Sohbet Hard Brick Redmi Note 8 Pro Çözüldü Saol Zenex

urnekm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi RN8P
Konular
13

kuscu9250

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
xiaomi mi9se
Meslek
telefoncu
Konular
0
hocam kolay gelsin
benimde brick bir note 8 prom var hiç tepki yok cihazda sadece beyaz lamba yanıyor usb takılıyken.telefoncuyum yardım edersen minnettar olurum

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62

erdalim21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
redmi note3p
Konular
5
hocam bende de twrp yüklerken kapandı. açılmıyor. yardımcı olabilir misiniz... bootloader kilidi açık. ücreti mükabilinde. acil çok zordayım başka telefon da yok.

volkan072

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orda düzey
Cihazım
g955fd
Konular
0
@Zenex Merhaba hocam yegenim telefonunu bozmuş istanbulda bir yere getirmiş. demişler 1 saate halederiz . ancak aradan 2 saat geçerek mesaj çekmişler çinde noel kutlamaları olduğundan dolayı serverler kapalı olduğu için şuan müdahale edilemiyormuş. öyle bir durum var mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

lakhdar0104

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Lak Bouh
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Hello every body, sorry i dont know turkish language. While a rooting process for my Redmi Note 8 Pro i finished by bricking him, no fastboot no recovery no normal boot, just LED lighting when i connect him to PC. Please help me, its urgent i have no other phone, i will be so grateful, i wil pay if necessary ...PLZ PLZ PLZ Help
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeni bir rom yüklerken beceremedim redmi note 8 pro ne recovery ne fastboot açilmaz olmuştu. sadece titriyordu.
Forum yöneticisi zenex hocama gönderdim 2 gün sonra telefon yapilmiş olarak gönderildi. Kendisine teşekkür eder ayni sorunu yaşayan arkadaşlara tavsiye ederim
Hello my brother, sorry i dont know turkish language. While a rooting process for my Redmi Note 8 Pro i finished by bricking him, no fastboot no recovery no normal boot, just LED lighting when i connect him to PC. Please help me, its urgent i have no other phone, i will be so grateful, i wil pay if necessary ...PLZ PLZ PLZ Help

Son düzenleme:

tolgayildirim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TOLGA
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
0
Merhaba hocam hayırlı akşamlar bende de note 8 pro mevcut acemice kurcalayinca hard brick oldu sanırsam hiç ekran açılmıyor ne fastboot ne recovery sadece kablo takınca bildirim ışığı yanarak titriyor bir sefer, bu konuda senden yardım bekliyorum :)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Merhaba hocam hayırlı akşamlar bende de note 8 pro mevcut acemice kurcalayinca hard brick oldu sanırsam hiç ekran açılmıyor ne fastboot ne recovery sadece kablo takınca bildirim ışığı yanarak titriyor bir sefer, bu konuda senden yardım bekliyorum :)

Konu sahibine özel mesaj yolu ile ulaşın

kuscu9250

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
xiaomi mi9se
Meslek
telefoncu
Konular
0
hocam yapar Allah'ın izni ile

berkemir0

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Hello every body, sorry i dont know turkish language. While a rooting process for my Redmi Note 8 Pro i finished by bricking him, no fastboot no recovery no normal boot, just LED lighting when i connect him to PC. Please help me, its urgent i have no other phone, i will be so grateful, i wil pay if necessary ...PLZ PLZ PLZ Help
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hello my brother, sorry i dont know turkish language. While a rooting process for my Redmi Note 8 Pro i finished by bricking him, no fastboot no recovery no normal boot, just LED lighting when i connect him to PC. Please help me, its urgent i have no other phone, i will be so grateful, i wil pay if necessary ...PLZ PLZ PLZ Help
Where are you?

Üst Alt