Rom Epic Rom_Oxygen_MIUI 9_8.6.22_Global_7.1_ by Escobar1945

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Bu sabah itibariyle kurdum romu. Aosp gibi özelleştirmeler yok. Adaway ilk etapta çalışmadi. 3.3 kurunca düzeldi. Google camera çalışmadı. Simdilik başka sorun göremedim. Sarj konusunda beklentilerimi de karsilarsa sorun yok. Bakalim artik happy~~

Google camera bendede çalışmadı fakat , Magiski 16.0 a güncelleyip kendi modülünden indirip kurunca çalıştı.

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Google camera bendede çalışmadı fakat , Magiski 16.0 a güncelleyip kendi modülünden indirip kurunca çalıştı.

Magiski guncelledim. Geri kalana yardımcı olabilirseniz deneyeyim hocam ben de. Bu arada google kamerasi daha mi iyi?

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Magiski guncelledim. Geri kalana yardımcı olabilirseniz deneyeyim hocam ben de. Bu arada google kamerasi daha mi iyi?

Magiski 16.0 zip dosyasını indirip TWRP den flashladınız doğrumu? daha sonra sistem açılınca, magiske girin magisk manageri da güncelleyin. Magiskin sol üst köşedeki üç çizgi yani menüye girin, İndir yazana tıklayın, Google Camera AIO for Mi Max 2 yi indirin onu kurun.
Diğer sorduğunuz için evet google camera bariz farkettiriyor. Soru - Xiaomi Mi Max 2 Sahiplerinin dikkatine
Burada paylaştığım resmi bu proğramla çektim.

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Magiski 16.0 zip dosyasını indirip TWRP den flashladınız doğrumu? daha sonra sistem açılınca, magiske girin magisk manageri da güncelleyin. Magiskin sol üst köşedeki üç çizgi yani menüye girin, İndir yazana tıklayın, Google Camera AIO for Mi Max 2 yi indirin onu kurun.
Diğer sorduğunuz için evet google camera bariz farkettiriyor. Soru - Xiaomi Mi Max 2 Sahiplerinin dikkatine
Burada paylaştığım resmi bu proğramla çektim.

Magiski kendi içinde guncelledim hocam. Modül indirme ekranında birsey cikmadi. Ben de xdada indirdim elle kurulum yaptım magisk üzerinden. Calistirdim yine hata verdi. Kamera güncellemesini kaldırip oyle denedim. Bu sefer oldu. Tesekkurler yardım için.

Keremaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem Aydın
Cihazım
Mi max 2
Konular
2
Skorpi hocam sayesinde Xiaomi'ci oldum. Apple'i biraktim. Mi Max 2 aldim. Bende gorup 2 arkadasim Mi Max 2, 1 arkadasim Mi Mix 2 aldi. Amazfit Bip de aldim. Simdi de Escobar hocamiz sayesinde guzel bir custom romumuz da var. Ikinizi de cok tesekkur ederim. Bizim icin emek veriyorsunuz. Mutluluklar basarilar dilerim.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi hocam sayesinde Xiaomi'ci oldum. Apple'i biraktim. Mi Max 2 aldim. Bende gorup 2 arkadasim Mi Max 2, 1 arkadasim Mi Mix 2 aldi. Amazfit Bip de aldim. Simdi de Escobar hocamiz sayesinde guzel bir custom romumuz da var. Ikinizi de cok tesekkur ederim. Bizim icin emek veriyorsunuz. Mutluluklar basarilar dilerim.
Çok teşekkürler...Yakında da İnşallah herkese Xiaomi'nin yeni Efendisi Mi Max 3 aldıracağız

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

takusar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ömer
Cihazım
mi max 64gb
Konular
0
Hocam peki tema yüklenemiyor tamamda zaten çok tema değiştiren biri değilim ama yazı fontu da mı yüklenemiyor ?
Yarın nasıl font yükleneceğini ayrıntılı olarak anlatacağım ve ilgili dosyaları yükleyeceğim arkadaşım.Bir kez daha söylüyorum en iyi rom Epic rom neden? Harbi iyi rom da ondan arayışlarım bitti,sürekli yeni romlar yüzünden ayarlara giden zamanım bana kaldı. Gece yarılarına kadar süren uğraşılar sona erdi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Yarın nasıl font yükleneceğini ayrıntılı olarak anlatacağım ve ilgili dosyaları yükleyeceğim arkadaşım.Bir kez daha söylüyorum en iyi rom Epic rom neden? Harbi iyi rom da ondan arayışlarım bitti,sürekli yeni romlar yüzünden ayarlara giden zamanım bana kaldı. Gece yarılarına kadar süren uğraşılar sona erdi.
En iyi rom epic rom,bunu ilk ne zaman dediğinizi hatırlamamakla birlikte, sizin de rom arayışlarınızın aynen bende olduğu gibi bittiğine sevindim...Fontla ilgili paylaşımınızı heyecanla bekliyoruz

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

takusar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ömer
Cihazım
mi max 64gb
Konular
0
Arkadaşlar mi max 2 ye font yüklemek için;
Teleofon superuser ile root lu olmalıdır. Magisk in bazı sürümleri desteklemektedir. İsteyen deneyebilir.
1-Font İnstaller uygulamasını telefona yüklüyoruz. Play store otomatik güncellemeniz açık ise kapatınız yoksa bu apk yı güncellediği için font yüklemek zorlaşıyor.
2-BusyBox uygulamasını yükleyip açıyoruz ve install e basıyoruz,yes diyoruz ve tamam diyerek çıkıyoruz.
3-Yazı tiplerini zip dosyasından çıkarıp dahili hafızaya font klasörü oluşturup içine atıyoruz.
4-Font installer uygulamasını açıyoruz.Sağ üst köşedeki 3 noktalı yere tıklıyoruz.Preferences yazan yere ardından.select fonts yazan yere tıklıyoruz ve buradaki kutucukların hepsini tikliyoruz ve okey diyerek geri çıkıyoruz.Geri diyerek sol üst köşedeki local yazan yere giriyoruz.Oradan dahili hafızaya oluşturduğumuz font klasörüne gelip istediğimiz yazı tipini seçiyoruz ve gelen pencere de install kısmına tıklıyoruz.Yükleme bitince karşımıza çıkan pencereden reboot u tıklıyoruz telefon yeniden başladığında seçtiğimiz yazı tipinin yüklendiğini görüyoruz.İsteyen font klasörünün içine ttf uzantılı türkçe destekli her yazı tipini atıp onu seçerek install yapabilir.Ben Roboto-Black.ttf yazı tipini kullanıyorum.Türkçe destekli yazı tiplerinden beğendiklerinizi '' " ve " " web sitelerinden indirebilirsiz.
Yükleme esnasın oluşabilecek hatalardan sorumlu değilim.Amacım bildiklerimi paylaşmak.Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• Font Installer_2.1.0.apk
    2,2 MB · Görüntüleme: 2
  • YAZI TİPLERİ.zip
    3,5 MB · Görüntüleme: 2
  • BusyBox_6.7.9.0.apk
    5,7 MB · Görüntüleme: 1

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Roma soyle bir sorunla karşılaştım. Wifi de vpn çalışırken mobll verinde calismiyor. Benzer durumla karşılaşan var mi?

Üst Alt