Duyuru Forum Rütbeleri ve Yükselme Kriterleri

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
cantara benim Miui Expert rutbem kayip, olay cikar hocam. wasntme~~

Edit: 5000 mesaja yukseltilmis, ondan gitmis pardon. :D ama hukuki kurallara göre kazanilmis haklar geri alinamaz. :D

umutcanyangoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umutcan
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
Oto Ekspertiz
Konular
14
Merhaba , profilin altında ki rozetler (emojiler) nasıl alınıyor bununla ilgili bir konu mevcut mu

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Şimdi konuyu tekrar okuyunca birkaç mantık hatası farkettim.Foruma yeni üye olan kişi "yeni üye" olmalı acemi üye olup sonradan yeni üye olması mantıksız yerleri değişmeli bence.Tdk üzerinden anlam olarak bakınca tecrübe=deneyim demek o yüzden tecrübeli üye/deneyimli üye aynı şey demek oluyor forumda farklı rütbe ismi gibi kullanılıyor.Kıdemli üyenin tecrübeli/deneyimli üyeden daha yukarıda olması gerekiyor nasıl oluyorsa aynı anlamlı iki şey arasında.Uzman üye ile usta üyenin de yeri değişmeli çünkü usta lafının bir ağırlığı var yoldan 50 tane adam çevirseniz algı olarak Usta>Uzman derler.Boşuna mı Usta Splinter var sanıyorsunuz :D.Elit üye ve Miui Expert sonlarda olması mantıklı ona lafım yok.
Umarım dikkate alınır. cantara Ottoman HiddeNKinG Skorpi Buse S. Yıldız mevcetin

Son düzenleme:

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Şimdi konuyu tekrar okuyunca birkaç mantık hatası farkettim.Foruma yeni üye olan kişi "yeni üye" olmalı acemi üye olup sonradan yeni üye olması mantıksız yerleri değişmeli bence.Tdk üzerinden anlam olarak bakınca tecrübe=deneyim demek o yüzden tecrübeli üye/deneyimli üye aynı şey demek oluyor forumda farklı rütbe ismi gibi kullanılıyor.Kıdemli üyenin tecrübeli/deneyimli üyeden daha yukarıda olması gerekiyor nasıl oluyorsa aynı anlamlı iki şey arasında.Uzman üye ile usta üyenin de yeri değişmeli çünkü usta lafının bir ağırlığı var yoldan 50 tane adam çevirseniz algı olarak Usta>Uzman derler.Boşuna mı Usta Splinter var sanıyorsunuz :D.Elit üye ve Miui Expert sonlarda olması mantıklı ona lafım yok.
Umarım dikkate alınır. cantara Ottoman HiddeNKinG Skorpi Buse S. Yıldız mevcetin
Çok mantıklı hiç dikkat etmemiştim.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Siz gönlümüzde mavisiniz hocam :D

MIUI Expert rütbesinin kriterleri değiştiği için renk kaybı yaşamışsınız maalesef....
Yine mavi oldum hocam, kavuştum (: Teşekkür ederim.

Üst Alt