600 joystick li yeni yeni açıklanıyordu.

Bu arada iyi ki açmışssınız konuyu. Yanlış olmasın 2 tane cumhuriyet altını bozdurup Siemens sx1 almıştım :)

hey gidi hey Siemens S65'im geldi aklıma ilk renkli ekran telefonumdu bütün paramı vermiştim.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Nerede yaşadığımız, sağlığınız yerindeyse ve mutlu olabiliyorsak çokta bir önemi yoktur. Ama, Sizin için uzakta olmak bir seçim değildi sanırım.

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Eskiden otomobil, modifiye forumları çok revaçtaydı. Ben de onların sıkı bir takipçisiydim. 2000'li yılların başları. hondam.com, modifiyem.com vs
ne günlerdi be. eskiden benzin de ucuzdu, polisler modifiyeli araçları bu kadar sıkı denetlemezdi.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193
Adını unuttugunuz site googleandroıdgentr olabilır mı
Aynen hocam googleandroid.gen.tr den ben Halil LG GT 540 modelinin yöneticisiydim :)
En son android 4 almıştı custom olarak sonra çöp oldu tabi :D ne günlerdi ama :)
O zamanlar forum nickim değişikti. hgurbuz78 olabilir diye hatırlıyorum. :)

Googleandroidgentr deki keyfi hic bir forum sitesinden alamadim:) o zamanlarda vodafone 945 vardi bende perfect romlarini ben cikariyordum.hiddenking hocamida oradan hatirlarim:) hatırladığım kadarıyla sitenin sahibi bir kiz ve erkekti.siteyi sattilar andronovaya vermislerdi altyapiyi hatirladigim kadariyla
Aynen hocam çok üzülmüştüm ben satıldığı zaman :(

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Aynen hocam googleandroid.gen.tr den ben Halil LG GT 540 modelinin yöneticisiydim :)
En son android 4 almıştı custom olarak sonra çöp oldu tabi :D ne günlerdi ama :)
O zamanlar forum nickim değişikti. hgurbuz78 olabilir diye hatırlıyorum. :)

Aynen hocam çok üzülmüştüm ben satıldığı zaman :(
Ben hep aynı nıckteyım 10 yılı askınd :D türkiyede pek osman can ısmınde kımse olmadığı için :)

Satılması benıde üzmüştü zengin bı sıte ıdı o zaman benzerı olmayan

googleandroidgentr çok eski, Türkiye'de ki forum sitelerinin duayenidir o sitenin çok başarılı olacağını düşünüyordum ne olduysa satış kararı aldılar ve sattılar ondan sonra gerçek anlamda o zihniyet ve güzellikte 2. bir forum sitesi olmadı ya da olamadı...
Ondan sonra gelenler tabiri caizse birbirini yedi. Başarılı olacak forum sitelerini kıskançlık ve çamur atma yöntemi ile yok ettiler...
Bakın XDA Developers'a kuruluş tarihine ve bugün geldiği noktaya hep içimden şunu söylerdim birgün bu ölçekte bir site Türkiye'de de olacak ama malesef ve yıllardır benim içimde kanayan yaradır aynı ölçekte bir forum sitesinin Ülkemde olmayışı içimde bir yarardır.

Benim bu MIUI Türkiye de geçmişim 10 yıldan fazladır bu forum sitesine giriş bilgilerimi kaybettiğim için yeniden hesap açtım bu hesabım 2 yıllık nerde 10 yıllık hesap nerde 2 yıllık hesap nerde :(
Birbirini yiyen o sitelerin bir çoğunda Kurucu'luk ve Admin'lik yaptım XDA Developers'da F... nik'le geliştiricilik yaptım yaşım 62 oldu orada saygı duyulurken kendi ülkemde yemediğim küfür kalmadı tek suçum karşılık beklemeden insanlara yardımcı olmaktı...
İçimde ki yarayı anlatamam ''dışarda yabancı (auslander) ülkem de gurbetçi (alamancı)'' :S:S:S

@Skorpi dostum iyi bilir o yarayı :(
Ben bu sıteyıde cok beğeniyorum hatta siteye bu sene aktıf olarak katıldıgımdan kısa sure sonra aklıma "googleandroid.gen.tr" yı getirdi. Buranın tek frenleyıcı noktası (bakın burası cokomellı) mıuı adını tasıması agırlıgı oraya vermesi :) yok burası uçar gider sahlanır :D

Son düzenleme:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Güzel işler yapmışız herhalde ki aradan 10 yıl geçmesine rağmen hala hatırlanıyor googleandroid.gen.tr :$

O Cantara bu Cantara drunk~~

Çocuktum ben o zamanlar, ergen bile değil. Babamın telefonuna warez uygulama yüklerdim google androidden. Warez ne demek orada öğrenmiştim hatta. Şimdi her şey burada yasal. Gerçekten nereden nereye. Bir kuşağa warez öğreten site ne hale gelmiş :P

Bir de blade vardı o hep crackli oyun paylaşırdı, o yok artık galiba. Hiddenking de hep warez uygulama verirdi. Ama Cantara o zaman da küfür ettirmez, hocam, siz dedirtirdi herkese. O hiç değişmemiş :D

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
O Cantara bu Cantara drunk~~

Çocuktum ben o zamanlar, ergen bile değil. Babamın telefonuna warez uygulama yüklerdim google androidden. Warez ne demek orada öğrenmiştim hatta. Şimdi her şey burada yasal. Gerçekten nereden nereye. Bir kuşağa warez öğreten site ne hale gelmiş

Bir de blade vardı o hep crackli oyun paylaşırdı, o yok artık galiba. Hiddenking de hep warez uygulama verirdi. Ama Cantara o zaman da küfür ettirmez, hocam, siz dedirtirdi herkese. O hiç değişmemiş :D
Dün dündür, bugün ise bugün

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Üst Alt