Uygulama FM WhatsApp v10.10 Final | 21.05.2024

fatihxxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rüzgar
Cihazım
Samsung
Konular
0
İşte bu yüzden otomatik güncellemeyi kapatmanız yada zygisk detach ile play store üzerinden ilişkisini kesmeniz gerekiyor. Modül çok hızlı update olan bir uygulama değil aynı WhatsApp+ gibi düşünün.
Tekrardan 2.24.11.80 sürümüne dönüp Wa enhancer kurulumunu yaptım. Wa enhancerin güncellenme sıklığı nedir ve güncellemeleri nereden takip ediyorsunuz github sayfasında düşük sürüm mevcut oraya olan inancım kalmadı, lsposed deseniz eski sürüm 1.0 olanı en güncel olarak görüyor hatalı gösteriyor. Zaten lsposed ya da xposed direkt olarak github sayfasına yönlendiriyor github ve lsposed'in ortak olarak hatalı göstermesine şaşırmıyorum. Wa enhancer en güncel sürümü 1.1.0 sürümüdür. Wa enhancer'in anlık olarak güncelleme takibini yaptığınız güncel ve doğru bir yer var mı?

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
Tekrardan 2.24.11.80 sürümüne dönüp Wa enhancer kurulumunu yaptım. Wa enhancerin güncellenme sıklığı nedir ve güncellemeleri nereden takip ediyorsunuz github sayfasında düşük sürüm mevcut oraya olan inancım kalmadı, lsposed deseniz eski sürüm 1.0 olanı en güncel olarak görüyor hatalı gösteriyor. Zaten lsposed ya da xposed direkt olarak github sayfasına yönlendiriyor github ve lsposed'in ortak olarak hatalı göstermesine şaşırmıyorum. Wa enhancer en güncel sürümü 1.1.0 sürümüdür. Wa enhancer'in anlık olarak güncelleme takibini yaptığınız güncel ve doğru bir yer var mı?
Telegram kanalı github'da var yönlendiröe olmaması için buraya ekleme yapamıyorum özelden atayım takip edersiniz. Lsposed modülünü flaslayın ancak güncelleme yapmayın. Konuyu klasör içerisine ekledim sadece gereken dosyaların kurulumunu yapn ve konuyu gereken yerden devam edelim hocam.

Son düzenleme:
Üst Alt