Rom -Güncel- Mi 5 Global Stabil ve Beta Orijinal Türkçe Romları (Miui 8 Stabil Yayınlandı !)

• Konbuyu başlatan ertanx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 386
  • Görüntüleme 91K

Orijinal Romların hangisini kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    655

mcake

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mali
Cihazım
akars
Konular
0
Evet teşekkürler arkadaşlar. Unlock yapılmadan China Rom'dan edl moduna giremiyoruz.
Çok şükür sabah geldi unlock kodu da hallettim.

lordrape

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi 4 not pro
Konular
3
7.294.99 stable room war bende ama ıngılızce ve turkce karısık dıl destegı var acaba farklı bır room varmı bılen varmı yada kullanan arkadslar varsa farklı room buraya yazabılır mı

Beyzakbg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beyza Nur
Cihazım
Mi5
Konular
7
ve ben yine yapamadim :( Ancak videolari izleyince becerebiliyorum boyle seyleri

fkoca5055

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım sayılır 1haftadır forumu takip ediyorum,son 2 gün öncede üye oldum,üstadlarıma sorum; ben cihazı yeni aldım ve içinde MIUI Global 7.2.4.0.0 (MAACNDB) Stable romu yüklü(playstore kuruluydu), yabancı sitelerde yaptığım araştırmaya göre fake rom muş xiaomi nin official romu değilmiş,benim öğrenmek istediğim cihazım daha önceden unlock yapılmış mı?Unlock olduğunu nasıl anlayabilirim?Eğer unlock yapılmamışsa Unlock yapmadan konudaki MIUI Official TeamVersion: 6.5.30 (MIUI7) romunu kurabilirmiyim?Kurabilirsem Updater ile kurabilirmiyim? Biliyorum çok soru sordum ama xiaomi de yeniyim, lg samsung htc de daha önce recovery custom rom gibi işlerle çok uğraştım ama bu biraz karışık geldi.Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Ado

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım sayılır 1haftadır forumu takip ediyorum,son 2 gün öncede üye oldum,üstadlarıma sorum; ben cihazı yeni aldım ve içinde MIUI Global 7.2.4.0.0 (MAACNDB) Stable romu yüklü(playstore kuruluydu), yabancı sitelerde yaptığım araştırmaya göre fake rom muş xiaomi nin official romu değilmiş,benim öğrenmek istediğim cihazım daha önceden unlock yapılmış mı?Unlock olduğunu nasıl anlayabilirim?Eğer unlock yapılmamışsa Unlock yapmadan konudaki MIUI Official TeamVersion: 6.5.30 (MIUI7) romunu kurabilirmiyim?Kurabilirsem Updater ile kurabilirmiyim? Biliyorum çok soru sordum ama xiaomi de yeniyim, lg samsung htc de daha önce recovery custom rom gibi işlerle çok uğraştım ama bu biraz karışık geldi.Teşekkürler.
Unlock konusunda cihazın bootloader kilidini açık olup olmadığını anlamak için kullanılan yöntemleri yazmıştım.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

fkoca5055

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Unlock konusunda cihazın bootloader kilidini açık olup olmadığını anlamak için kullanılan yöntemleri yazmıştım.

Sent from my MI PAD using Tapatalk
Hocam sağolun sitede bootloader kilidi sorgulama diye aratinca buldum.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
7.294.99 stable room war bende ama ıngılızce ve turkce karısık dıl destegı var acaba farklı bır room varmı bılen varmı yada kullanan arkadslar varsa farklı room buraya yazabılır mı
Böyle bir rom yok. Lütfen forumdaki konuları takip edin. Hangi romu nasıl yükleyebileceğinizi göreceksiniz.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
Benim bootlooder kilidi açık ve cihazda twrp var. Ancak bu global stable rom u twrp ile kurunca cihaz "mi" yazısında kalıyor. Mı Pc suite cihazı görmüyor ve Flash tool da yol bulunamadı diye hata veriyor. Ne yapabilirim?

Şuan xiaomi.eu rom kurulu

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Benim bootlooder kilidi açık ve cihazda twrp var. Ancak bu global stable rom u twrp ile kurunca cihaz "mi" yazısında kalıyor. Mı Pc suite cihazı görmüyor ve Flash tool da yol bulunamadı diye hata veriyor. Ne yapabilirim?

Şuan xiaomi.eu rom kurulu
Yol bulunamadı hatası romun olduğu klasörün isminde boşluk varsa olur. Romu C diskinde bir a klasörü oluşturup içine atın tekrar deneyin.

Üst Alt