Rom Evolution X android 14

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
son kez soruyorum kusura bakmayın biraz yüzsüzluk gibi oluyor ama cahillik başa bela işte .d romu kurup herşeyi yaptiktan sonra format data yapip dosya biçimini f2fs yapmam gerekiyor degilmi ? kendi sitesindeki kurulum notlarinda böyle birşey yaziyor fakat sizin attığınız videoda veya kurulum rehberinde böyle birşey göremedim.
hallettiniz mi hocam

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Hocam kurulum için geceyi bekledim telefonla bir işim olmaz diye, şuan kurulumu yaptım yardımlarınız için çok teşekkür ederim ilk aosp rom kullanımım olacak bakalım :D
hayırlı olsun hocam telefonun ne kadar değiştiğini fark ettikten sonra bağımlı olacağınızı düşünüyorum :D

FRkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
mi 9t pro
Konular
0
hayırlı olsun hocam telefonun ne kadar değiştiğini fark ettikten sonra bağımlı olacağınızı düşünüyorum :D
şakamı yapıyorsunuz hocam daha ilk kurulumdaki cihaz açılışından belliydi :D ben şimdiye kadar neler çekmişim telefon uçuyor adeta. ah bide şu tema ayarlarını kavrayabilsem baya bir özelleştirme var.

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
şakamı yapıyorsunuz hocam daha ilk kurulumdaki cihaz açılışından belliydi :D ben şimdiye kadar neler çekmişim telefon uçuyor adeta. ah bide şu tema ayarlarını kavrayabilsem baya bir özelleştirme var.
Kurcaladıkca öğreniyorsunuz hocam artık telefonun keyfini çıkarmaya bakın :D

TaRan7uLa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MUSTAFA
Cihazım
MI 9T PRO
Konular
0
Merhaba, bootloader kilidi açık olduğunu bildiğim İMEI atılmış ve alındığından beri hiç güncelleme yapılmamış bir telefonum var telefondan memnunum ama artık pili normal giden android 13 yada 14 yükleyip uygulamalardaki bazı ek özellikleri de kullanayım istiyorum. Oyun vs. oynamıyorum 4 sene sonrası pil sağlığım %63 ve tek sorunum günde yaklaşık 3 defa şarj etmek. Daha önce hiç yapmayan biri için imei uçmayacak şekilde kurulumu detaylı anlatan bir rehber yada anlatım var mı zira bazı ifadeler bilenler için yazılmış gibi, DSP denen partition olayları var sanırım benim telefonum ilk hali olduğu için anlamadım yanlış bir şey yapıp telefonu brick etmeyelim.

Bir de kurulumdan önce yedeklerimi alayım diye telefonu pc ye bağladığımda cihazın kullanılan alan diskte 67 gb kullanılan alan görünmesine rağmen tüm dosyaları seçip pcye kopyaladığımda 25 gb civarı bir dosya çıkıyor. Başka nasıl yedek almam gerekiyor, verilerin gerisi gizli de değil anlamadım. Uygulamaların yedeğini içindekilerle birlikte yeni roma aktarma şansımız var mı. Örneğin not defterindeki notları kendim başka bir bulut tabanlı not defteri uygulamasına mı aktarmalıyım, bu tarz şeyler için başka şeçenek yok sanırım.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

gokanop

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gökhan
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
Arkadaşlar merhaba ücreti karşılığında uzaktan bağlantıyla kurabilecek varmı acaba

gokanop

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gökhan
Cihazım
redmi note 3
Konular
0

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-03-17-17-55-46-172_com.android.settings.png