Rom HyperOS EU 1.0.3 Stabil (Kararlı) Mi 9T Pro / K20 Pro

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
denedim çalışıyomuş. Bunun dışında cihaz özellikleri yazan bölümdeki Redmi K20 Pro yazısını nasıl Mi 9T Pro olarak değiştirebiliriz
Bununla ilgili bir rehber paylaşacağım hocam.

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
oyunlarda sol üst tarafta küçük kare siyah geliyor onu anlamadım oyun dışında yok

zafermtl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Konular
2
Bilmiyorum herkeste aynı sorun var mı ama ben 2 gündür kullanıyorum. 2 günde 2 kere ekran tamamen gitti. Kullanırken değil, ekran kilitliyken uyanmıyor. Parmak izi ile açıyorum, ses falan geliyor fakat görüntü yok. Uzun basıp reset atınca düzeliyor. Bi kez daha başıma gelirse resmi roma dönecem
Yaklaşık 4-5 gündür kullanıyorum aynı şey 3 kere başıma geldi ekran açılmadı ayrıca çift tıkla ekran aç-kapa özelliği açık durumdaykende açamadım telefonu kapatıp açmak zorunda kaldım 2 kerede google klavye ekrandan kayboldu ve klavyede geri silme tuşuna basınca i harfi yazdı yani klavyede bozuldu diyebilirim. Yine kapatıp açınca düzeldi. Mesela vpn açınca ekranda vpn simgesi çıkmıyor Bunun dışında rom biraz hantal diyebilirim bu normal bence ama yinede iyi. şarj konusundada 12.5 resmi romdan geçtim fark göremedim yani şarj iyi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam aynı rom üreticisinin 1.0.1 sürümlü romu var deneme fırsatınız oldumu denediyseniz hangisi iyidir ona geçelim

zafermtl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Konular
2
Rehberinizi bekliyorum. Zaten attığınız ekran görüntülerine bakarsak sizde Mi 9T Pro şeklinde kullanıyosunuz. Kendim build.prop dosyasını düzenleyip rw-r-r şeklinde kaydettim ama telefonu kapatıp açınca hep recovery düştü

Üst Alt