Sohbet Herkes Hyperos konusunda neden bu kadar ümitsiz?

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bir şeyi düzeltmek lazım...

Circle to search Samsung'un bir özelliği gibi algılanmış. Bu Samsung'un değil Android özelliği ve bu ay sonunda pixel cihazlardan başlayarak tüm android cihazlarda kullanılabilecek.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Yazılanların hepsini okudum herkes kendince haklı. Ben yıllardır Samsung'un amiral gemisi cihazlarını kullandım, peşine Huawei'ye geçtim ondaki stabiliteyi hiç bir android cihazda göremedim. yurt dışı cihazıydı satmak zorunda kaldım sonra Xiaomi ile tanıştım. ilk cihazım Mi note 10'du çok memnun kaldım. Miui arayüzü kimilerinin hoşuna gitmesede benim aşırı hoşuma gitti en güzel özelleştirilebilir arayüz bence xiaomide. Samsung'un özellikle OneUı arayüzü yemin ederim oyuncak telefon gibi berbat he hızlıdır stabildir eyvallah ama çok basit duruyor. Xiaomi'nin özellikle temalarının çeşitliliği güzel. Huaewi'nin stabilitesi güzel, Samsung'un yazılım desteği güzel. Yani her marka'nın kendince güzel özellikleri var. Apple'yi bu kategoriye koymuyorum kapalı kutu sisteme karşıyım ben hep modlu uygulamalar kullandığım için android özgürlük olarak geliyor bana. Yani demem o ki günün getirdiği şartlara göre farklı marka cihazlara geçilebilir. burada kişinin maddi durumu, cihazdan beklentileri ve önceliği önemlidir. Örneğin Kamera mı öncelik, pil mi, ekran çözünürlüğü mü ses mi? buna göre şekillenir. Tabi maddi imkanlar el verdiği ölçüde. Ben şu an 13 ultra kullanıyorum çok memnunum. Huaweı'den tekrar Xiaomi'ye dönünce arayüzün güzelliği ekrana daha fazla bakmaya zorluyor :) xiaominin arayüz özelleştirmesi çok hoş. Umarım ekonomik şartlar el verir de herkes istediği cihazı alabilecek düzeye gelir.

Son düzenleme:

hallocan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Note 11 ProPlus
Konular
11
Xiaomi eğer ki imaj düzeltmek istiyorsa miui15 i isim değiştirip hyper os diye tanıtmak yerine, çin sürümünde nasıl bol bol özellik dağıtıyorsa, globaldede öyle dağıtmak zorunda. Xiaomi alıyorsun, özellikleri tam kullanmak istersen eu rom kullanmak zorundasın. E mediatek işlemcili telefonu olanlar ne yapacak eu'da kullanamıyoruz. Miui 14 ile birsürü özellik tanıttı, yok ana ekrana evcil hayvan koymalar falan, hiç birisi yok globalde 😂 aga böyle devam ederse xiaomi, tabiyki hyperfos diycek millet. Yapay zeka çöp, samsungdan kaliteli kamerası var çoğu xiaomi telefonun, fakat fotoğrafları karşılaştır kafayı yersin. Adamlar koymuş yapay zekayı, döktürüyor fotoğrafı, gece bir fotoğraf çekiyorlar, sen gündüz çekemezsin öylesini. Bezduk yav

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150
Xiaomi eğer ki imaj düzeltmek istiyorsa miui15 i isim değiştirip hyper os diye tanıtmak yerine, çin sürümünde nasıl bol bol özellik dağıtıyorsa, globaldede öyle dağıtmak zorunda. Xiaomi alıyorsun, özellikleri tam kullanmak istersen eu rom kullanmak zorundasın. E mediatek işlemcili telefonu olanlar ne yapacak eu'da kullanamıyoruz. Miui 14 ile birsürü özellik tanıttı, yok ana ekrana evcil hayvan koymalar falan, hiç birisi yok globalde 😂 aga böyle devam ederse xiaomi, tabiyki hyperfos diycek millet. Yapay zeka çöp, samsungdan kaliteli kamerası var çoğu xiaomi telefonun, fakat fotoğrafları karşılaştır kafayı yersin. Adamlar koymuş yapay zekayı, döktürüyor fotoğrafı, gece bir fotoğraf çekiyorlar, sen gündüz çekemezsin öylesini. Bezduk yav

Millet uzaydan 10gbps net dağıtıyor, bize gelen inovasyon ana ekranda kedi sevmek. Ki o bile globale lüks oldu da çine verildi. Diyecek sözüm yok. Gerçekten ana ekrana hayvan koymak çok büyük bir inovasyon, İyice saçmalamışlardı o ara. Şimdi kilit durumu duvar kağıdı özelleştirmesi getirdi. Buda gene çok büyük bir yenilik gibi gösterilmeye çalışıldı. Dynamic island benzeri bir özellik getirdi ki bazı kısımlarda devreye giriyor ve ben hiç beğenemedim. Nokta çentikli ekranın altından saçma sapan açılıyor. Ayarlar kısmındaki ikonlar daha bi materiyal duruyor. Gerçekten harika... Ana ekrandaki ikonlar halen göze aynı geliyor. Adamlar sırf şunun için tanıtım yaptılar.uzun uzun. Yazılım işini beceremiyorsun abi daha kasmaya ne gerek var. Ya ekibi değiştir yada ünlü eski cr geliştiricilerinden birisiyle çalış. Fikit edin, fikir al. Yok yapmıyorlar. Ne zaman akıl edecekler, ne zaman harekete geçecekler bilmiyorum.

Üst Alt