Sohbet Hasan Bahar Hakkında(!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aristokratris

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi A2
Konular
6
aristokratris

İlgiňiz şu oluyor, bu mesajlarınıza istinaden diyorum ki bu tip müşteriler genç ve dinamik olan sizlerden alım yapmalı, hepisi birden, lütfen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sen har

Bi rahatsızsın, megolomansın, kendine ait bir dünya var beyninde işte oradasın. Kaçan kim hacım ?
Ben satış yapmıyorum arkadaşım mesleğim sizinkinden çok farklı .. destek konusunda kendi fikirlerimi ve tecrubelerimi paylaştım.. lütfen mesajlarımı dikkatli ve objektif bir şekilde okuyunuz.

afanesavo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ercan
Konular
3
hasan bahar dan 2015ten bu yana, 6 adet telefon aldIm, herhangi bir sorun yasamadim.

karsilikli anlayis ve diyalogla cozulebilecek konular bunlar. umarim uzlasirsiniz.

X_Seller

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan bahar
Cihazım
Mate 20x
Konular
0
Ben satış yapmıyorum arkadaşım mesleğim sizinkinden çok farklı .. destek konusunda kendi fikirlerimi ve tecrubelerimi paylaştım.. lütfen mesajlarımı dikkatli ve objektif bir şekilde okuyunuz.

Sizde bilmeden tek taraflı yorum yapmayınız

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Netice itibariyle hiç bir yere varamayacağı apaçık belli, belki reytingi yüksek ama bir hayli afaki ve ciddiyetten uzak bir tartışma konusu...
Son derece nezih bir paylaşım ve yardımlaşma platformu olarak gördüğüm miuitürkiye forumu, birilerinin yapay güç gösterisi sergilediği kurtlar değil tilkiler sofrasına dönmüş. Yazık ki ne yazık...

İyi geceler Miuitürkiye... Her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsan..(Kulakların çınlasın Reha Muhtar.)

crzypwrx

Superior
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi3
Konular
21
Hasan Bahar'ın bizi engellediği kendi grubu ÇİN PAZARI'NDA bir tanesini bile tanımadığım insanların yazdıkları
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Hasan BAHAR üslubu... Sadece şu gönderi bile kendini belli ediyor... Yazık...

Bence fazla zorlama :) şu mesajınla algı yapman hoş değil. adamı zorlayıp tahrik etmişsin bir bakıma.

olayı buralara getirmek yerine keşke telefonu gönderip meseleyi kapatsaydın. sonuç olarak bu kişi sana yeterli güveni 2. defa imei atma denemesi ile vermiş ve birde anladığıma göre iğne çıkmadığı için kutu değişmiş kargoyu karşılayıp (bunu yapması lazımdı nede olsa hata satıcıda). Başka satıcı olsa direk iğneyi yollardı o bile normal yani.

X_Seller

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan bahar
Cihazım
Mate 20x
Konular
0
Bundan sonrası için, amin.

Ben gayet reel dünyadayım. IBAN at deyip engelleyen kimse kaçan o dur. Farklı bir dunyada mı yaşıyoruz acaba?

Hasan BAHAR üslubu... Sadece şu gönderi bile kendini belli ediyor... Yazık...

Arkadaşım, hani müşteri migros yerne carfeour, kc waikiki yerine de facto seçer ya, bende stıcı olarak müşteri seçme hakkımı kullanıyorum, istenmiyorsun!

Mallarımı yolla paranı sıfır tel parasıymış gibi geri al, herkes kendi yoluna, zorla güzellik olmaz, ben seninle çalışmak hatta muhattap olmak istemiyorum.

Sevilmiyorsun, kötü ve bencilsin anla bunları, idrak et ve kendine gel, kargonu yolla tıpkı 10 gün önceki gibi, ürün bize ulaştığı anda ücretin iade hatta sana fazladan iade yapıcam hak ettin, reklamın iyisi kötüsü olmazmış, sen baya benim yapmaya üşendiğim reklamları yapıverdin bu gece

crzypwrx

Superior
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi3
Konular
21
Ve konu "Xiaomi Türkiye" Facebook grubunda ilk paylaşıldığında Hasan'ın fedaileri ortalığı iletiyordu burada Hasan Bahar neden engelli, neden konuşma hakkı verilmiyor diyerek. Şimdi kendi öz grubunda benim hakkımda açtığı gönderide tek bir tanıdığım olmamasına rağmen insanların doğruyu bulması herşeyin özeti...

"Doğruluk sonsuzluğun güneşidir, nasıl olsa doğar!"

X_Seller

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan bahar
Cihazım
Mate 20x
Konular
0
Bence fazla zorlama :) şu mesajınla algı yapman hoş değil. adamı zorlayıp tahrik etmişsin bir bakıma.

olayı buralara getirmek yerine keşke telefonu gönderip meseleyi kapatsaydın. sonuç olarak bu kişi sana yeterli güveni 2. defa imei atma denemesi ile vermiş ve birde anladığıma göre iğne çıkmadığı için kutu değişmiş kargoyu karşılayıp (bunu yapması lazımdı nede olsa hata satıcıda). Başka satıcı olsa direk iğneyi yollardı o bile normal yani.

Telefonu tamamen değiştirdik, kutu değil sadece

crzypwrx

Superior
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi3
Konular
21
Arkadaşım, hani müşteri migros yerne carfeour, kc waikiki yerine de facto seçer ya, bende stıcı olarak müşteri seçme hakkımı kullanıyorum, istenmiyorsun!

Mallarımı yolla paranı sıfır tel parasıymış gibi geri al, herkes kendi yoluna, zorla güzellik olmaz, ben seninle çalışmak hatta muhattap olmak istemiyorum.

Sevilmiyorsun, kötü ve bencilsin anla bunları, idrak et ve kendine gel, kargonu yolla tıpkı 10 gün önceki gibi, ürün bize ulaştığı anda ücretin iade hatta sana fazladan iade yapıcam hak ettin, reklamın iyisi kötüsü olmazmış, sen baya benim yapmaya üşendiğim reklamları yapıverdin bu gece
O iş engellemeden önceydi. Derdimin cihaz olmadığını söyledim, problemin ne olduğunu anlasan hâli hazırda şu şekilde saygısızca konuşmaya devam etmezdin. Şuan seninle burada halledeceğim bir meselem yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt