Sohbet Evo B.T xiaomi türkiye distiribütörü olmuş

• Konbuyu başlatan m35
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 55
  • Görüntüleme 7K

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
biri diyo Evo getirecek Genpa servis olup bakacak, diğeri diyo evofone resmi distributor.. bu ne ya ben Lei Jun la görüştüm geçen Muratcım gel sana vereyim resmi distribütörlüğü dedi bende tamam dedim.. bundan sonra resmi olan benim

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bak mix 2 me.bisey olursa sana.yollar mix2s isterim ona gore:)

SessizFirtina

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sero
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
7

Böyle bir haber var.

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50

Böyle bir haber var.
Açıkçası pek tatmin edici bir haber değil ki internette dolaşan hep aynı fotoğraf paylaşılması ve resmi bir açıklama olmaması bu kanıya vardırıyor.

Söylemleri bile belirsizlik arz ediyor.

Made by Pegasus

emirimer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir İmer
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Konuyla ilgili hardwareplus'un bir videosuna denk geldim ben de. Sanıyorum 15 Ağustos gibi durum netlik kazanacak şu anda konuşulanlara bakılıyrsa evofone resmi olarak distribütör olmuş gibi duruyor ancak forum yönetimi bunu defalarca reddettiğini belirtti onların da bildiği bişeyler vardır diye düşünüyorum.

srcn09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
3
Benim anlamadığım forum yönetimi buluşmaya çağırdıkları çinli yöneticiler ile iletişime geçip net bilgi alamıyor mu ? Çünkü buluşmaya gelen ve kendilerini Türkiye ayağının yöneticileri olarak tanıtan kişiler kendi sosyal medya hesaplarında zaten bu bilgileri paylaşmışlar. Xiaomi Türkiye'nin mavi tikli hesaplarını paylaşıyorlar. EVOBT nin gönderisini vs..Karmaşıklığa son vermek adına biri çıkıp bir açıklama yapsa süper olcak valla :(

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
Açıkçası pek tatmin edici bir haber değil ki internette dolaşan hep aynı fotoğraf paylaşılması ve resmi bir açıklama olmaması bu kanıya vardırıyor.

Söylemleri bile belirsizlik arz ediyor.

Made by Pegasus

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Mağaza açılıyor ondan şüphe yok. Mağaza açılıyorsa bu da demektir ki resmi olarak geliyorlar. Yavaş yavaş Xiaomi Türkiye Garantili ibaresi her yerde karşımıza çıkmaya başladı. A101, Hepsiburada, Teknosa... Durum bu olmuşken haberlerin yalan olması mümkün değil.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şunu da belirteyim; Cepport bazı YouTube kanallarına telefon tanıtımı için tedarik sağlamış. Belli ki ellerinde cihaz var. Global Rom konusuna değiniyorlar fakat benim şahsi düşüncem resmi olarak Xiaomi nin ülkemize gelmesinden dolayı aralarında bir anlaşmazlık olduğu yönünde. Şöyle düşünün siz bir mağaza açacaksınız, bir ülkeye resmen giriş yapacaksınız ama ithalatçı firma sizden önce garantili olarak satacak. Bence ilk önce Mi Store açılacak sonra satışa çıkacak. Fiyatlarda da etkili olacaktır bu durum.

Son düzenleme:

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Sanırım biraz daha zaman gerek. Hayırlısı olsun
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Mağaza açılıyor ondan şüphe yok. Mağaza açılıyorsa bu da demektir ki resmi olarak geliyorlar. Yavaş yavaş Xiaomi Türkiye Garantili ibaresi her yerde karşımıza çıkmaya başladı. A101, Hepsiburada, Teknosa... Durum bu olmuşken haberlerin yalan olması mümkün değil.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şunu da belirteyim; Cepport bazı YouTube kanallarına telefon tanıtımı için tedarik sağlamış. Belli ki ellerinde cihaz var. Global Rom konusuna değiniyorlar fakat benim şahsi düşüncem resmi olarak Xiaomi nin ülkemize gelmesinden dolayı aralarında bir anlaşmazlık olduğu yönünde. Şöyle düşünün siz bir mağaza açacaksınız, bir ülkeye resmen giriş yapacaksınız ama ithalatçı firma sizden önce garantili olarak satacak. Bence ilk önce Mi Store açılacak sonra satışa çıkacak. Fiyatlarda da etkili olacaktır bu durum.

Made by Pegasus

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
mix 2 yada 2s alin keyfinize bakin arkadaslar yanl8z mix 2de gece cekimini bi an once iyilestirirlerse super olacak iso yu tavan yapinca.cok kotu oluyor manuel modda yazilima elmatip miui 10 u verseler siper :)

Üst Alt