Uygulama FM WhatsApp v10.10 Final | 21.05.2024

zaltun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ZAFER
Cihazım
mi band 4
Konular
1
whatsapp modlarını 2020 yılından beri kullanıyordum. her zaman modlu whatsappların engelleneceği ile ilgili bilgiler dolaşıyordu. ilk defa bu kadar sert bir müdahale gördüm. Artık fm yada gb whatsapp yeni güncelleme yapsa bile çok uzun süreli kullanım sağlanacağını düşünmüyorum. Whatsapp gözdağı verir gibi bazı kişilerin cep telefonu numarasını kalıcı olarak banlamış. bence bu riske girmeye çokta değmez.

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
whatsapp modlarını 2020 yılından beri kullanıyordum. her zaman modlu whatsappların engelleneceği ile ilgili bilgiler dolaşıyordu. ilk defa bu kadar sert bir müdahale gördüm. Artık fm yada gb whatsapp yeni güncelleme yapsa bile çok uzun süreli kullanım sağlanacağını düşünmüyorum. Whatsapp gözdağı verir gibi bazı kişilerin cep telefonu numarasını kalıcı olarak banlamış. bence bu riske girmeye çokta değmez.
Bende 10 yıldan fazladır bu uygulamaları kullanmaktayım ve her ne olursa olsun bu işin de içinden çıkacaklar. Çünkü wp şuan da altyapısını değiştirdiği için bu hata alınmakta. Şuan da hesabım orjinal wp de açık ama yanına da plus sürüm kurdum ve QR kod ile giriş yaptım yine sorunsuz şekilde kullanmaktayım. Bundan önce de bir ban problemi oldu hemde 2 kere yaşandı sonrasında çözdüler sorunsuz kullanmaya devam edildi.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bende 10 yıldan fazladır bu uygulamaları kullanmaktayım ve her ne olursa olsun bu işin de içinden çıkacaklar. Çünkü wp şuan da altyapısını değiştirdiği için bu hata alınmakta. Şuan da hesabım orjinal wp de açık ama yanına da plus sürüm kurdum ve QR kod ile giriş yaptım yine sorunsuz şekilde kullanmaktayım. Bundan önce de bir ban problemi oldu hemde 2 kere yaşandı sonrasında çözdüler sorunsuz kullanmaya devam edildi.
keşke keşke bende fm vs yowhatsapp dayım. kabus görmeye başladım hocam :) Bundan orjinale yedek aktarabiliyorduk değil mi?

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
keşke keşke bende fm vs yowhatsapp dayım. kabus görmeye başladım hocam :) Bundan orjinale yedek aktarabiliyorduk değil mi?
Aktarırsınız hocam hangi paket uzantısını kullanıyorsunuz? com.whatsapp veya com yowhatsapp gibi

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114

nasre69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ersan
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
5
Uyarıların hepsi bütün modlu sürümlerde geliyor. Ban yememek ve plus kullanmanın bir yolu var onu da konu başına ekliyorum. Bu biraz uğraş verici ancak fm ve ym üzerinde hata vermekte. Bazı kişilerde ban yiyip mecburen orjinal sürüme dönmek zorunda kaldılar.

Geçici olarak çözüm;
  1. Play Store'dan Resmi WhatsApp'ı yükleyin ve numaranızı oradan doğrulayın.
  2. YMWhatsApp veya FMWhatsApp klon paketini indirin ve kurun.
  3. YMWhatsApp'ı veya FMWhatsApp'ı açın ve 3 noktaya tıklayın ve Cihazı Bağla'yı seçin.
  4. QR'nin ekran görüntüsünü alın ve (ekran görüntüsünü) başka bir cep telefonuna gönderin.
  5. Resmi WhatsApp'ınızı açın ve Cihazı Bağla'yı seçin (WhatsApp Web ile bağlayacakmışsınız gibi) ve gönderdiğiniz QR'yi diğer cep telefonuna alın ve hepsi bu kadar.
Orijinal WhatsApp yükledim ama diğer WhatsAppı yükleyince orijinalin yerine geçiyor

nasre69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ersan
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
5
Clon versiyon yani ym,fm,gb olanı kuracaksınız
Tamam öyle yapıyorum gbwhatsap kuruyorum orijinalin yerine geçiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende artık bu uyarıyı vermiyor bugün orijinali play den kurdum sonra gbwhatsap kurdum nasıl olduysa hâlâ uyarı vermedi

ZihinbaZ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nursin
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 2
Konular
2
Merhabalar. Orjinal yanina plus surumunu nasil kurdunuz ? Ucretli olani mi kurdunuz ? Biraz acabilir misiniz

Üst Alt