Uygulama FM WhatsApp v10.10 Final | 21.05.2024

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
9.98 i kullanıyorum ama yakında kullanamayacaksin orjinali yükle şeklinde bildirim geliyor arada patladı mi bu tür uygulamalar

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.202

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6

zaltun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ZAFER
Cihazım
mi band 4
Konular
1
9.98 versiyonda bana da uyarı geliyor. ama fm ekibi teaser yayınladı. yeni güncelleme acil gelmesi gerekiyor. base versyonda değişecek.

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
9.98 i kullanıyorum ama yakında kullanamayacaksin orjinali yükle şeklinde bildirim geliyor arada patladı mi bu tür uygulamalar
Bende güncelleme bekliyorum kaç gündür
En son güncelleme yakın zamanda olmuştu. Ben ymwhatsapp i yükledim eğer tekrar olursa böyle bir şey sanırım orijinale döneceğim
Uyarıların hepsi bütün modlu sürümlerde geliyor. Ban yememek ve plus kullanmanın bir yolu var onu da konu başına ekliyorum. Bu biraz uğraş verici ancak fm ve ym üzerinde hata vermekte. Bazı kişilerde ban yiyip mecburen orjinal sürüme dönmek zorunda kaldılar.

Geçici olarak çözüm;
  1. Play Store'dan Resmi WhatsApp'ı yükleyin ve numaranızı oradan doğrulayın.
  2. YMWhatsApp veya FMWhatsApp klon paketini indirin ve kurun.
  3. YMWhatsApp'ı veya FMWhatsApp'ı açın ve 3 noktaya tıklayın ve Cihazı Bağla'yı seçin.
  4. QR'nin ekran görüntüsünü alın ve (ekran görüntüsünü) başka bir cep telefonuna gönderin.
  5. Resmi WhatsApp'ınızı açın ve Cihazı Bağla'yı seçin (WhatsApp Web ile bağlayacakmışsınız gibi) ve gönderdiğiniz QR'yi diğer cep telefonuna alın ve hepsi bu kadar.

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Uyarıların hepsi bütün modlu sürümlerde geliyor. Ban yememek ve plus kullanmanın bir yolu var onu da konu başına ekliyorum. Bu biraz uğraş verici ancak fm ve ym üzerinde hata vermekte. Bazı kişilerde ban yiyip mecburen orjinal sürüme dönmek zorunda kaldılar.

Geçici olarak çözüm;
  3. YMWhatsApp'ı veya FMWhatsApp'ı açın ve 3 noktaya tıklayın ve Cihazı Bağla'yı seçin.
  4. QR'nin ekran görüntüsünü alın ve (ekran görüntüsünü) başka bir cep telefonuna gönderin.
  5. Resmi WhatsApp'ınızı açın ve Cihazı Bağla'yı seçin (WhatsApp Web ile bağlayacakmışsınız gibi) ve gönderdiğiniz QR'yi diğer cep telefonuna alın ve hepsi bu kadar.
Sanırım en son deneyeceğim yöntem olacaktır. Bilgi için teşekkürler

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
Sanırım en son deneyeceğim yöntem olacaktır. Bilgi için teşekkürler
Şöyle bir olası durum var, eğer bir anda hesabınızdan çıkış yapar yada uygulamayı direkt silerseniz sohbetiniz de gider.

zaltun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ZAFER
Cihazım
mi band 4
Konular
1

Geçici olarak çözüm;
benim fm mod biraz önce whatssapttan çıkış yaptı. orjinal sürüme geçin diye uyarı veriyor. fm modsun güncellemesi gelen kadar wp bizi logout yaptı. ben şimdi orjinal whatsaapa geçerken fm datalarını nasıl yerel yedek olarak yükleyebilirim? bunun bir çözümü var mı?

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
benim fm mod biraz önce whatssapttan çıkış yaptı. orjinal sürüme geçin diye uyarı veriyor. fm modsun güncellemesi gelen kadar wp bizi logout yaptı. ben şimdi orjinal whatsaapa geçerken fm datalarını nasıl yerel yedek olarak yükleyebilirim? bunun bir çözümü var mı?
Son 24 saaatin dataları hariç geri yükleme yapabilirsin tabi uygulamayı silmediysen

zaltun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ZAFER
Cihazım
mi band 4
Konular
1
Son 24 saaatin dataları hariç geri yükleme yapabilirsin tabi uygulamayı silmediysen
silmedim. fm whatsaap'ın backups,databes ve media klsörünü yedekliyorum. sonra whatsapp ana klasörün içine atmam yeterli galiba. kurulum sonrası yerel yedek dosyasını whatsapp görmesi gerekiyor diye biliyorum.

Üst Alt