Rom HyperOS EU 1.0.3 Stabil (Kararlı) Mi 9T Pro / K20 Pro

warlock

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
mi 6
Konular
2
Selamlar.Rom güzel ancak gördüğüm birkaç eksik var.Mesaj ve çağrı yapma uygulamaları ingilizce.Bunları Türkçe yapma imkanımız var mı.Ayrıca ana ekranda uygulama kasası haricinde Google keşfet çalışmıyor..

Hide

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hide
Cihazım
F2 Pro
Konular
3
Ekran süresi ne durumda?

Manyak3131

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
5
Bilmiyorum herkeste aynı sorun var mı ama ben 2 gündür kullanıyorum. 2 günde 2 kere ekran tamamen gitti. Kullanırken değil, ekran kilitliyken uyanmıyor. Parmak izi ile açıyorum, ses falan geliyor fakat görüntü yok. Uzun basıp reset atınca düzeliyor. Bi kez daha başıma gelirse resmi roma dönecem

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Selamlar.Rom güzel ancak gördüğüm birkaç eksik var.Mesaj ve çağrı yapma uygulamaları ingilizce.Bunları Türkçe yapma imkanımız var mı.Ayrıca ana ekranda uygulama kasası haricinde Google keşfet çalışmıyor..
Merhaba hocam aşağıdaki "Messaging_15.2.1.3.apk" yükleyerek mesajlar uygulamasını Türkçe yapabilirsiniz.

Ayrıca yine ekte vermiş olduğum "InCallUI.apk" dosyasını root yetkisi olan dosya yöneticisi ile (MT Manager vs) /system/endor/overlay yolunu izleyerek buraya kopyaladıktan sonra, izinlerden "-rw-r--r-- yaparak yeniden başlattığınızda Türkçe olacaktır.

Ekli dosyalar

• Messaging_15.2.1.3.zip
    8,8 MB · Görüntüleme: 0
  • InCallUI.apk
    28,4 KB · Görüntüleme: 0

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Bilmiyorum herkeste aynı sorun var mı ama ben 2 gündür kullanıyorum. 2 günde 2 kere ekran tamamen gitti. Kullanırken değil, ekran kilitliyken uyanmıyor. Parmak izi ile açıyorum, ses falan geliyor fakat görüntü yok. Uzun basıp reset atınca düzeliyor. Bi kez daha başıma gelirse resmi roma dönecem
Bu sorun ile hiç karşılaşmadım hocam.

Credfa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Kutay
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
1
Elinize sağlık hocam, romda sonunda belli başlı problemler çözülmüş ama hala birazcık var mesela ekran yenileme hızı arada 30 fps'e düşüyor.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Elinize sağlık hocam, romda sonunda belli başlı problemler çözülmüş ama hala birazcık var mesela ekran yenileme hızı arada 30 fps'e düşüyor.
Teşekkürler hocam. Haliyle port rom olduğu için bazı hatalar maalesef olacaktır. Bir sonraki güncelleme gelirse düzelecektir diye umut ediyorum.

Üst Alt