Yardım Hepsiburada EvoBT Garantisi & Delta Garantisi

sceryavuz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 10
Meslek
-
Konular
16
Merhabalar,

HB üzerinden Mi5S Plus 64GB koyu gri cihaz aldım. Ben sipariş geçerken cepport satıcısında koyu gri yoktu siparişi geçtikten 2 gün sonra eklediler şansızlığım, yoksa ilk tercihim onlar olacaktı daha önceden 2 kez alışveriş yaptığım bir firma. Cepport ürünlerinin Delta servis garantisinde olduğunu biliyorum, HB nin EvoBT ile anlaşması olduğunu bilmiyordum.

Sorum şu şekilde, EvoBT cihazı hiç kutusu açılmadı. Bu şekilde iade edip cepport satıcısından mı almalıyım yoksa dursun EvoBT de iyidir mi dersiniz? Şikayetvar üzerinden şikayetlere baktım. Delta servis hakkında 2300 üzeri şikayet mevcut memnuniyet oranı çok düşük, EvoBT hakkında 1300 üzeri şikayet var, memnuniyet oranı yüksek. Al birini vur ötekine diyebilirsiniz biliyorum ama ne olur yardımcı olun. Yarın akşam kargoya vereceğim yanıtlarınıza göre.

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
Verebilirsen ver HB cihazı ve burdan al forumdaki yönetici arkadaşlar cepport ve delta konusunda yardımcı oluyorlar iletişime geçebiliyorlar anladıgım kadarı ile sıkıntı oldugundada forumdada dile getirme şansın var

Son düzenleme:
Oyla:

Saldıray

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiomi Mi5
Konular
9
Bende 2 adet var biri evo biri delta evo olan telefonda sorun yaşadım 4 cü gününde inanılmaz şekilde yenisini verdiler. Deltaya daha gitmedi ürünüm.

Oyla:

Dogankara54

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
11
Bende 2 adet var biri evo biri delta evo olan telefonda sorun yaşadım 4 cü gününde inanılmaz şekilde yenisini verdiler. Deltaya daha gitmedi ürünüm.
Evobt genelde elinden gelmediği konuda Apple gibi sifirini veriyor arkadaş mi5s plus ta sıkıntı oldu kamerada gitti garantiye 4 aylık telefondu sifirini yollamislar herhalde onlar Çin'den bir destek alıyorlar ki böyle imkan sunuyor

Oyla:

sceryavuz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 10
Meslek
-
Konular
16

EvoBT deneyiminizi paylastiginiz icin tesekkur ederim.

Evobt genelde elinden gelmediği konuda Apple gibi sifirini veriyor arkadaş mi5s plus ta sıkıntı oldu kamerada gitti garantiye 4 aylık telefondu sifirini yollamislar herhalde onlar Çin'den bir destek alıyorlar ki böyle imkan sunuyor

Bu soylediginiz hosuma gitti. Eger fabrikasyon hatalar varsa sorunun cozumunde xiaomi devreye giriyor diyorsunuz. Bizden kaynakli bozulmalarda tamir goruyor TR de anladigim kadariyla. Tesekkurler bilgiler icin.

Oyla:

Dogankara54

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
11
EvoBT deneyiminizi paylastiginiz icin tesekkur ederim.

Bu soylediginiz hosuma gitti. Eger fabrikasyon hatalar varsa sorunun cozumunde xiaomi devreye giriyor diyorsunuz. Bizden kaynakli bozulmalarda tamir goruyor TR de anladigim kadariyla. Tesekkurler bilgiler icin.
Ne demek benim ki evobt mi5s gayet memnunum

Oyla:

enjoy_mi

Ya Sabur....
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Memur
Konular
13
tabiki evo....

Oyla:

Sub-zer0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut Nusret
Cihazım
Mi4 LTE, Mİ5 Pr
Meslek
Mühendis
Konular
6
Evo alın derim

Oyla:

sceryavuz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 10
Meslek
-
Konular
16
Oyla:

enjoy_mi

Ya Sabur....
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Memur
Konular
13
Tesekkurler, cogunluk fikri dogrultusunda cihazi actim. Hosuma gitti sorun yok gibi suan icin. 1.5gb lik bir update yapti.
hayırlı olsun hocam

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt