Yardım Hayalet Ekran garantiye girer mi ?

Merve Koç

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Merve
Cihazım
Xiomi Redmi not
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.0.3 kararlı
Telefon Modeli
Xiomi Redmi not8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba arkadaşlar Xiomi Redmi not8 cihazını bir sene önce aldım ve iki gündür hayalet ekran sorununu yaşıyorum. Bu garantiye giriyor mu ? Birde Maria marktan almıştım oraya mi götürmeliyim ? Teşekkürler

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Evet garantiye girer ekranda çatlak vb yok ise değişim yaparlar.Mediamarka götür iseniz onlarda kargoya vericek yani işlem uzucak sizlerin servise kargolamanız iyi olucaktır.Yetkili servise arayın anlaşmalı olduğu kargoyu öğrenerek gönderim sağlayabilirsiniz

Oyla:

Merve Koç

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Merve
Cihazım
Xiomi Redmi not
Konular
1
Evet garantiye girer ekranda çatlak vb yok ise değişim yaparlar.Mediamarka götür iseniz onlarda kargoya vericek yani işlem uzucak sizlerin servise kargolamanız iyi olucaktır.Yetkili servise arayın anlaşmalı olduğu kargoyu öğrenerek gönderim sağlayabilirsiniz
Ekranda çatlak filan yok sadece küçük bir iki tane çizik var oda çok çok dikkatli bakınca belli oluyor oda muhabbet kuşum saolsun girer mi yani alalı bir sene oldu yeni böyle bir sorun üzdü

Oyla:

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Ekranda çatlak filan yok sadece küçük bir iki tane çizik var oda çok çok dikkatli bakınca belli oluyor oda muhabbet kuşum saolsun girer mi yani alalı bir sene oldu yeni böyle bir sorun üzdü
Bence şansınızı deneyebilirsiniz.

Oyla:

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Bende de yaklaşık bir aydır sanırım başlangıç aşamasında olan hayalet ekran var. Ne yapacağımı bilmiyorum. Telefon rn 8, 11 aylık. Servise versem ne sonuç çıkacağını bilmiyorum, açtırmak da istemiyorum. İşyerimiz Karaköy evofonun yanında. Gittim konuştum ekran değişmesi lazım dediler ama sadece konuşarak sordum, göstermedim yani. Servis burnumuzun dibinde olmasına rağmen illaki kargo ile gönderecek işim. Servise versem 10-15 gün telefonsuz kalacağım. Şimdilik aşağıdaki ayarla idare ediyorum ama bir kere başladı mı artıyor diyorlar. İlerde artarsa servise vermekten başka çare yok sanırım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-25-15-41-56-615_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-03-25-15-41-56-615_com.android.settings.jpg
    536,5 KB · Görüntüleme: 14
Oyla:

Merve Koç

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Merve
Cihazım
Xiomi Redmi not
Konular
1
Bende de sanırım başlangıç aşamasında olan hayalet ekran var. Ne yapacağımı bilmiyorum. Telefon rn 8, 11 aylık. Servise versem ne sonuç çıkacağını bilmiyorum, açtırmak da istemiyorum. İşyerimiz Karaköy evefonun yanında. Gittim konuştum ekran değişmesi lazım dediler ama sadece konuşarak sordum, göstermedim yani. Servis burnumuzun dibinde olmasına rağmen illaki kargo ile gönderecek işim. Servise versem 10-15 gün telefonsuz kalacağım. Şimdilik aşağıdaki ayarla idare ediyorum ama bir kere başladı mı artıyor diyorlar. İlerde artarsa servise vermekten başka çare yok sanırım.
Yani garantiye girermi girmez mi bilmiyorum herkes farklı şeyler söylüyor dünden belli kafama taktım araştırıyorum biri girer diyor biri girmez diyor

Oyla:

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Yani garantiye girermi girmez mi bilmiyorum herkes farklı şeyler söylüyor dünden belli kafama taktım araştırıyorum biri girer diyor biri girmez diyor
Bazen basit sorunlarla kullanıcı hatası bazen de hayalet ekran yok dediklerini ben de okuyorum. Servise vermek istemememin bir sebebi de bu. Bekle bekle birşey yok deyip verebilirler yani.

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Burada 4 kez hayalet ekran tecübesi olarak konuştum redmi note7 bakarsanız knonik hatası.Ama şöyle bir saçmalık var garantiye göndereceksiniz ekran değişimi olur ekrandaki kılcak çizikleri göz önüne almazlar ise yalnız aynı panel markası olan ekranı yeniden takıcaklar yani bu nedemek aynı sorun senin peşini hiçbir zaman bırakmıcak kısa ve öz.Ama başka teknik servisler farklı panel marka ekran takabiliyor örneğin Delta servis.

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Oyla:

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Garantiye girer redmi note 7 lerde kronik sorundu ben ve arkadaşım sorunsuz şekilde garantiye yollayıp ekran değişimi yaptırdık sonuçta düşme vs olmadan oluşan bir sorun tüm cihazlarda girer garantiye

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt