Sohbet Evo B.T xiaomi türkiye distiribütörü olmuş

• Konbuyu başlatan m35
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 55
  • Görüntüleme 7K

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Mağazanın açılıyor olması, bunu çeşitli sitelerin genelde de aynı kaynaktan yola çıkılarak haberlerinin yapılması (hatırlayın, Doğa Mobil LinkedIn hesaplarında Xiaomi Türkiye distribütörü'yüz yazdı diye yine bunu kaynak gösterip bu siteler tarafından distribütör olarak haberleri yapılmıştı) Xiaomi'nin geldiği, geleceği ya da bir firmaya distribütörlük verdiği manasına gelmez. Fotoğraflara hiç aldanmayın zaten. Elimizde dolandırıcı çıkan Behçetgiller olayı var. Hatırlarsanız Instagram'da Logo'lu arabalar, Logo'lu askılı kimlik kartlarıyla, eğitim resimleri, toplantı resimleri, açılacak mağazaların resimleri falan paylaşılmış ve herkes bu resimlere aldanıp bize karşı çıkmışlardı. Sonuç; değil Xiaomi Türkiye olmaları, üstüne dolandırıcı çıktılar.
Tabiki bu mağazayı açacak olanlar dolandırıcı demiyoruz. Sadece mağaza Xiaomi'nin değildir diyoruz.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Miui Türkiye deki akıllı insanlar olmasa onlar da çok kişiyi çarpardı. Fırsat bulamadılar o kadar. Miui Türkiye meydanı boş bırakmadı. Ben çok sevinmiştim şahsen o haberlerin aslının çürük çıktığı ispatlanınca. chatin_62

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
Mağazanın açılıyor olması, bunu çeşitli sitelerin genelde de aynı kaynaktan yola çıkılarak haberlerinin yapılması (hatırlayın, Doğa Mobil LinkedIn hesaplarında Xiaomi Türkiye distribütörü'yüz yazdı diye yine bunu kaynak gösterip bu siteler tarafından distribütör olarak haberleri yapılmıştı) Xiaomi'nin geldiği, geleceği ya da bir firmaya distribütörlük verdiği manasına gelmez. Fotoğraflara hiç aldanmayın zaten. Elimizde dolandırıcı çıkan Behçetgiller olayı var. Hatırlarsanız Instagram'da Logo'lu arabalar, Logo'lu askılı kimlik kartlarıyla, eğitim resimleri, toplantı resimleri, açılacak mağazaların resimleri falan paylaşılmış ve herkes bu resimlere aldanıp bize karşı çıkmışlardı. Sonuç; değil Xiaomi Türkiye olmaları, üstüne dolandırıcı çıktılar.
Tabiki bu mağazayı açacak olanlar dolandırıcı demiyoruz. Sadece mağaza Xiaomi'nin değildir diyoruz.

Hocam, bu Mi Türkiye Facebook sayfasında Teknosa linki paylaşılmış. Fiyatlar fecaat. Xiaomi'nin servisi olacak denilen Genpa'nın sitesindekiler ondan daha da fecaat.

Eğer buysa Xiaomi'nin yapacağı giriş...

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Bence xiaomi ülkeye resmi olarak girerse fiyatlar feci tavan yapacak o yuzden hic istemiyorum

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hocam, bu Mi Türkiye Facebook sayfasında Teknosa linki paylaşılmış. Fiyatlar fecaat. Xiaomi'nin servisi olacak denilen Genpa'nın sitesindekiler ondan daha da fecaat.

Eğer buysa Xiaomi'nin yapacağı giriş...
Hocam siz de ilk günden beri yani Xiaomi'nin Global dünyaya açılmaya karar verdiği 2014 senesinden beri işin içindesiniz. Bunların Xiaomi Türkiye olamayacağını bilenlerdensiniz. :D

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
bende pek inanamadım ama dogru olabilirmi diyede düşünmeden geçemiyor insan xaomiye bildirmek lazım bu konuları aslında geleceklerse gelsinler artık :)

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
Hocam siz de ilk günden beri yani Xiaomi'nin Global dünyaya açılmaya karar verdiği 2014 senesinden beri işin içindesiniz. Bunların Xiaomi Türkiye olamayacağını bilenlerdensiniz. :D

Yıllarca Xiaomi adına savunduğum şeylere aykırı bir durum var. Xiaomi'nin gelmesi demek, ithalatçılardan daha ucuz fiyatlar anlamına gelmeli, daha pahalı değil.

Yalnız Xiaomi de beni iyice bıktırdı bu geliş hikayeleriyle. Gelecek diye bir haber duyduğumda daha haberi okumadan bile içim kararıyor.

erdifx57

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
erdiozuag
Cihazım
mi6
Konular
0
Geçen hafta şöyle bir konu açmıştım. Soru - Xiaomi Türkiye Teknik Servisi Hatta bir de şöyle bir konu var Sohbet - Hepsiburada xiaomi satışı Yani bildiğimiz dandik Evo garantili cihazlara Xiaomi Türkiye etiketi basıp fiyatlara 200-300TL ekleyince distribütör olunuyormuş... giggle~~ mi.com'a girildiğinde sol üst köşede international yazar. Bu bölümde Xiaomi'nin resmi satış yaptığı tüm ülkeler bulunur. Eğer burada yazmıyorsa o ülkede resmi satış yoktur. Görüldüğü üzere Türkiye yok, yani TÜRKİYE'DE RESMİ SATIŞ YOK. Bu dolandırıcılara inanıp alana kızıyordum ama koskoca Erdi Özüağ'ı bile düşürmüşler, artık tebrik etmek lazım.
Geçen hafta şöyle bir konu açmıştım. Soru - Xiaomi Türkiye Teknik Servisi Hatta bir de şöyle bir konu var Sohbet - Hepsiburada xiaomi satışı Yani bildiğimiz dandik Evo garantili cihazlara Xiaomi Türkiye etiketi basıp fiyatlara 200-300TL ekleyince distribütör olunuyormuş... giggle~~ mi.com'a girildiğinde sol üst köşede international yazar. Bu bölümde Xiaomi'nin resmi satış yaptığı tüm ülkeler bulunur. Eğer burada yazmıyorsa o ülkede resmi satış yoktur. Görüldüğü üzere Türkiye yok, yani TÜRKİYE'DE RESMİ SATIŞ YOK. Bu dolandırıcılara inanıp alana kızıyordum ama koskoca Erdi Özüağ'ı bile düşürmüşler, artık tebrik etmek lazım.

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
desene ayvayı yedi xiaomiciler yani biz.evo nun sicili belli darbe hatasından anakart yanmıştır ses gitmiştir gibi bir sürü bahaneler uyduruyorlar.xiaomi hiç araştırmamışmı acaba bu firmayı anlaşırken yada tongaya mı getirdiler koskoca şirketi.2 aydır sitelerine bile giremiyorsun sadece ödeme yapıcaksan açık ama başkar bir işlem yapıcaksna kapalı bir siteyi bile 2 aydır yapamadılar.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Alıntı yapmışsınız ama mesajı göremedim...

Üst Alt