Duyuru Forum Rütbeleri ve Yükselme Kriterleri

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ek Gereksinimler
  • Bir kullanıcının MIUI Expert rütbesine yükseltilebilmesi için hesabında tanımlı her hangi bir forum cezası bulunmaması zorunludur.​
  • MIUI Expert rütbesine sahip bir kullanıcının hesabına forum cezası uygulanması halinde rütbe geri alınacaktır.​

Forum kullanıcısının salt rütbe değiştirmek amaçlı mesaj yazması halinde belirtilen kriterler sağlanmış olsa dahi rütbenin geri alınması ve/veya kullanıcı profiline eklenmemesi hakkı saklıdır.

*Rütbe değişim işlemleri sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir ve güncellenmesi bir kaç saat alabilmektedir.
Bilmekte fayda var. 👍 Teşekkürler Skorpi Hocam

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Bilgisayarı açmaya üsenmesem usta üye olacağım gibi😊

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
cantara hocam 459 mesajı olupta uzman üye olan kullanıcılar var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mesela

Silinen veya toplam mesaj sayısında gösterilmeyen forumlara yazılmış mesajları vardır hocam.

Slymngvn

MIUI özgürlüktür :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
5 adet daha yazdımmı kıdemlı oluyorum. ve ilk defa gordum bu listeyi tesekkurler

Ü

Üye silindi 265308

Guest

Ek Gereksinimler
  • Bir kullanıcının MIUI Expert rütbesine yükseltilebilmesi için hesabında tanımlı her hangi bir forum cezası bulunmaması zorunludur.​
  • MIUI Expert rütbesine sahip bir kullanıcının hesabına forum cezası uygulanması halinde rütbe geri alınacaktır.​

Forum kullanıcısının salt rütbe değiştirmek amaçlı mesaj yazması halinde belirtilen kriterler sağlanmış olsa dahi rütbenin geri alınması ve/veya kullanıcı profiline eklenmemesi hakkı saklıdır.

*Rütbe değişim işlemleri sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir ve güncellenmesi bir kaç saat alabilmektedir.
4 harfliler
Yaşasın 1000 mesaj🎉

Ü

Üye silindi 265308

Guest

Ek Gereksinimler

Hocam merhabalar dahi üye olmanin koşulları nelerdir?

Düzenleme:Sağ altta yazıyormuş..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt