Rom Evolution X android 14

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Cihazımın özellikleri bu hocam 8 gb ramli k20 pro çin versiyon ama mi9t pro romu var sanırım
Anladım hocam ofox recovery yüklü olsa yardımcı olurdum ama sanırım yüklü değil gibi

gokanop

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gökhan
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
Anladım hocam ofox recovery yüklü olsa yardımcı olurdum ama sanırım yüklü değil gibi
Twrp yüklü hocam, telefon root lu ve bootloader kilidi açık 2020 yılında kendim imei atmıştım ama hiç bişe hatırlamıyorum şuan, twrpyi silip ofox yüklemeye çalışimmi

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Twrp yüklü hocam, telefon root lu ve bootloader kilidi açık 2020 yılında kendim imei atmıştım ama hiç bişe hatırlamıyorum şuan, twrpyi silip ofox yüklemeye çalışimmi
yok hocam direkt twrp üzerinden ofox geçiliyor

DragonEmin25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Emin
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
3
yok hocam direkt twrp üzerinden ofox geçiliyor
Hocam yukarıdaki rehberinizden faydalanarak birkaç gün önce romu sorunsuz kurdum, teşekkürler. Aklıma takılan 2 soru var izninizle sormak istiyorum. Birincisi, bugün yayınlanan yeni sürüme geçmeli miyim ? İkincisi ekranı kaç hz'de kullanmayı tavsiye edersiniz, siz nasıl kullanıyorsunuz ?

Omer_Candan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi9T Pro
Konular
1
Son sürümde hata var geçmeyin, kilit ekranı fotoğraf gelip ekran kapanıyor. cihaza erişimim yok maalesef. Sıfırdan temiz kurulum şart yeni sürüm için veya fixlenip yeni versiyonunu beklemek gerek. Keşke yükseltme yapmadan önce yedeklerimi alsaydım, bugüne kadar sorunsuz yükselttiğim için verilerin yedeğini almadım maalesef :(
Hocam yukarıdaki rehberinizden faydalanarak birkaç gün önce romu sorunsuz kurdum, teşekkürler. Aklıma takılan 2 soru var izninizle sormak istiyorum. Birincisi, bugün yayınlanan yeni sürüme geçmeli miyim ? İkincisi ekranı kaç hz'de kullanmayı tavsiye edersiniz, siz nasıl kullanıyorsunuz ?

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Cevap verilmiş hocam bir sonraki güncellemeyi bekleyin ekran hz olarak 60hz fazlasını önermem ekran sorunları çıkabilir

Üst Alt