Rom -Güncel- Mi 5 Global Stabil ve Beta Orijinal Türkçe Romları (Miui 8 Stabil Yayınlandı !)

• Konbuyu başlatan ertanx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 386
  • Görüntüleme 91K

Orijinal Romların hangisini kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    655

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Teşekkürler eve gidince deniycem. Mı suite in cihazı görmemesi hakkında bir bilginiz var mi?
Mi5 yeni bir cihaz desteklemiyor olabilir. Benim mi4c yi de görmüyor ondan kullanmıyorum pek kullanışlı değil gibi :)

hepyeke

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
10
mi5 64 gb telefonuma bugün kavuştum.Cihazda global 7.2.8.0.0(MAACNDB)stabil sürüm yüklü.
Sabahtan beri kurcalıyorum gayet hızlı şık bir cihaz ancak durduk yerde kendi kendini boot ediyor.Belki 10 kez yeniden başlattı kendini.
Romdan kaynaklımıdır acaba.

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
mi5 64 gb telefonuma bugün kavuştum.Cihazda global 7.2.8.0.0(MAACNDB)stabil sürüm yüklü.
Sabahtan beri kurcalıyorum gayet hızlı şık bir cihaz ancak durduk yerde kendi kendini boot ediyor.Belki 10 kez yeniden başlattı kendini.
Romdan kaynaklımıdır acaba.
muhtemelen öyledir aynı cihazdan bende de var öyle bir probleme rastlamadım. ayrıca mi 4 te de bi arkadaşta aynı durum olmuştu romdan kaynaklıydı

hepyeke

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
10
muhtemelen öyledir aynı cihazdan bende de var öyle bir probleme rastlamadım. ayrıca mi 4 te de bi arkadaşta aynı durum olmuştu romdan kaynaklıydı
bootloader klidi için başvurdum.unlock işlemini yapana kadar en az bir haftada gelir yanıt.Şimdi yeni bir rom yüklesemmi yoksa böyle beklesemmi bilemedim.Ama bu reboot olayı canımı sıkıyor.Hangi romu yüklemeliyim acaba.

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
bootloader klidi için başvurdum.unlock işlemini yapana kadar en az bir haftada gelir yanıt.Şimdi yeni bir rom yüklesemmi yoksa böyle beklesemmi bilemedim.Ama bu reboot olayı canımı sıkıyor.Hangi romu yüklemeliyim acaba.
üst kısımda bana yardımcı olmaya çalışan arkadaşlar umarım bu soruna da yardımcı olur :?

Üst Alt