Rom HyperOS EU 1.0.3 Stabil (Kararlı) Mi 9T Pro / K20 Pro

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
131
Biraz uğraştan sonra yükleyebildim. İnternetimde zayıfı dosyaları indirmem uzun sürdü. Genel izlemim arada donmalar oluyor kasıyor, arama ve mesajlar ingilizce, fakat daha calısmayan birşeye rastlamadım. Özellikle EvoX'e göre baya hantal geldi bana :D Tekrar eline sağlık hocam :) Lim0n Hocam kamera 0,5sn gibi bi sürede açılıyor, Chrome indirmedim ben samsung browser indirdim oda 0,5 sn gibi bir sürede acılıyor bilgine.
Teşekkürler hocam 🙏🏻

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Biraz uğraştan sonra yükleyebildim. İnternetimde zayıfı dosyaları indirmem uzun sürdü. Genel izlemim arada donmalar oluyor kasıyor, arama ve mesajlar ingilizce, fakat daha calısmayan birşeye rastlamadım. Özellikle EvoX'e göre baya hantal geldi bana :D Tekrar eline sağlık hocam :) Lim0n Hocam kamera 0,5sn gibi bi sürede açılıyor, Chrome indirmedim ben samsung browser indirdim oda 0,5 sn gibi bir sürede acılıyor bilgine.
Teşekkürler hocam. Türkçe konusunda bu iletiye bakabilirsiniz.
Merhaba hocam aşağıdaki "Messaging_15.2.1.3.apk" yükleyerek mesajlar uygulamasını Türkçe yapabilirsiniz.

Ayrıca yine ekte vermiş olduğum "InCallUI.apk" dosyasını root yetkisi olan dosya yöneticisi ile (MT Manager vs) /system/endor/overlay yolunu izleyerek buraya kopyaladıktan sonra, izinlerden "-rw-r--r-- yaparak yeniden başlattığınızda Türkçe olacaktır.

frkan26

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
11
Teşekkürler hocam. Türkçe konusunda bu iletiye bakabilirsiniz.
Mesaj uygulamasını hallettim hocam arama kısmı da yarı Türkçe yarı İngilizce oldu. Magisk yükledim, zarchiver kullanıyorum root yetkisi verdim. Fakat belirtilen yola atamadım dosyayı. Kopyalama işlemi hatalar ile tamamlandı diyor her seferinde. Birde son dediğiniz yeri anlamadım o yüzden yapamadım yani (izinlerden "-rw-r--r--) onun haricinde dediğim gibi, rom sıkıntısız şuan değiştirmedim kullanıyorum hoşuma da gitti açıkçası. Başta olan ara ara kasma donma sorunları şuan olmuyor sanırım cihaz kendine gelene kadardı :)

Hide

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hide
Cihazım
F2 Pro
Konular
4
Mesaj uygulamasını hallettim hocam arama kısmı da yarı Türkçe yarı İngilizce oldu. Magisk yükledim, zarchiver kullanıyorum root yetkisi verdim. Fakat belirtilen yola atamadım dosyayı. Kopyalama işlemi hatalar ile tamamlandı diyor her seferinde. Birde son dediğiniz yeri anlamadım o yüzden yapamadım yani (izinlerden "-rw-r--r--) onun haricinde dediğim gibi, rom sıkıntısız şuan değiştirmedim kullanıyorum hoşuma da gitti açıkçası. Başta olan ara ara kasma donma sorunları şuan olmuyor sanırım cihaz kendine gelene kadardı :)
Pil durumu nasıl hocam?

Aliozel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aliozel
Cihazım
Le max
Konular
0
merhaba arkasalar bu rom hakkında durum nedır kasma sarj vs
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

orange fox su kurunca pc telefonu gormuyor yardımcı olabılırmısınız

frkan26

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
11
merhaba arkasalar bu rom hakkında durum nedır kasma sarj vs
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

orange fox su kurunca pc telefonu gormuyor yardımcı olabılırmısınız
Kasma vs yok gibi bişi rahatsız etmez. Pil konusunu hala test ediyorum bilgi vereceğim. Orange Fox genelde sıkıntı çıkarmaz ama son sürüm yüklü ise alt sürümleri deneyin yine olmazsa twrp kurun, her cihazda sorunsuz çalışacak diye birşey yok malesef. Bazı cihazlarda twrp bazı cihazlarda Ofox sorunsuz çalışıyor. Birde mount da USB OTG seçili mi ona bakın bir

Son düzenleme:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Hocam ss de verdiğim adımları takip ederseniz olacaktır.
Dosyanın üzerine gelip parmağınızı basılı tutun ardından Özellik sekmesi, daha sonra izinler sekmesini basın. İşlemleri yaptıktan sonra telefonu yeniden başlatın.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

frkan26

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
11
Hocam ss de verdiğim adımları takip ederseniz olacaktır.
Dosyanın üzerine gelip parmağınızı basılı tutun ardından Özellik sekmesi, daha sonra izinler sekmesini basın. İşlemleri yaptıktan sonra telefonu yeniden başlatın.

Sağol hocam deneyecegim. ( Oldu teşekkür ederim )Ariyetten pil konusu bence güzel resim ekliyorum. Bunların içine 5.30 saat YouTube müzik ve Bluetooth bağlantısı etkin, full mobil veri.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-07-03-22-55-53-293_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2024-07-03-22-55-53-293_com.miui.securitycenter.jpg
    231,4 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_2024-07-03-22-56-11-769_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2024-07-03-22-56-11-769_com.miui.securitycenter.jpg
    276,7 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Üst Alt