Yardım Hoş Geldin Ghost Screen :)

senersell

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersel
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
Herkese merhaba, severek kullandığım redmi note 7 telefonum 1 sene ardından ghost screen sorununu sonunda yaşadı. Malum panel tianma olunca kaçınılmaz son. Cihazın 1 sene daha garantisi devam ediyor. Ancak servise göndermek hiç içimden gelmiyor. Çünkü bin türlü takla atabiliyorlar değiştirmemek için ayrıca cihaz sökülüp takıldığı için ilk günkü gibi asla olmayacak ve tekrarlama olasılığı da cabası. Cihazı hepsiburada dan almıştım.
Sizce ghost screen ile yaşanılır mı ? Ya da mu meşakatli yola girmeli mi ? Tecrübelerinize dayanarak tavsiyelerinizi bekliyorum.

brsshn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Benim de birkaç gün önce gözüme çarptı. Whatsapp, instagram vs girip birkaç dakika takılırsam ekranda kalıyordu. 3-4 gündür olmuyor. Oyun falan oynamadım hiç. Şarjdayken de pek kullanmadım. Zaten sosyal medya ve internette falan kullanıyorum sadece. Bundan sonra da öyle kullanacağım. 1 yıl daha garantim var genpada. Gönderip göndermemek arasında kaldım. Gönderince yeni takılan panel de aynısı olacaksa pek bir anlamı da yok sanırım. Sizler ne tavsiye edersiniz?

Oyla:

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Benim de birkaç gün önce gözüme çarptı. Whatsapp, instagram vs girip birkaç dakika takılırsam ekranda kalıyordu. 3-4 gündür olmuyor. Oyun falan oynamadım hiç. Şarjdayken de pek kullanmadım. Zaten sosyal medya ve internette falan kullanıyorum sadece. Bundan sonra da öyle kullanacağım. 1 yıl daha garantim var genpada. Gönderip göndermemek arasında kaldım. Gönderince yeni takılan panel de aynısı olacaksa pek bir anlamı da yok sanırım. Sizler ne tavsiye edersiniz?
Google Play de ghost screen diye arat uygulama var 45 dk kadar o uygulama açık kalsın düzeltiyor. Panel değiştirmek aynı panel olduktan sonra ne derece etkiler veya bi daha yaşatmaz bilemezsin

Oyla:

unforgiven_75

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Sistem Uzmanı
Konular
7
Eğer garantin Xiaomi Türkiye ise düşünme garantiye ver derim.Benim redmi note 7 ,ekran sıkıntısı oldu saat 10 da verdim servise, saat 2 de ekran ve batara değişmiş olarak geri aldım.Delta ise çok sıkıntı çok , mi 5s vardı bundan önce servis Delta idi aynı sorundan 3 kez yolladım cihazı , şikayetvar felan başvurdum zar zor iade aldılar telefonu.

Oyla:

Fakelifetk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Redmi note 7
Meslek
E-Ticaret
Konular
28
Reis İstanbul'da nerde yaptırabilirim Xiaomi Türkiye garantili
Eğer garantin Xiaomi Türkiye ise düşünme garantiye ver derim.Benim redmi note 7 ,ekran sıkıntısı oldu saat 10 da verdim servise, saat 2 de ekran ve batara değişmiş olarak geri aldım.Delta ise çok sıkıntı çok , mi 5s vardı bundan önce servis Delta idi aynı sorundan 3 kez yolladım cihazı , şikayetvar felan başvurdum zar zor iade aldılar telefonu.

Oyla:

zngdev67

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Memur
Konular
14
Hepsi burada dan alınma xiaomi türkiye garantili cihaz var garanti sorgulamasını nerden yapıyoruz. Delta genpa sorguladım servisi onlara ait değilmiş

Oyla:

unforgiven_75

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Sistem Uzmanı
Konular
7
Hepsi burada dan alınma xiaomi türkiye garantili cihaz var garanti sorgulamasını nerden yapıyoruz. Delta genpa sorguladım servisi onlara ait değilmiş
Genpanın sitesinde canlı destek var , ora ile yazışırsanız kontrol ediyorlar.

Oyla:
Üst Alt